Kas notiek Latgalē

Tontons
Platajā parasti ķeru uz žuka+ vībotnieks vai baltais, parasti maziņš, melns, svins... folframs tik labi nestrādā( vismaz man):) ja sāk dauzīt, lieku murmuli+ baltais
7.marts 2012, 07:10 | links
 
Šodien Sīverā pa trīs stundām plakanos pilnu kasti piebāzu, vakar arī veči bija pa kastei stiepuši mājās.
6.marts 2012, 17:44 | links
 
http://youtu.be/Ph2Fg9X0LnE
6.marts 2012, 16:51 | links
 
To tontons7
Jā, tā laidināšana pa straumi Berezaukā labi strādā, tie, kas piešāvušies bieži vien pievalkā ļoti labi. Es kad biju ar pamēģināju pāris stundas un noķēru tā 6 raudas un 2 asarus. Lai gan tāpat līdz galam nesapratu kas un kā, mēģināju vērot vīrus, kas uz to specializējas, taču secinājumus grūti izdarīt, jo šiem tajā dienā arī ne fontan bija...
6.marts 2012, 13:40 | links
 
Martins
Ja otrais krasts tuvāk par 20-30 min. gājienu, tad tas nestrādā.
Endij, a platajā raudas ķērāt uz motili vai balto vai šitjiku? Virs salas viens padzīvojis cilvēciņšstraumē pa vidu laida mormišku pavisam tālu, metrus 6-8 vilka ārā, man tā nesanāca, tajā fiškā jāmāk ar, un laida lejā lēnām pēdējo metru, laikam paviegla mormene bij. Daudz nervu aiziet šitā knibinoties.
6.marts 2012, 11:29 | links
 
Tonton, Berjozovka tak šaura, varēji tak pamēģināt arī to zivi app*st ātri izborējot otrā krastā :)))))
6.marts 2012, 08:08 | links
 
Ā, a breksis vairāk pa Kurzemi, Zemgali saucās, mūsu galā biežāk plaudis, man tā šķiet.
5.marts 2012, 22:42 | links
 
Endijs
Nu pie salas tie ašuki jautrāk ķērās, bet ne visiem, 1 tur tik piemētāja uz ledus, pārējie bāza kastēs, bet ne daudz, tur visu rītu nosēdēju, sagribējās vairāk un lielākas zives, aizgāju uz plato, a tur "platais" gaidīja :) Mašīnas skaitīt navvv laika, gribās kasti piesist:) Bet tas kā vienmēr; rīt, vakar un otrā krastā. Biju aizgājis arī pavisam augstu, kur satek abas upes, nekā pilnīgi tur. Varbūt vēl 4dien pamēģināšu.
5.marts 2012, 22:41 | links
 
Nu nezinu :))) - man virs kilo ir plaudis, līdz kilo - breksītis, brekšuks :). Personīgi man plaudis glaunāk skan :D...
5.marts 2012, 21:02 | links
 
ui, ui kā ķer ar ekrāniem-ne par velti liela daļa pikšķernieku jau 5 ir uz ledus, tas pats rudenī... :) Tonton, ja biji vakar pie salas, redzēji cik sīko ašuku bija saķerts... nākošreiz mašīmas ar paskaiti:)
5.marts 2012, 20:17 | links
 
tonton, plaudis ir sugas nosaukums, breksis ir atvasinājums no angļu val. Bream un katram makšķerniekam ir sava iedomātā robeža kad plaudis kļūst par breksi..
5.marts 2012, 20:03 | links
 
Veci, jaadara taa-no pasha riita apzinaat visus, kas seezh un taisaas seedeet copeejot Berezaukaa, tad kaa sacenees katram aaraa naaceejam nosveert lomu.Peec tam kopaa saskaitiit un sanaaks, ka tonna nu nemaz tur nesanaak:DDD
5.marts 2012, 19:10 | links
 
tontons7
Plaudis sākas no ikra:-)
Breksis...katra pikšķernieka smadzenēs:-)
5.marts 2012, 18:27 | links
 
A plaudis nesākas no 1 kilo?:) Sanāk, ka viņam bij pusplaudēns....
Endijs ( par to tonnu)
Nu 60-70 mašinas nav pat pavasarī un rudenī, varbūt ap 40. Un katrs neķer 3-4kg, pārsvarā līdz 2-3kg un dikti daudziem mazāk:) Televizoristi jau sen naf redzēti, par brakariem gan neko nepateikšu, sanāk tonna 2 dienās.....
5.marts 2012, 18:15 | links
 
Draugam sestdien uzspīdējusi veiksme - Neretas ieteka Daugavā, pēc ilgas bezcopes sāka ņemt un kā vēl - 7 raudas visas virs 250 g un lielākā ap 450 g + vēl plaudis 250 g..
5.marts 2012, 16:10 | links
 
Breksis ir virs kilo....:)))
5.marts 2012, 15:13 | links
 
Vakar bijām Lubāna ezerā. Copēt sākām pa 07:00 un līdz kādiem 09:00 ķērās asari, bet tādi, kuri tika uzreiz palaisti vaļā. Kad saule jau sāka pamatīgi sildīt iebarotajos āliņģos smukas raudas. Pasēdējām līdz 11:30 un tad jau bija jādodas mājup. Rezultātā gandrīz 5kg cepamo raudu un 3 asari pieteicās. Nākamnedēļ jādodas vēl. Priecē, ka cilvēku maz bija un arī maz ar mašīnām garām braukāja.
5.marts 2012, 10:28 | links
 
Pieņemts. :) Neskaidrība nokārtota.. :) priekā! Bet kaltēšanai pašā laikā..
4.marts 2012, 21:01 | links
 
Martins, atvainojos, nepareizi uzrakstīju!
4.marts 2012, 20:59 | links
 
Atvainojos, ka iespraucos... bet... BREKŠUS tu ta arī šodien neesi redzējis :)
4.marts 2012, 20:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager