Kas notiek Latgalē

eduks- drīzāk viņu varētu sajaukt ar vimbu jo smalkākas zvīņas nu bet ne ar raudu.
27.janvāris 2012, 12:05 | links
 
ir kaads bijis uz Rushona Beerzgales pusee? ja ir, tad kaa tur ledus? staigaajams, nee
27.janvāris 2012, 11:37 | links
 
Tonton, Tu domā kāds inspektors pazīst podustu pēc izskata - padomās rauda, kas rauda ;)) ...
26.janvāris 2012, 19:52 | links
 
Lielajā.
Šodien biju ierikšojis Daugavā, kopā 16 galvas paņēmu, lielāku ašuku par 70g nebija, daudzi atpakaļ, 1 apakšmute, laikam, ceru, ka likumu nepārkāpu. Pats riktīgi nezinu, rīt fočeni iemetīšu.
26.janvāris 2012, 19:07 | links
 
Tonton lielajaa biji vai mazajaa?
26.janvāris 2012, 13:27 | links
 
Pēc visiem nostāstiem Rāznā ledus lappps.
Šodien pabijām Kalupes ez. Man 30 plaudēni, kopā 4,5kg, būs voblēni alummmmm.....
25.janvāris 2012, 22:34 | links
 
aivar, tā jau parasti ir -kā uzsalst arvien biezāka ledus kārta, jo sūdīgāka cope un sīkākas zifes....
25.janvāris 2012, 18:21 | links
 
jā laikam Latgale jau asaru cope ir garam un jāpāriet uz citam zivīm vai jāmēģina lielos ezeros vai upēs interesanti būtu pamēģināt Ičā ja tur ir ūdens un ledus pēdējos gadus nēsmu tur bijis par ceļu gar upi arī neko nezinu. Ja kāds ko zin lai painformē
25.janvāris 2012, 18:21 | links
 
par to ka uz raaznas seezh jau dzirdeju paris dienas atpakalj, bet nu manuprat japagaida lai shos saltum vilnis parskrien - tad jau vares ar garantiju un glanci nedrebinoties ka pastav iespeja atklat peldsezoni.
Shodien biju Micaanaa - ezers jau viss staigajams, laikam taapec ka viss staigajams arii zives kautkur pazudushas - sikie shuki un zilas raudinjas gan cepeeja , bet pec Baltinju ashukiem kautka kauns bija taadas vilkt DDD un shkjerseni viena badiiga liidacinja cm 15 garuma - protams ka peld taalaak - karodzinjam arii stojaks bija, laikam nebija lidz galam panjemusi - 2 labi stiepieni un prom(((
25.janvāris 2012, 17:54 | links
 
Tā kā Sīvera ledus so-so..jautājums par Rāznas ledu. Kāds ir? Stājās vēlāk kā citi, līdz ar to iespējams ka labs?
25.janvāris 2012, 14:42 | links
 
nu skaidrs, Martin!
23.janvāris 2012, 13:13 | links
 
Sesdien biju pastaigāt pa Rušona ezera ledu. Ledus biezums apm. 7 cm. Ļaužu uz ezera nebija, zivju zem ledus arī... Pa visu laiku pārdesmit sīkas raudiņas un pāris asarīši. Visas manas asaru vietas klusēja, mēģināju gan bļitku, gan mormišku. Redzēju vienu svēto ejam pāri tieši pa vidu lielajam ezeram. Kur viņš vēlāk palika, ziņu nav... Varbūt bija viens no tiem diviem par kuriem te rakstīja iepiriekš.
23.janvāris 2012, 11:40 | links
 
eh, muļķīti mazo :D:D:D:D, es tak saku - lai vēl biki piesalst... Pa daudz man grēku aiz muguras, lai pa ūdens virsu staigātu :D
23.janvāris 2012, 11:20 | links
 
Martin, Tu par roni pārvērsties gribi, ka ņurkosi zem ledus pie viņām? :DDD
23.janvāris 2012, 11:09 | links
 
Ašuk, nikas, nikas, lai biki vēl piesalst, es zinu arī kur viņas mani zem ledus gaida :))))
23.janvāris 2012, 11:03 | links
 
Martin, ta jau vari doties pavelcēt, kamēr mīnusi nav piekniebuši i būs Tef mēra ļeidaks :DDD
paga, līdz kuram dāatumam varēja līdakas ķert? man to vienu (savu ik ziemas normu) tā kā vajadzētu realizēt :DDD Bet vēl pat neesmu mēģinājis ziemas normu izpildīt, šonedēļ būs jāsāk ķerties klāt ziemas plāna izpildei:DDD
23.janvāris 2012, 10:51 | links
 
Martins
Zem Sventes tilta to gabalu nav, tur viss saspiests gar malām, a vidus tīrs, izskatās kā vosorā :)
23.janvāris 2012, 10:39 | links
 
Uz Meirāna ledus ir,vakar veči staigāja,bet ne pa vidu.Ar copi pašvaki (pēc nostāstiem),uz motiļa prāvs ķīsis,uz bļitkas visu laiku sit sīkais asaris,reizēm kāds paņem...kas attiecas uz Micānu,tad vakar biju un jau atskaitījos par copi. Lieta tāda,ja tur aizbrauc,tad jāsēd visu dienu,jo cope var būt gan no rīta,gan vakarā,kad sāk tumst.
Vakar bija tā,ka vienu līdaku dabūju no paša rīta pēc astoņiem un kādus desmit asarīšus.Un līdz trijiem dienā nekā.Pēc trijiem uz balansiera vēl divas.
Cope kopumā ok.,tikai tas ka piecpadsmit minūtes no rīta un piecpadsmit vakarā.Vēl nav pārbaudīts Kapiņu ezers,tur jābūt krietnam asarim,bet tā kā ezers ir purvains,nav zinām kā ar ledu.
23.janvāris 2012, 09:44 | links
 
Eduk, pirms dienām 4 kaimiņš taisījās turp braukt, bet man azidomas, ka neviens ņepodpisalsja ar viņu braukt, jo ledus vēl bij so so, a šis sadomāja maukt turp dziļumā...
23.janvāris 2012, 08:59 | links
 
Vīri, kas no Bērzgales (vai kas šīs dienas tur bijuši), kā sastāv ar ledu Meirānu ezerā?! Micāns neinteresē, ka tur ledus normāls no atskaitēm jau sapratu :))...
23.janvāris 2012, 08:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager