Kas notiek Latgalē

asakaini, netirsies, ja? a to būs kā parasti :D:D:D:D:D
Esmu jau teicis, man patīk arī ziemas cope, tik špinis patīk daudz daudz vairāk :))) Bet nevar tak bez copes mājās sēdēt.. mans tādu celibātu kā tu neizturētu :)))

Da i nav skaidrs, uz pirmā vai pēdējā ledus copi taisos :))))
17.janvāris 2012, 09:20 | links
 
Martin, dodies turpināt spiningot tālāk :D Ziemas un ledus nīdējs, ipio :DDD
ak tad tomēr pašam ar sagribējās uz ļadus? :))
17.janvāris 2012, 09:15 | links
 
ašhukaini naroda bija varbūt cilvēki 30 neviens nepeldējās bet uz vidu arī nelīda vietām ar vienu sitienu bija cauri
17.janvāris 2012, 08:25 | links
 
Tonton, tev nav kāda infa par mūsu pusi ienākusi uz kuras plančkas kāds jau kāpis? 6dien tā kā prasītos atklāt sezonu, ne?
17.janvāris 2012, 07:59 | links
 
Aizkalni, kāds ļadus, jau beiguši copmaņi peldēšanās sezonu Micānu ezerā? :DDD
17.janvāris 2012, 07:07 | links
 
vakar micānu ezers nu nebij ar ko lieliīties vietējie uz škērsblitku kādu līdaku dabūja karodzini klusēja zupas izlase salasījās prieks par sezonas atklāsanu ar kādu zivi.gaidu Rāznu.
16.janvāris 2012, 23:24 | links
 
cerēju ka karti nopirkšu pa ceļam uz copi, bet tur beigušās nācās griesties riņķī un braukt uz citu pilsētas galu:(
16.janvāris 2012, 22:29 | links
 
Lacky
Vai tad Režeca tik liela, ka 12km nobraukājāt?:)))
16.janvāris 2012, 22:24 | links
 
Vakar braucu garām Micānu ezeram - veču kā uz tirgus. Jautāju, kā ķeras? Rāda pigu!!, saku, ka arī laba zivs :D ! Visi izsmējāmies! Bet vispār, vakar esot pūtis Bada vējš, bet kādam gadījās arī tīri tā neko asarīši!!
16.janvāris 2012, 21:59 | links
 
dagni....pats neriskee,bet vecais lai sliikst!
16.janvāris 2012, 21:56 | links
 
Es pats gan vēl neriskēju kāpt uz ledus, bet tēvs gan uz ūdenskrātuves bija uzlīdis. Uz bļitkas pirmos asarīšus jau noķēra. Uz ezera jau sestdien viens drosminieks no Kristceļiem bija uzlīdis. Par rezultātiem gan neko nezinu.
16.janvāris 2012, 21:48 | links
 
šorīt 12km no rīta nobraukājām ar kolēgi kamēr dabūjām Rēzeknē makšķerēšanas karti ap 8:00 no rīta braucām uz veikalu pretī unītim ne motiļu ne kartes Alaskas veikalā (anolagična) kaut pastā bija un aiziet uz copi ar mierīgu sirdi
16.janvāris 2012, 21:21 | links
 
Dagni, moš arī atklāji ssezonu? kā ar ledu ezerā no Tavas puses?
16.janvāris 2012, 08:45 | links
 
Beidzot tas ir noticis, ziemas sezona ir sākusies!!!
16.janvāris 2012, 00:34 | links
 
:)) es uz Rīgas ielas veici dodos tikai tad, ja apbraukājot, apstaigājot pārējās copes bodes nevaru atrast sev nepieciešamo copei.....
15.janvāris 2012, 18:27 | links
 
ashukainis paldies par info tad nav ko braukt pie tiem cenu uzskruvētajiem uz Rīgas ielas
15.janvāris 2012, 18:19 | links
 
Lacky, pie autoostas mazajā veikaliņā piektdien biju -tur ir i motilis, i kartes...... motilis bija arī unītī
15.janvāris 2012, 18:13 | links
 
Lacky, tā arī bija, sākumā bija super cope, bet pēc tam meklēju, meklēju, un apnika meklēt, urbties, vienas dūņas un zāles no bļitkām tik tīrīt nost :DDD atcerējāmies, ka pa teļļuku šodien gan hoķis, gan bobslejs- izdomājām maukt mājās, jo sezona atklāta-katram pa zivei ar senccīti :)) galvenais ir process, ne jau zivis :DDD -redzi kā, pēc tik feinas copes pat pa miegam vēl copēju :))
15.janvāris 2012, 18:12 | links
 
no rīta taisos pirkt motiļus un karti motiļi Rēzeknē uz Rīgas ielas it kā esot par kartēm nesmu parliecināts varbut kāds painformēs?
15.janvāris 2012, 18:10 | links
 
ashukainis laikam pats biji mājas tikai ar vienu kāju, bet ar otru uz ladus ja būtu palicis ar abām uz ladus sapnis piepildītos:)
15.janvāris 2012, 18:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager