Kas notiek Latgalē

Jūs esat tik neaptēsti.. visu laiku raudat ka nekjeras utt. es zvejoju jau 2 nedeljas no vietas.. katru dienu pa kastei asaru. paslaik tomer kjeras mazaki bet iepriekseejas dienas 200nieki 300 nieki ..Lubānā varat vinus nemeklēt. bet Aiviekstē no slūžām uz leju 2km kur sākās kanāls ņem kā trakas.. zvejnieku vairāk kā uz rēzeknes tirgus :) nesēdiet mājās brauciet ķerat. visiem pietiks!!
11.februāris 2012, 16:55 | links
 
Litrabol, Geraņimovas Ilzas ezers.
Ezeri.lv datubāzē atradīsi.
10.februāris 2012, 22:40 | links
 
Šodien biju Rāznā,Šķrjabos.Cope ofigennā,bet varētu būt izmērs lielāks.Zivs- asaris.Viss tikai uz mormenes,bļitka klusē.Bet kopsummā diena pavadīta baigi labi,saulītē pat karsti bija(-17C*).Sanāca 5,30kg. Rīt visiem veiksmi un ""nipuha ni pera"" )))))))
10.februāris 2012, 20:51 | links
 
salaka vai stinte,ir vienīgi aiz agalonas uz dagdas pusi braucot,ilzes ezers,dziļums ap40metri.
10.februāris 2012, 20:19 | links
 
Tie kas no Latgales var man pateikt vai Aglonas novadā vai kautkur netālu no tā ir ezers vai upe nezinu kur ķeroties salakas un kur esot baigi dziļš vienkārši šodienv viens ribaks :D man tā pateica nezinu ticēt vai nē

Ja ir tad cik dziļa ir tā vieta
10.februāris 2012, 19:56 | links
 
Ezerā ietecēja pirms Kanālu rakšanas,tagad Kanālā.Kādreiz labi ķērās Kanālā virs Malmutes ietekas.
10.februāris 2012, 19:15 | links
 
Viens copmanis pirms gadiem 5 stāstīja, ka tur ietekot malmute ezerā un tur zivis labāk ķerās, tikai ledus pašvaks parasti..... Sīkumos neiedziļinos....
10.februāris 2012, 19:00 | links
 
Malmute jau neietek ezerā,bet Kanālā.
10.februāris 2012, 18:57 | links
 
Aldēn, es domāju tur pie tās ietekas ezers nemaz nav aizsalis.....
tajā vietā parasti ķerās labi, tikai tur ledus tāds ir kā ir....
šodien pat, kad aizgājām no Meirānu kanāla uz ezeru - metrus 400 no krasta bija galīgi sekls -cm 70 -ledus cm 25 tikai! pagājām vēl dziļāk kādus 500 metrus- tur ledus cm 50, ja ne vairāk.... a ja kā pie Malmutes, kur sliktāk aizsalst, tad tur es nebrīnītos, ja i izpeldētos.....
10.februāris 2012, 18:43 | links
 
vot, eduk! Ašuka jaunskungs vienkārši kļuvis pieaugušāks un ieturētāks :))))
10.februāris 2012, 18:32 | links
 
Kādreiz labi ķērās kādu km uz augšu no Malmutes ietekas.Tagad sen sen nav būts.Vajadzēja pamēģināt Strodu kanālā.
10.februāris 2012, 18:31 | links
 
pirmajā bedrītē aiz zvejnieku vagoniņa..... no tālākajām bedrēm ar veči braukājās ik pa brīdim turpu šurpu.....
10.februāris 2012, 18:27 | links
 
Kurā vietā tad Meirānu kanālā copējāt?
10.februāris 2012, 18:25 | links
 
Eduk, par brīdinājumiem, nav ne miņas, laikam gabali 2 ir, bet ne jau tāpēc drukāšanas stils ir mainījies.... jo kā var skaidri CL redzēt, var darīt ko gribi, tad nomaini lietotājvārdu otrādāk vai izdomā citu un drukā tālāk
10.februāris 2012, 18:16 | links
 
Beidzot biju patirināt, nourbos līks, Meirānu kanālā kādas 5 ļoti vārgas copītes uz motiļa, bet tik lielas tās zives bij, ka nevarēju piecirst :DDD
tad nolēmām ap 15.00 doties pāri dambja ceļam uz Lubančiku -un tur vismaz sīkās zivītes copēja :))) par ko liels prieks, pēc 4 nedēļu pārtraukuma.....

bļitku pīcku notestēju, super, tik viena vaina, ka neviena zive negribēja uz tas pīckas uzsēsties :((
P.s Lastička, beidzot, pirmo reizi mūžā bija uz copi :))
10.februāris 2012, 18:14 | links
 
Jaa Eduk, pazuudi no Muusu Ashukainja Cauri Neshanas smilshkastes, Tu vinjam esi atklaajis lielaako nosleepumu par copi....:))))
10.februāris 2012, 14:58 | links
 
To Jankaribak
Nezinu gan, bet nu turienes breksi vai nu nemāku, nezinu, negribu atrast, vai nu man tas liekas vidusmērā stipri mazāks pat kā Cirmā, par Rāznu i vispār nemaz nerunājot...
10.februāris 2012, 14:38 | links
 
Kādam nau ziņu par Lielo Ludzas ezeru , varbūt brekši jau sakustējušies?
10.februāris 2012, 12:18 | links
 
pļac, Eduk, un obligāti tev bij viņam to jāatklāj? :D:D:D:D
10.februāris 2012, 09:26 | links
 
Man ir aizdomas (vai man tik tā liekas?!), ka Ašukaini atkal kāds cenšas vilkt uz zoba?... ;)
Vis aizmirstu pajautāt, cik brīdinājumu Ašukaiņa kungs šeit dabūja, ka uz visiem laikiem zudis viņa zive.lv piekoptais stilistiskais teksta izklāsts ;)))?!
10.februāris 2012, 08:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager