Kas notiek Latgalē

Vakar biju Kalupes ezerā, ledus baigi sudīgs, varēja stagāt tikai tur kur izpiests ūdens uz auk6u un aizsalis, nevarēja nokljūt līdz labām vietām, tur kur sniegs ledus nav vispār tikai putra, cope sūdiga bet adrenalīna biškiņ varēja dabūt!
22.janvāris 2012, 13:56 | links
 
Briesmīgi, skumīgi, šausmīgi u.t.t., bet lēmums pieņemts, rīt ģimenes lokā sagaidīšu kaut 1 svētdienu un būšu mājās. Šovakar var paspirtot drusku, vai kā teiktu 13, nu patīk man litrabolu uzspēlēt draugu lokā Klondaikā, Bumerngā, vai kādā citā sporta zālē, visiem Priekā!
21.janvāris 2012, 19:58 | links
 
Līdakām putens pie kājas (ceru).. vai ta mājās sēdēt? :)
21.janvāris 2012, 19:54 | links
 
Apzvanīju visus tautiešus un netautiešus, nekā laba naf, ne copes ziņā, ne ledus, arī pie braļukām nekas nopietns ledus ziņā nav. Arī ziņas sāk rādīt vēju rīt, būs putenīccc, šovakar hokejs ir, a ko darīt rīt? Šausmas, būs laikam jāsēž mājās pie datora..............
21.janvāris 2012, 19:47 | links
 
laikam tāpēc arī baigajā gabalā esot braucis, pie krasta laikam padaudz dūņas :DDD
21.janvāris 2012, 19:35 | links
 
pa dūņām nebuksēja? :D
21.janvāris 2012, 19:24 | links
 
es šodien labu infu dzirdēju, ka pa Lubānas ezeru dažs labs ar mašīnu braukājis šodien!!! :D
21.janvāris 2012, 19:23 | links
 
Martin, ak šitā!
21.janvāris 2012, 18:40 | links
 
Lacky.Biju šodien Sološā.Piebraukt var perfekti,uz ezera kā pa asfaltu,ledus santiki 10-12.Cope viduvēja,uz karodziņa biju uzlicis asarīti,līdaks 1,2kg i vso,uz bļitkas un balanciera 0,toties mormiškas norullēja labi,6 ašuki uz gr.200,pārejie sīkaļi,bet....raudu un pliču pus tazika plaukstas lieluma.Tā ka vobla alum būs laiciņam.Copēju vairāk pa pašu vidu,pa niedru malām cope vāja.Rīt maukšu uz Kivdalovu.Info ir ka smuka rauda ņam,ņam.
21.janvāris 2012, 18:29 | links
 
Ašuk, es pēdējā laikā ar spo(i)rtu gandrīz nesanāk nodarboties, tā ka šad tad varu atļauties arī bāku pieliet :))))))
21.janvāris 2012, 18:13 | links
 
Martin, algas pielikumu esi piedzīvojis vai, ka div dienas pēc kārtas individuāli startē uz copi ar savu lastičku? :DDD
Vai arī esi tik ļoti pa div nedēļām nocieties, ka acīs spiediens spiežas? :DDD

Tonton, es tak sapront, ka Tu ar Modro pod.obivajete viens otru :)) -bez tā nekur!
21.janvāris 2012, 18:09 | links
 
sports? tu toč vārdā vienu burtu nesajauci? :D
21.janvāris 2012, 18:09 | links
 
Par rītdienu daudz visādas domas, bet konkrēti laba naf nekā, vokorā kaut kas būs zināms. Ja pats uz astes neapsēdīšos, kaut ko varam štukot. Ja kas, uzzvanīšu potenciālajiem klientiem, Modrais gan jau atteiksies, tjipa sports, haltūras vai hvz kādi iemesli :))))
21.janvāris 2012, 18:08 | links
 
Uhh ku labi visu atspēkoji :) Bet labi, ka man uz bērzupi negribējās :)
Bļin, ko rīt darīt?
21.janvāris 2012, 17:51 | links
 
Tonton, tak par gadu viņi jau izauga, šogad es ar uz lielākiem jau pārgāju:)))
Bet kam tajā reizē bij vairāk es vēl pastrīdētos, jo man tev neredzot vēl kādi 5 kastē ievēlās tādi jau neko, bet piekritīšu ka tev bij lielākais.
Kā saka, aklai vistai grauds:))))
21.janvāris 2012, 17:48 | links
 
L. cope
Vakar čoms bij, viņa 120kg īpaši neturēja, tālu nelīda, kērās zilas raudiņas.
Tagad pa tēmu, pat nezinu ar ko sākt, vai atkauties no šitiem uzbraucējiem vai pa tēmu rakstīt, sākumā mēģināsu atspēkot tenkas.
Prieks, ka Modrais atdzīvojies, korķis laikam beidzās, sevišķi patika izteiciens - "Kamēr nebij laika man te pa forumu ņemties, jo zivis labi ķērās" tad uzreiz jautājums: cik reizes pa šo laiku biji copē? Kopā ar mani tās reizes neskaitās..... Nez kapēc neieminējies par lomiem tajā reizē, kad tas rediska mūs apķēra ( bij tāds gadījums:)) un nepalielījies kam toreiz bij lielākais ašuks! Nu, apklusi? A šite forumā jau visi lietotāji tevi te slavēja, tjipa haizivis buljončikā vāri :)
Nu Martins tas jau nēsāsies tagad apkārt pa pļančkām, kompanjona naf, nauu kas pasaka priekšā, kur karpas var ar rotiņu izvilkt, tagad pašam viss jāskatās, novecojošas info jāpārbauda :)))
Ašukaini! Nu tu īsts latgaļīts, nu kādi var būt mahači, tjipa kāzas Latgalē bez mahača naf kāzas, tas jau viens vienīgs garš zobssssss :)))))
Nu ja ko esmu palaidis garām, piesakāssss... Tagad pa tēmu!
Kā jau Modrais ieminējās, patiešām šodien bij izbrauciens ar bērniem, bet! Visi copmaņi sāk baidīties ar mani braukt, nekas cits neatliek kā apmācīt jauno paaudzi. Dikti gribējās uz Bērzupes tikt, bet nikāā, ūdins Daugavā ceļas un visi krasti baigos ūdeņos, nevienu copmani ar neredzēju, devāmies uz vakardienas krūmu līcīti, cope bij pavisam knapa, 2 ķīši palika vārnām, paņēmu 6 ašukus, 3 pannenieki, 3 sportisti, prieks par junioru, šodien viņam lielākais ašuks - 160g, pārējie sportisti, otram kolēģa junioram druski švakāk, bet viš vēl mācās..... No ledus nokāpām pēdējie, pārējie 12 copētāji notinās jau līdz 12:30. Vēl iebraucām palūrēt ledu slepenajā. Kur naf sniegs, dikti gūt, bet zem sniega dikti švaks, uz pareizo copes vietu iet neriskējām, gar krastu ķērās špicbuki ašuki, priecēja abi juniori, vilka asarēnus daudz lielākus nekā pagajušā sezonā tajā pašā pļančkā MODRAISSSS!13!!!! Viņš to labi atceras....Uhhhhhh, Priekā!
21.janvāris 2012, 17:38 | links
 
Cik sapratu no viena uz Luknas sastapta Nīcgalieša, tad vari aizbraukt un aplauzties :))))
21.janvāris 2012, 16:25 | links
 
sveiki
varbuut var kaads padaliities ar informaaciju par kalupes ezeru? kaa ar ledu tur? riit ir doma aizlaist, bet nu negribas aizbraukt un aplauzties :)
21.janvāris 2012, 16:20 | links
 
Martin, sveicienas Tev :)) ar sazonas atklāšanu :DDD
Es vēl karodziņu nēesmu licis šosezon :DDD
Labi, ka atgādināji, šogad tā ledus sezona krietni īsāka, vēl nepaspēs mana vienīgā uzķerties līdz zapretkai..... :(((
a pagājušo sezon bija labs, līdakām, kad sākās aizliegums, ar sencīti kādas 5 uz mormiškas izvilkām, ķērās kā negudras, labi ka tās bija zīmules pusaudzes vaļā laižamās :))
21.janvāris 2012, 15:34 | links
 
Nu ko, sezona atklāta :)
Kamēr Tontons deva vaigā zupņikiem, es izmetu mazu līkumiņu - vispirms pieripoju pie Luknas divās vietās - tur kur sniegs bij viss izmircis, viss forši, kā biki tālāk no malas ta plānāks. A tur, kur sniegs nav izmircis, uz vergas nevar balstīties, cauri krīt. Tā ka neesmu svētais un arī pēdas no rīta ar zosu taukiem iesmērēt piemirsu, tad griezu riņķī un aizlaidu uz plančku, kurā šogad Modrais jau Tontonu bij paspējis piesmiet :))))
Ledus krietni labāks, varētu pat urbi ņemt līdzi. Kapājos, raustīju, šūpoju, tirināju un atkal kapājos... tik zupņiki.. Vienam labākam iedevu zobā. Hop, karogam stojaks.. nezinu, vai sūdīgs stojaks, vai pa ātri izvilku :))) bet nikā.. Pārliku, nolēmu uzkost.. Graužu maizītes, strebju tēju, hop - atkal stojaks. Šoreiz stāvēja pareizi :) Pirmā ziemas kiloška ārā gan.
tā ka ašukaiņa sezonas līdaku kvota izpildīta pirmajā reizē :))))
Komberi arī pie pirmajem mīnusiem ietestēju - ui, ku labi :) Tagad sārti vaigi un patīkams nogurumiņš, jo uz kastes tā i nepiesēdu šodien.. :)
21.janvāris 2012, 15:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager