Kas notiek Latgalē

Tonton, vakar no ezera braucot, nobraucu pa dambočku - šuga jau gandrīz pa visu upi sastājusi, svētie ļaudis jau no zagubām sāka līst biki ārā, lai gan man liekas, ka tie vižņi vēl pat nav kopā saķerti.. Nu nav robežu cilvēka stulbumam.
23.janvāris 2012, 07:48 | links
 
Rolix, u. c.
Hotentots, plkst 17:23
22.janvāris 2012, 23:07 | links
 
Tonton!Paskaidro tuvāk///
22.janvāris 2012, 22:49 | links
 
Aleks 63.Apsveicu,Prieks tādu atskaiti lasīt.Es tikai mēnesi lasu atskaites,bet rezultāts 0.Diršamies,lielamies,noslēpumi,it kā mēs nebūtu no Latgales.Kur palika, pēdejo motili atdodu,uz kādas mormines ķeru,kāds ezers,man škrobe ja to ČIUĻI lasa.Cope//Ludzas raj.Kivdalovas ez.Sensas barība nostrādāja super.Dažas raudas
zem Peipusa velk,sievai traurs 4,85kg jātīra.Esmu no Rēzeknes,man ir paveicies,Taisni Lubančiks,pa kreisi Rāzna,pa labi Cirma un Ludza,Veči,davai nazadiersimīs,kaidu sotaku s/ovā storpā iz azara,mesnū Čampionatu NU'
22.janvāris 2012, 22:44 | links
 
Veči!
Nu joptvaju.... Nu kāda velna līst uz šaubīga ledus! Nu pasakiet kaimiņiem, draugiem un radiniekiem, ka naf tas tā vērts, nu domājam ar galvu, johaidī, tiešām drebuls metas virsū, nepabarosim ģimeni ar iegūto adrenalinčiku, saudzēsim sevi!
22.janvāris 2012, 22:21 | links
 
Vot, biju es ar... Šodien tā diena, kad āliņģus var nevis skaitīt, bet mērīt kilometros :))) Rezultātā četras gabalas, bet neviena līdz galam mēru neturēja.
Atkal izdarīju secinājumu, ka Salmo ziemas kātiņi ir mēsls :)))))
Cerams nākamajās brīvdienās jau tikšu uz nopietnākas plančkas.
22.janvāris 2012, 19:59 | links
 
Ilmar, tieši tā, nesanāca šajās brīvdienās, lai arī ļoti gribējas kur aizbraukt patirināt..... Es labošos, turpmāk tādu kļūdu nepieļaušu -neizlaidīšu nevienu brīvdienu! :))
aizgāju aiz gara laika uz dambreti, dabūju medaļu un kausu :DDD
22.janvāris 2012, 19:53 | links
 
ashukaini, ko noklusee savu atskaiti, pasaki veel, ka nebij copee
22.janvāris 2012, 19:38 | links
 
šodien Berezauka- veči slāj pa ledu, ka skrapst vien... i pie sūkņu stacijas, i pie salas, es uzlīdu Omūta, ledus labs, kur nav sniega... cope nedaudz no rīta un pievakarē: itoga apt. 30 ašuki svarā no 70 g līdz 150 g (3 gab)... cope ir forša..:)
22.janvāris 2012, 19:28 | links
 
Aleks63, tad jau Tev super cope padevusies! :))
22.janvāris 2012, 19:03 | links
 
Micānu ezers,Rēzeknes nov.Rapalas balansieris (zilganzaļš) un Salmo bļitka Nr2 (baltā).Lidakas 1.6,
2.2 un 2.4,asarīši visi līdz 100 gr.
22.janvāris 2012, 18:17 | links
 
Hotentots
pa tv jau solija pagasnedel entos minusus bet neka plusos bija tas talsos!!!tagad atkal sola!!!!!
22.janvāris 2012, 18:07 | links
 
Jā, uzmanīgiem jābūt. Man nudien prieks, ka pašam nav sevišķas vēlmes doties sēdēt uz ledus. Varbūt kādā februārī arī aizies lielās copes slāpes nodzīt, bet var pieņemt, ka līdz tam ledus būs +/- izturīgs visur.

Cirīša līcī pie skolas 6dien no rīta nevienu nemanīju. Tiesa gan, parasti tur neviens ar lāga nesēž, jo dodas dziļāk, taču nav pārliecības, ka dziļāk doties ir prātīgi.
Starp citu, šodien Aglonā un Preiļos atkal labi sniga tā ka tā ledus salšana visai šaubīga var būt arī turpmākās dienas, ja vien sinoptiķi šoreiz nebūs pareizu laiku prognozējuši (es domāju tos padsmit grādus mīnusos).
22.janvāris 2012, 18:02 | links
 
sodien L.Kalupes ezers
gar niedreem raudinas vareeja salasiit un tas arii viss
uz dziivo 0.
ledus shvaks
22.janvāris 2012, 17:42 | links
 
wo bljin....
a es domaau ko mekleeju tajaa Zolvaa, labaak buutu braucis uz Rushonu... lab, ka nebraucu...

es laukos pie Preiljiem vakar no saakuma pastaigaaju pa diikji, bet tad taa riktiigi ar kaaju iedevu pa ledu, i pushu bij...

uz ezera jau ar droshs var buut, kur citi staigaajushi un kur tas pa virsu izgaajushais uudens sasalis...
22.janvāris 2012, 17:40 | links
 
Uz dīķa joka pēc biju uzlīdis - nu tur arī dubultais ledus, bet katra kārta savi 5-6 cm, nekas diži vairāk (tas pie Aglonas).

Pēc neoficiālas informācijas 2 nepacietīgie šogad izbaudījuši sava mūža pēdējo copi Rušonā.
22.janvāris 2012, 17:23 | links
 
ui, es ar labi atvilkos ashukus... taadus pa 11 cm... bataljonu izbombardeeju.. veel raudinjas, bet cops nekaads, tik ka sezona tika atklaata. lunku varbuut 50 bija, bet neko laadziigu neatradu... tas Zolvaa
22.janvāris 2012, 17:21 | links
 
shodien paskatiiju biki vel vienu peljkjiiti - ledus taja vieta kur izspiests uudens saci cm - 15 - 17 sastaav no 2 kaartaam pa vidu apm cm uudens slaaniitis--- tur kur sniegs savilkts varetu buut ja ir iesspeeja izpeldeties ---- ta ka pats nebiji shodien nobriedis iistai copei tad izurbu kadus 20 aalinjgjus gar krasta niedreem - jo taalaak iet eseraa jho ledus paliek planaks - ta ka viduu iespejams arii nav staigajams. Paarbaudiiju alinjgjus gan ar mormeni gan bljitku - bljitka tika pilniiba ignoreeta lidz aizkjeru kautkada sakaarnii un palika turpat .. uz mormeni 2 copes - 2 ashuki viens 18 cm otrais 11 cm.... ja veel nedelju shitaa pastavees - un ja arii atnaks tei soliiteis padsmit graadi - buus labi.
P.s shodien veikalaa pardeveja teica ka reisa autinju shoferiishi runajusi ka uz Raaznas jau tup
22.janvāris 2012, 15:39 | links
 
Ap pusdienām kollegai Luknā bij 4 kiloshkas un 1 amnistija. Uz šķērseni viss. Tur kur iepriekš izspiests ūdens, ledus labs, sniegā neeeeeee. Cietīšos līdz labākam ledum, jo gribas asarus.
22.janvāris 2012, 15:28 | links
 
Edja
Adrenalīns no ledus vai smukkkas zivis velkot? Sēžu un lūru pa logu, ka no rīta bij superīgs laiciņš, tagad drusku putenīts uzspiež.
22.janvāris 2012, 15:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager