Kas notiek Latgalē

To Gincsh
Plakanais nonārstojis?
Nepārdzīvo - sestdien, svētdien pēc stāstiem soskas bij tai Sīverā :) Saka Rušonā jau luksoforus liek
31.maijs 2021, 09:24 | links
 
Šodien Sīvers. Jau pa nedēļu biju nolēmis, ka līdakām tagad lieku mieru līdz vēlajam rudenim un beidzot ķeršos klāt savam iecienītajam mikro džigam un dažreiz kaulainajiem. Domāts - darīts. Agri šodien izbraukt nesanāca, uz ūdens biju tikai 6:30. Vējelīts jau normāli uzpūta no rīta un tāds kārtīgs ziemeļnieks...
Pirmajā punktā otrais metiens - ašuks 200 grami, trešajā metiena bams vēl ašuks , tieši uz pusi mazāks, nākamajā metienā bez copes uzsēžas kautkas pamatīgi lobs un pumpē kārtīgi, padomāju līdaka, bet nē, pēc dažu minūšu cīniņa izlīda plauža ģīmis 1.400 svarā. Uz 0.17 fļuriku patīkami tādu vilkt :) . Sagribējās viņam fanatik goby zivtiņu - āķis mutē. Nu nodomāju nu būs tik cope. Kā es tikai to nodomāju - pacēlās nereāls vējš, copēt nebija komforti un mazliet vēl centos kautkur paložņāt, bet sapratu, ka tas būs bezjēdzīgi, ap 10 izlīdu krastā. Otrdien pēc darba braukšu dresēt kaulģīmjus Rušonā, cerams no rīta visus neizķers :D
30.maijs 2021, 14:25 | links
 

2.2 kg. Maz, jo šodien ļoti trakoja mazās. Tāpēc jāķer ar kukurūzu.
28.maijs 2021, 19:50 | links
 

Atbrauca no tālienes bērni pamakšķerēt, viņi ātri iemācījās un noķēra 5 kg zivju.
25.maijs 2021, 19:39 | links
 
Piekdienas vakars, sestdienas rīts Sīvers. Uz 4 2 asari un 5 līdakas. Izmērs pēdējo gadu standarts (mūsu kompānijai) līdz 1,5 kg.
Vakar pēcpusdiena Izvaltas ezeriņā - kollegam 1,5 kg un man tikko mērs, kā arī 2 nodila, + pārs cops. Šei vajadzēja atrast gan krāsu, gan izmēru māneklim lai kaut ko sajust. Lietus visu čakarēja. Pēc vērojuma razdačai vajadzēja būt sestdienas pēcpusdienā, bet mūs pēc 13 pēcpusdienā pūta nost ar enkuru no gusaka trapa. Kaimiņš sestdien mazā ezerelī pie Krāslavas normu viegli sasniedza, arī izmērs nekliboja, man tur slinkums ap kalnu visu stiept...

spiningists, 24.maijs 2021, 08:33

Asari sāk kustēt Sīverā pa drusku? Agrāk par svētdienu uz copi nesanāks tikt, šīs brīvdienas arī nebiju, laužu maģistru, palika pēdējās dažas dienas un aidā brīvība... Plānoju svētdien likt akcentu uz asariem Sīverā, gribās jau viņus paķert.. Ja asari vēl nekust, neko darīt, būs jātramda līdakas

gincchs, 24.maijs 2021, 15:15

Veiksmi ar maģistru un arī ar asariem :)
Asariem ja kas tagad žoriks īstais un izmērs labais. Nu ja atradīsi.
25.maijs 2021, 09:27 | links
 
Piekdienas vakars, sestdienas rīts Sīvers. Uz 4 2 asari un 5 līdakas. Izmērs pēdējo gadu standarts (mūsu kompānijai) līdz 1,5 kg.
Vakar pēcpusdiena Izvaltas ezeriņā - kollegam 1,5 kg un man tikko mērs, kā arī 2 nodila, + pārs cops. Šei vajadzēja atrast gan krāsu, gan izmēru māneklim lai kaut ko sajust. Lietus visu čakarēja. Pēc vērojuma razdačai vajadzēja būt sestdienas pēcpusdienā, bet mūs pēc 13 pēcpusdienā pūta nost ar enkuru no gusaka trapa. Kaimiņš sestdien mazā ezerelī pie Krāslavas normu viegli sasniedza, arī izmērs nekliboja, man tur slinkums ap kalnu visu stiept...

spiningists, 24.maijs 2021, 08:33


Asari sāk kustēt Sīverā pa drusku? Agrāk par svētdienu uz copi nesanāks tikt, šīs brīvdienas arī nebiju, laužu maģistru, palika pēdējās dažas dienas un aidā brīvība... Plānoju svētdien likt akcentu uz asariem Sīverā, gribās jau viņus paķert.. Ja asari vēl nekust, neko darīt, būs jātramda līdakas
24.maijs 2021, 15:15 | links
 
Vakar pa nakti biju copēt nelielā ezerā. Nu cope bija laba, tikai ar realizāciju negāja tik labi, fīderi labi locīja, bet kā roka klāt, tā klusums (kā jau parasti).
Ilgi netika copēt, jo krasts bija ļoti dubļains un vējš pamainīja virzienu, līdz ar to nepareizā apavu izvēle lika doties mājup, bet rīt no rīta būs revanšs, cerēšu uz jau kaut ko nopietnāku! Ne asakas, puiši!
24.maijs 2021, 11:54 | links
 
Piekdienas vakars, sestdienas rīts Sīvers. Uz 4 2 asari un 5 līdakas. Izmērs pēdējo gadu standarts (mūsu kompānijai) līdz 1,5 kg.
Vakar pēcpusdiena Izvaltas ezeriņā - kollegam 1,5 kg un man tikko mērs, kā arī 2 nodila, + pārs cops. Šei vajadzēja atrast gan krāsu, gan izmēru māneklim lai kaut ko sajust. Lietus visu čakarēja. Pēc vērojuma razdačai vajadzēja būt sestdienas pēcpusdienā, bet mūs pēc 13 pēcpusdienā pūta nost ar enkuru no gusaka trapa. Kaimiņš sestdien mazā ezerelī pie Krāslavas normu viegli sasniedza, arī izmērs nekliboja, man tur slinkums ap kalnu visu stiept...
24.maijs 2021, 08:33 | links
 
Šodien pabūts karjerā pie Medņa īpašumiem Lubāna krastā. Četru stundu laikā nevienas copītes.Tas uz fīderi.Nesaprotu kas pie vainas,auksts ūdens,vai paša nekompetence.Gudrākie laikam šodien nebrauca uz copi,jo cik varēja redzēt tuvākajā apkātrnē nebija neviena cita copmaņa.Pie Kalnagala slūžām tikai pāris mašīnas.
20.maijs 2021, 19:54 | links
 
Ja mašīnu pilns, tad arī parasti karūsas ķerās....
20.maijs 2021, 19:31 | links
 
Iepriekšējos gados ja ķērās, tad bija interesanti, šogad nav būts, tik zinu, ka līdakas no laivas labi pavilka.... agrākos laikos karūsas bij visur, patīk viņas makšķerėt, täpēc reizi divas gadā aizbraucam uz dīķi viņas paķert :))
20.maijs 2021, 19:30 | links
 
Tur vispār ok ķeras? Cik baukājis garām esmu, bet nekad neesmu ķēris. Itkā 5$ jau nav žēl, tik pa tukšo ar negribas atstāt.
20.maijs 2021, 18:25 | links
 
Sidla, mēs ar braucām Uz turieni, piebraucām, ieraudzijām viļņus un pärgāja vėlme.... man tur patīk ļoti mazä vai bezvėjā copėt, kad čotka visas copītes redzamas un nav problėmu iemest kur gribās....
Zvidzienas kanälä bišku paķėmojāmies gustjerkas ķerot, dažas raudas un siļķītes.... ā un viens ašuks.... kaķim gana i labi, būs mierīgäks un feinäks laiks, tad arī nopietnäka cope būs....
20.maijs 2021, 18:20 | links
 
Man jau iespaids, ka šogad maz copmaņu tur apgrozās???
20.maijs 2021, 08:51 | links
 
Tad ok, paldies par info, tas arī interesēja....
19.maijs 2021, 20:33 | links
 
Cilvēki ir redzēti, bet runājis neesmu. Teica, ka brauc copēt un saimnieks pats piebrauks un naudinu paņems, 5$
19.maijs 2021, 19:55 | links
 
Kvāpānu dīķos kāds ir bijis moš? Kas jauns karūsu ziņā ķeras, neķeras kādi noteikumi? Tagad cik sapratu nav vairs Birze apsaimniekotājs....
19.maijs 2021, 19:52 | links
 
Da es domāju tagad pie šīs te mirstības daudz tādu mazu ezerinu un diķīšu paliek vienatnē ar dabu un ja atrodi veiksmīgi vari piecopēt smuku lomu. Gadus 10 atpakaļ ai Medumiem atradām lauka vidū aizaugušu ezerinu. No krasta copēt nereāli toties ar laivu var. Nekadas pieejas. Tak tur smukas zivis ķērām, kamer vienu dienu elektriķi nepaciemoja. Drīzāk kads vietējais pastradāja. Jo par to ezerinu neviens nezināja. Bija Dievam aizmirsts. A tagad tur darīt nau ko.
18.maijs 2021, 13:34 | links
 
To Alex
Jūsu pusē daudz dažādu nepieejamu (no krasta) mazu ezeru, kur iepējams gana pietiekoši karūsu. Tā kā Tava laiva atļauj to stutēt uz muguras krietnu gabalu...atliek tik pie šī jautājuma piestrādāt. Lielākā daļā pat neviens nav mēģinājis visātrāk...
18.maijs 2021, 11:28 | links
 

Pārāk labā laikā slikti ķeras, kā vakar. Kam 1 zivs, kam 2. Trešais uzlika pavadas 0.10 un saķēra diezgan normāli priekš pirmās reizes.
Bet šodien man par 3 h 4 kg.
17.maijs 2021, 17:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager