Kas notiek Latgalē

Arnis 19 vajag tikai meklēt,nevis veči atbrauca pie vienas lunkas apsēdās,cepumus pieēdās-izejot krastā acis kā sprāgušam asarim un brīnās,kā to var dabūt gatavu? Var ja tai lietai nopietni pieiet.
16.februāris 2012, 11:45 | links
 
sveiks kas32 kur tad tu biji strodos vai? es ar wodien taisos uz raaznu laikam kautkur uz vidu ceru ka man arii paveiksies
16.februāris 2012, 06:26 | links
 
Sveiki visiem! Šodien plosījos Rāznā nu laikam labāku copi nemaz nevar vēlēties! Kopsummā 12,350.kg zivtiņas galveno kārt plaudis,bij arī pa kādam tā sauktam finierim,bet nu tādam ap gr350.Nemaz nevajag Peipusu!
15.februāris 2012, 21:53 | links
 
Tiiri neko taa, tonton:)ta zivs iekusteejaas:)
15.februāris 2012, 18:27 | links
 
Nu nevarēju nociesties līdz 5dienas Peipusa copei, ieskrējām šodien Višķos. Kaut gan veselība vēl pilnībā nav atgriezusies, cerams šodienas vieglā pastaiga ies labumā. Rezultātā uz mājām atvedu 3 ašukus, kopā 550g, ļoti daudz špicbuki atlaisti, čomam 2 plaudēni ap 300g, 2 atlaida ap 100g un vislielākais kā parasti pa ceļam atkabinājās.... Cilvēku dikti daudz priekš darbadienas, laikam visi pēc copes izbadējušies, ne es viens, 5dienā būtu tieši 3 nedēļas kā es sausā. Nu viss ok, gatavojamies Igauņu brīnumezeram.
14.februāris 2012, 20:28 | links
 
Dagni, es jau palasīju...... ja viss tā turpināsies, drīz LV būs kā tuksnesī, daži cilvēki utt.....
14.februāris 2012, 19:48 | links
 
Nedaudz rupja humora, labākam garīgajam..
http://www.youtube.com/watch?v=8fdddaLL0CI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=gB3j7XiDfD8
14.februāris 2012, 17:36 | links
 
Beidz,vienkārši Turlajam no dzeršanas sākuši gļuki rādīties.
14.februāris 2012, 12:35 | links
 
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/410620-rosina_ar_likumu_aizliegt_cilvekiem_atrasties_uz_ledus Nebūs Jums sēdēt uz pirmā un pēdējā ledus un ar laiku vispār ziemas cope tiks izskausta. Prieks, ka par mums makšķerniekiem rūpējas, it sevišķi tiem, kam patīk ziemas cope
14.februāris 2012, 11:06 | links
 
Aldēn nu jau vairs nestiepj maisiem kā 2-3 nedēļas iepriekšējās :DDD visam savs laiks....
12.februāris 2012, 21:15 | links
 
Uz Aivieksti,uz Aivieksti jāmauc.Tur tak maisiem stiepjot.
12.februāris 2012, 20:54 | links
 
Bijām Lubānā no skatu torņa +-.....
skatos, cilvēku diezgan, mašīnu ar, nodomāju moš kaut kas sācis copēt, jo iepriekšējās dienas garām braucēji teicās, ka vispār nekādas dzīvības uz eezera neesot.... -pasēžot, paklausoties, ieraugo viss kļuva skaidrs- apkārt vieni vienīgi tīkli, zvejnieki, kas dauza caurumus utt.... dauzīdami vēl jau tā necilās raudiņas aizbaidīja, izcūkoja copi gan ar savu trokšņošanu, kas pie bezvēja bija ļoti labi dzirdama, gan ar redzēto skatu- tīkls uz tīkla un pie tam netālu no krasta.....
Laikam šī bija pēdējā reize Lubančikā šosezon, jo pēc redzētā vairs negribās tur atgriezties....
12.februāris 2012, 19:56 | links
 
kautkaa skumiigi shodien uz Rushona, bet kilometri noskrieti, kaajas kaa vaariiti makaroni ljenganas no taadas pastaigas...
2 tik asari uz 250 gr, un siikie, kaa arii raudinjas ..
shvaageriitim no karodzinja smuka liidaka aizgaaja ...
man karogs nokluseeja shodien
tagad jaagaida naakoshaa 7diena..
12.februāris 2012, 18:43 | links
 
Manā dīķī karūsa jau beigusi baroties.. Šodien domāju braukt nebraukt uz laukiem, tomēr nolēmu aizbraukt, lai varētu konstatēt to ko jau paredzēju - ledus 40 cm un zivs neēd, vienu gan izmāniju, bet tas arī viss 1,5 h laikā.
12.februāris 2012, 14:15 | links
 
Rezeknieshu inspektori negulj - vakar vaiguvaigaa skatiiju uz Adamovas ezera..
12.februāris 2012, 10:02 | links
 
Ashukaini, man tie inspektori pie p.... :) bijuši nebijuši, madonieši sēž savā krēslā un nekustās , bet rēzeknieši guļ.. :)
11.februāris 2012, 23:57 | links
 
Manu bardaino vaigu plakanais redzeet veel nevareja DDD parak dzilji bija... Inspektori par Raznu pateica ka znaiits ka ur arii cope aktiiva bet asariishi pasiiki
11.februāris 2012, 18:30 | links
 
Zivotāj, man ar plakanajiem ziemā neveicās parasti... Kā vienreiz pēc copes, kad 2 nopūdelēju smukulīšus ap kg svarā katru, koļēga iezviedza un saka, nu Mārtiņ, ko Tu gribi..... plakanais nāk āliņģī un ieraugot mani nobīstās un ņem vagu, laikam tā viņš ir......
11.februāris 2012, 18:19 | links
 
biju Adamovaa - copite diezgan aktiiva, bet siikachi - skatoti4s uz to ka daudz gechu sedeja teltinjas vareja noprast ka ieprieksh barots un plakanos gaida.... man vakarpuse sabarotajaa alinjgjii 3 puslidz veera njemami un vienu monstriiti metri 3 paceelu un tad vinjsh izdomaja ka negrib mani vaigaa redzet DDD bet bija praatiigs un murmuli liidzi nepanjema. satiku inspektorus . cik vareja redzeet arii shie bez loma nepalika DDD
11.februāris 2012, 18:00 | links
 
Latgalietiss, tas viss ir zināms jau dienas 20.....
ķeriet ķeriet kastēm un cik var panest, gan jau kādu dienu ieradīsies inspektori un Jūs visus..... :DDD
dzirdēju pa cik kg sākumā visi vilka.....
11.februāris 2012, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager