Kas notiek Latgalē

Heh, laikam Daugavpilieši ar sezonu otkrivajut šodien! uhh ka apmazgāju ar baltajiem mangaļiem sezonas atklāšanu -prīmā! :)
Aiz nepieraduma, ka cope ir pie dabas -svaigā gaisā, atbraucot mājās pat forši nolūzu uz pāris stundām! Kolēģi tikai nesmejieties- pa miegam sapnī divus smukuļus asarus izvilku -toč toč tikpat lielus kā tas, kurš no manis šodien sabijās un palika āliņģī :DDD Nopietni!!!
15.janvāris 2012, 18:02 | links
 
apsveicu ar copi arī ir doma rīt doties uz to purviņu pacopēt citadi var aizmirs ka jablitko jo jau no Ziemassvetkiem nesmu bijis copē nebija iespēju brivajam laikam rīt jau redzēs kas tur būs
15.janvāris 2012, 17:34 | links
 
Nu vot - Ashukainis savu zelta ziviiti nokjeera - platiina ziviities tikai pasmaidiija - es ar darba koleegu nostaigajamies liiki.. un lidz kadim 13:30 katras bija pa paris asakas - tad aizgajam tur kur veel neviesn ebija - nu vismaz ta izskatiijas .... un man izshana 2 caurumi - no viena 3 pec kaartas no otrs 6 pec kaartas un 2 shodi - pec galvaam 17 goboli - 15 ashuki ( 11 smuki cepami) un 2 raudinjas, kas bljitku panjema .... uz shkjerseniiti viens pieduuriens - darba kolegam - 1 mormene - izradijas kautkas mazinjsh un zobains DDDD
ledus vaal biki pabriedis - taa ka ja vel buus salinjsh vergu vares bezmazvai atstaat maajaas
15.janvāris 2012, 16:49 | links
 
Lalalā, sezona atklāta, kājas sausas!
sākums bija ideāls atklāšanai, bet turpinājuma nebija, un zinot, ka pa tv hoķis, bobslejs un basis, tad metām mieru jau ap 13.00!
tātad, īsumā!
Gids ar niku Zivotaajs (Aivars) uzejot uz ledus pastāstija, kur es varu iet un kur nav vēlams iet.... ieteikumu ņēmu vērā par 100% un paliku sausām kājām, par ko liels Latgaļu paļdisj Aivaram!
Cope? hmmm!
Visss bij baigi cerīgi, arī laiciņš rīta pusē līdz kādiem 11 bija baigi ok! t\atad \aliņģis aptuveni NR 8. noslīcinu mazo VIX 3cm īso sudraba bļitķiņu pāris reizes paraustu - kaut kas kā mauc tā kātiņš līkumā un stabils 300 gramnieciņš uz ledus -prieka pilnas bikses, kā nekā šīs sezonas pirmā zive, un tik smuka!
Turpinājumā, lunkā kādā 15. kaut kas pa mazo 3centimetrīgo VIX sudraba bļitķiņu uzkniebj- cērtu - garām! -uzraustu vēl, atkal copīte knapa -atkal garām, 3. copīte seko jau nopietnāka, bet arī to man neizdodās piecirst.... seko 4. copīte- atkal garām ibio..... nu jau esmu dusmīgs uz sevi un uz bļitķiņu mazo, ka nespēj paņemt ašuku aiz zobiem kā nākās :DDDD un tad BEIDZOT 5. copīte seko - piecērtu, nu moins, gandrīz biksēs ieskrēja no šoka, ka tāds zilonis paņēmis jau sezonas atklāšanas copē....... tā kā dziļums kāds 1.2m, par cik kājās stāvēju- uzreiz mēģināju izdabūt šo laukā, iespējams tā aŗi bija mana kļūda, bet nu pēc 4 nerealizētām copēm nervi bij čupā .... Rezultātā -dabūju redzēt smuko rupuci ašuku -tāds kukulīts ibio...... uz aci ne mazāks par grami 500, cik tur trūka, lai viņu dabūtu, bet ieraugot mani āliņģa virspusē, šis baigi sabijās un prom bija :((( Mātes vārdi skanēja pa pus ezeru no manas mutes, bet nu emocijas fantastiskas, sen tādas nebiju guvis ziemas copē -Lubančika sīkos trenkājot.... :DDD
Vēlreiz paldies Zivotājam, par labi pavadīto svētdienu svaigā gaisā un gida pakalpojumiem (ledus biezuma ziņā), tagad varēšu vēsu prātu nedēļu pastrādāt un nākamās brīvdienas plānot nākamo copi! :))
15.janvāris 2012, 15:48 | links
 
Cipars, varētu gan. Bet ar prātu.
14.janvāris 2012, 21:06 | links
 
Eduk rīt arī es mēģināšu laimi, radinieku meklēšanā ar 2 Aivariem :DDD
14.janvāris 2012, 20:53 | links
 
Sveiki, kaads nezin Alūksnes iekšezerā šo 7dien būtu iespējams pabļitkot? vai tur vel pa plaanu? :)
14.janvāris 2012, 20:12 | links
 
Šodien ašuki bija īpaši kaprīzi, āliņģus nodolbījos līks, lai kaučko salasītu. Pārējiem vīriem arī gāja paplāni, mans domāt, ka tas sniegs visu čakarē, jo arī vakar kolīdz sāk snigt, tā asars kā ūdeni mutē ieņēmis. Copēja mazliet no rīta un tad tikai pašā vakarā man izdevās kautko pienācīgi piedzīt, lai tas izskatītos pēc loma :D. Rezultātā 17 gab ar kopsvaru tieši 2kg. Lielākais ašuks 400g...
14.janvāris 2012, 19:36 | links
 
zemledus copes sezonu, Tonton!
14.janvāris 2012, 19:08 | links
 
A kādu sezonu?:) Meža gāšanas, dzeršanas, automoto, peldēšanas, sauļošanās vai kādu citu nodarbi esi izdomājisss????:)))))) Jebkurā gadījumā NE ASAKAS! Tas der visām sezonām ":)
14.janvāris 2012, 18:56 | links
 
Andzus, apsveiciens ar sezonas atklāšanu un sausām kājām! :))

man šī ir 11. nedēļa, kopš gaidīju drošu ledu..... nocieties esmu ne pa knapo :((
galvenais noķert vismaz 1 zivi rīt, lai sezona būtu oficiāli atklāta!
14.janvāris 2012, 18:23 | links
 
Nu ta beidzot :)) Nocieties esi ne pa jokam :D
Es jau šodien atklāju sezonu. Kopš 18. novembra nebiju copējis :)
Ne asakas un drošu ledu :))
14.janvāris 2012, 18:15 | links
 
heh, ta beidzot rīt arī es atklāšu sezonu ! :))

JAHOOOOOO!
14.janvāris 2012, 18:13 | links
 
Vīri,kas ir no Cirmas ez.puses.Kas var pateikt,kā ir ar ledu uz Pauguļa ezera?Pagājušā gadā pa pirmo ledu labi ņēma asaris un rauda/
14.janvāris 2012, 17:39 | links
 
Šodien uz 2 stundām aizgāju pirmo reizi copē uz ezeru ar bļitku un balansieri uz bļitkas brālēnam 2reizes ņēma man nekā beigās 1asarīti izvilku uz mormuškas vairs nekā rīt vēl iešu.
14.janvāris 2012, 16:57 | links
 
nu tas ka ar ledu jaabuus ljoti uzmaniigiem- tas gan .. vakar es ar savu 120 kg svaru pilna ekipejumaa gaaju diezgan droshi - bet protams ne visur.. jo dzirdeets ka Berzgales ezeros - pie tam abos!! peldeeshanas sezona atklaata.
Pa Micanietijau jau kadu nedelju megjina!!! staigaat - un arii kautko nokjer - bet viss ezers veel nav staigajams.
14.janvāris 2012, 15:12 | links
 
Man tikko no Kombuļiem zvanīja Trakie gandrīz pa burbuli aizgājuši, knapi izķepurojušies.Labi ka vienam bijis striķis un atradies tuvāk krastam :DD
13.janvāris 2012, 23:16 | links
 
Šodien Bērzgales Micānu ezerā apmēram cilvēki 25 bija,pussalas apkaimē,bet uz Kovšika tik 2 nāvinieki,bet ļoti tuvu krastam))))par copi nezinu,braucu garām.
13.janvāris 2012, 22:31 | links
 
Aizkalni, šodien copes bodē dzirdēju, ka kat kurā no Bērzgales ezeriem copējot jau....
13.janvāris 2012, 18:56 | links
 
Eduk,kā ledus centneri turēs rīt arī gribētos kautkur mēģināt.Varbūt kas zina kā ledus uz Bērzgales ezeriem.
13.janvāris 2012, 18:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager