Kas notiek Latgalē

Ašuk19, tu *irs :)))) Saulītē sauļoties varēja :))))

Būšu lakonisks, saule bija forša, ledus bija ciets, Otsoss Petrovičs bija skarbs :)))
Bet tik un tā copēt ir forši :)
28.janvāris 2012, 19:53 | links
 
Arnix, no aukstuma nav jābaidās, kā šodien teica viens večuks - v solnce teplo.. Taisnība vinjam bija, saulītē sēžot liekas ka tik kādi -10 :)
28.janvāris 2012, 19:11 | links
 
paldies zivotaajs)gribas uz Rāznu vien aukstums mazliet baida( ir dzirdēts,ka Malukstas pusē labi asari ir bijuši 200g.-600g. gan uz mormenes gan bļitkas.
28.janvāris 2012, 18:14 | links
 
ņjā, servisā točna šodien draugi dīzelisti pa pilnam :DDDD Kaut gan no rīta bija tikai -20* C
un ko viņi iesāks, kad būs -30 un vairāk kā sola?
Man jau atkal iestājās lomkas :(( 2 nedēļas nav būts uz coppp !
28.janvāris 2012, 17:03 | links
 
Cik dzirdeju tad uz Raznas pa strodu bedrem jau plakanajiem murmulji ir atdoti....
28.janvāris 2012, 16:31 | links
 
Copmaņi ir sīksta tauta.. -18 mūs neapturēja šodien kāpt uz ledus :)
28.janvāris 2012, 14:33 | links
 
Kāds zin,kā ar copi Rāznā?
28.janvāris 2012, 11:45 | links
 
 
Ašukainis
Mani ar vakar neliela klizma piemeklēja, no copes braucot. Tā ir, bet atrisināju un tagad vālē tālāk. Ārā laiciņš super, bet šodien sporta diena, nebraukšu 4 dienu pēc kārtas.
28.janvāris 2012, 10:45 | links
 
zb tie dīzelisti.... otro dienu gaidu servisa apmeklējumu, jo neparedzēti vakar un šodien, kā arī turpmāk aukstumos servisus okupējuši dīzelisti aizsalušie :DDDD
28.janvāris 2012, 10:36 | links
 
Pabijām šodien ar Modro Bērzupē. Teiksim tā, vakardienas veči šodien spļaudījās, jo vakar bija ohoho, bet šodien ņe--ja. Vakar balvanus rāva nost kā sūdus, a šodien man 2 lielākie 170g, pārējie 40-120g, druski apakaļ, pa visu dienu 1 motili un 1 mušu kāpuru nonāvēju :), kopā 1,3kg, Možajam uz motili par 350g mazāk, toties savu asti šis pacēla ar raudu 190g :) un daudz paaugties palaida. Vot šitā gadāssss....
Rīt laižam uz hoķi, ja sanāks, iemetīšu to pusvimbu, pusapakšmuti palūrēt, bij ap 80g, šodien švāgers norija, īpaši ģīmi nesavieba, bij ēdama :) Tagad trenējos rītdienai, Možais diez vai runājams vispārrrr....:) Par uzvaru!
27.janvāris 2012, 23:08 | links
 
nu tad uz Rushona ir kaads bijis? nezinu kur 7dien doties Rushonu, Viirognu vai kaadu "citu" iespeejamo nerezultatiivo peljkji
27.janvāris 2012, 20:14 | links
 
uh, kur operatīvi atbildēji :)))))))

Nu man vienkārši interesanti.. kā jau teicu, domājam ka braukšu uz citu plančku paraustīt un karogus pastaipīt :)
27.janvāris 2012, 13:17 | links
 
Martin
Šis tik Bērzupi rīt atklāt taisās :)))...
Pa nedēļu (no citiem avotiem) cope bijusi samērā forša, tiem kas māk. Motiļa tirinātāji, kā parasti lasīja pārsvarā sīkos, uz balvanu un pat vietumis uz bļitku, dažiem ļoti smuki lomi gadījās...
27.janvāris 2012, 13:10 | links
 
Eduk, ko tavs radagabals Bērzupē ķer?
Kaut gan tik un tā 99,9% ka tiks inspicētas vietas ne tik tālās :)
27.janvāris 2012, 13:08 | links
 
Tobiš ar to gribēju teikt, ka Berezovkā vari noķert kā podustu (mute uz leju vērsta), tā Salates bērnus :))...
27.janvāris 2012, 13:06 | links
 
Endij, tā toč nav vimba. Tā ir atsevišķa zivju suga, kas MN pat, manuprāt, nekur nefigurē, jo nelieli eksemplāri atpeld no BLR pa Daugavu. Jā, sīko mežeņu ar Daugavā netrūkst - regulāri trāpās, tās gan labāk laist atpakaļ :). Podusti ik pa laikam trāpās Berezovkā (kā Daugavas pietekā), bet nu izmēros max līdz 150g ir bijuši man...
27.janvāris 2012, 13:05 | links
 
varbūt, ka Tev taisnība:) rīt noķeršu Berezaukā un apskatīšu kārtīgi, man šķiet, ka lielāka līdzība vimbai, jo spuras ir pelēkas ne sarkanīgas vai dzeltenīgas... vobla gan trekna sanāk
27.janvāris 2012, 13:03 | links
 
Manas domas pavisam atšķirās. paskat pats http://www.latvijasdaba.lv/zivis/chondrostoma-nasus-l/
27.janvāris 2012, 12:19 | links
 
Nazi, tā jau arī ir vimba... tikai tai nav min izmēra, jo noķerta Daugavā, virs Rīgas HES augšup pret straumi :) vai jauc ar meženi...
27.janvāris 2012, 12:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager