Kas notiek Latgalē

Agnams, katram savs, bet mums tā ir tradīcija katru gadu reizi, divas aizbraukt uz maksas dīķiem, tas ka normālu, saprotošu saimnieku arvien mazāk paliek.... ne jau es pėc gaļas braucu uz to maksas dīķi, bet pēc gūtajām emocijām.... Bet īpašniekiem galvenais, lai tik makšķernieks visas zivis paņemtu un nopirktu..... parasti kādu karpiņu paņemam pieklājības pėc ko uzžāvėt....
Dīķi un ezeri maksas ir dažādi, citos pat profiņi zivi nevar noķert, tieši tädos ūdeņos arī lielākais kaifs no copes... nav pat tālu jāmeklė, tā pati Baļote... it kā to karpu kā piedirsts, reguläri tonnas tiek laistas, bet tur nav un nebūs tā ka atbrauc izvelc un brauc uz mājām.... ieeja 10 eiro... bet nu ir savs kaifs noķert un pacīkstėties ar to karpiņu, ja vien viņa uzķeräs protams... ļoti regulāri gadäs pat copi neredzėt, bet gaļa nav galvenais, zivi var nopirkt bodē, galvenais copē ir labi atpūsties, neatkarīgi vai tas ir pie maksas vai bezmaksas pieejamiem ūdeņiem, ne asakas visiem !
11.maijs 2021, 22:42 | links
 
Ehh, pat bez maksas negribētos. Tas jau zaudē visu to copes burvību. Dīķos nav tā gandarījuma.
11.maijs 2021, 20:09 | links
 

Karūsas 1 €, karpa 4 €. Ieeja 2€.
Vakar karūsu diena, šodien 6 karpas par 3 h i nevienas karūsas. Citiem arī tikai karpas. Karpas ķeras uz visādu barību. Kad vēja nav, tad uz pluda labi ķeras un nevajag barot.
11.maijs 2021, 20:07 | links
 
Alex, cenrādi studijā, ja jau sāki reklamēt dīķi...
11.maijs 2021, 08:53 | links
 
To bubanis
Vēl ir tā, ka daudzās vietās vienam ielaišana atkarīga no ūdens līmeņa. Rušonā vienmēr var. Silmalas.
11.maijs 2021, 08:45 | links
 
To bubanis
Nu ar kārtīgas laivas klasisko nolaišanu ar iestūmienu daudz vietu nav. Gincssh jau minēja, tik pa Sīveru nezinu kur tā vieta, jo tur kur šamējais laižas ar īstu ofroadu var mēģināt, viens akmens kā kulaks traucēs. Vēl ir labs Aulejas ezers, Feimanji (lietū 4x4), Višķos var runāt ar Višķezeru, plānoja coperiem vietu ielaišanai, Daugava bēdīgi, bet tur jābūt matadoram bagātam, lai spēlēt uz dzinēja kājas, eholotes devēja nomaiņu.
11.maijs 2021, 08:44 | links
 
Varbūt kāds var padalīties ar informāciju, kuros ezeros var ielaist laivu no piekabes? Maksas vietas arī der. Zinu, ka Rušonas un Ciriša ezerā var.
Gribas lielāku laivu, skatos uz alumīnija vai rib laivu, taču biedē fakts, ka nav kur ielaist..

bubanis, 10.maijs 2021, 22:23


No man zināmiem lielākiem ezeriem Latgalē, kur var normāli nolaist - Cirišs, Rušons, Dagdas , Stropu, Sīvers, Sventes
11.maijs 2021, 08:20 | links
 
Makšķerēšana laikam jāpārdēvē par raustīšanu :D
10.maijs 2021, 22:29 | links
 
Varbūt kāds var padalīties ar informāciju, kuros ezeros var ielaist laivu no piekabes? Maksas vietas arī der. Zinu, ka Rušonas un Ciriša ezerā var.
Gribas lielāku laivu, skatos uz alumīnija vai rib laivu, taču biedē fakts, ka nav kur ielaist..
10.maijs 2021, 22:23 | links
 
Bieži vien zivs pavelk makšķeri, bet zivs uz āķa nesēž. Ļoti spēcīgi pūta, ar pludiņu grūti. Zivis ķeras, bet tikai 4 cilvēki par dienu.
10.maijs 2021, 21:38 | links
 

Atnācu 12:00, uzreiz sāka raustīt, pirmā karūsa pēc 20 min. Pēc stundas atbrauc cits makšķernieks, uzreiz noķeru karpu 1 kg, viņš palīdz izvilkt. Krasts 1 m stāvs. Ja karpa lielāka par 1 kg, bez uztveramā tīkliņa labāk nevilkt ārā, jo pārplīst lūpa. Pēc 13 jau sliktāk raustīja, no 15 līdz 17 super labi raustīja. Pēc 19 izvilku karpu 1.5 kg. Kopā virs 6 kg zivju, 2 līņi, kurus atlaidu, 3 karpas. Kolēģis ķēra uz pluda, arī grunteni iemeta vēlāk, viņa ticība neļauj izmantot barotavu. Pirmā zivs viņam pēc 3 h, mini karūsa. Tad noķēra lielu karūsu un 2 karpas 3 kg. Pluds viņam peldēja pie manis, kur arī sēdēja karpas. Dārgas makšķeres sapērk, bet zivis neprot ķert. Man aizbēga barotava, kolēģis braucot mājās izvilka manu sistēmu, kur līnis un karūsa sēdēja. Aukla plīsa pēc 5 m, ķīniešu sūds. Labāk tad poļu pirkt.
10.maijs 2021, 21:36 | links
 
Vakar pusceļā uz Sīveru sapratu ka dokumenti palika mājās, nācās atgriezties, un izvēlējos vietu tuvāk Koša ezers, rezultātā viena 1.9 kg aiz pašas lūpas. Draugiem Riebiņu novada ezeros veicās daudz labāk.
10.maijs 2021, 10:11 | links
 
Paguglēju google mapsu, atradu iebrauktuvi no Vanagiem, būs jānotestē kādu reizi
10.maijs 2021, 06:59 | links
 
Šodien biju Sīverā. Nu, te daudzko nav teikt, sen nebiju uz tādu žoru ticis :)).
gincchs, 9.maijs 2021, 14:40
Pēc bildes spriežot biji no Skaistas puses, kur metri 100 uz priekšu ietek upīte? Kur strādāji pa sēkļiem vai gar niedrēm?

WILKS, 9.maijs 2021, 23:09


Tieši tā, es braucu tikai no Skaistas puses Sīverā, kādu reizi gribās iebraukt arī no Vanagiem, jo tur punkti arī man ir, bet tur nezinu kur piebraukt, kādu reizu būs ar laivu jāpavizinās, vai arī kāds var padalīties ar laivas nolaišanas punktu pie Vanagiem.
Ķēru uz sēkļiem un pumpukiem, bet visas zivis no pumpukiem, uz sēkļiem atkal bija pa nullēm.
10.maijs 2021, 06:42 | links
 
Šodien biju Sīverā. Nu, te daudzko nav teikt, sen nebiju uz tādu žoru ticis :)).
gincchs, 9.maijs 2021, 14:40

Pēc bildes spriežot biji no Skaistas puses, kur metri 100 uz priekšu ietek upīte? Kur strādāji pa sēkļiem vai gar niedrēm?
9.maijs 2021, 23:09 | links
 
Es šodien pirmo reizi ar biju Sīverā, bet mums tik spīdoši negāja. Uz diviem 5 mēra līdakas līdz 2 kg, viena nokoda pavadu, paspēju paturēt 5 sekundes pēc sajūtām bija laba:).
9.maijs 2021, 19:10 | links
 
Šodien biju Sīverā. Nu, te daudzko nav teikt, sen nebiju uz tādu žoru ticis :)). Noformēju komplektu(meitene mazliet piepalīdzēja) nepilnās 4 stundās. Visas no 1.5kg līdz 2kg. Kā parasti tikai jig only. Bildes un līdaksi albūmā :)) , dažas mēra amnestētes, jo vairāk noteikti mums nevajadzēja, un daži shodi gan pusceļā, gan pie laivas. Kautkā tā :))
9.maijs 2021, 14:40 | links
 
Abavnieks [08.05.21]: Alex [Vakar]: opis12 [25m]: Alex [17:22]: Rēzeknes dīķos ļoti labi ķeras karpas un karūsas. Redzēju bildes Facebookā.Ja vienu bildi redz kaut kur ar vienu karpu, tas jau nenozimē ka baigais kļovs, ja pats būtu noķeris spaini zivis, tad jau varētu teikt kā ir jēga braukt.Daudz zivju redzēju. Ja pašam nav naudas aizbraukt uz dīķi, tas nenozīmē ka citi ir neveiksminieki. Es braukšu, mājās sēdēšana apnika.Cope maksas dīķī jau vispār ir nenormāli spēcīgs arguments par tēmu - laba cope....

Bet vēl stulbāk ir pamatoti vai nepamatoti kādam braukt virsū par tēmu - finanses..
Ja uz manis brauc, tad es parādā nepalieku.
9.maijs 2021, 10:33 | links
 
Alex [08.05.21]: opis12 [25m]: Alex [17:22]: Rēzeknes dīķos ļoti labi ķeras karpas un karūsas. Redzēju bildes Facebookā.Ja vienu bildi redz kaut kur ar vienu karpu, tas jau nenozimē ka baigais kļovs, ja pats būtu noķeris spaini zivis, tad jau varētu teikt kā ir jēga braukt.Daudz zivju redzēju. Ja pašam nav naudas aizbraukt uz dīķi, tas nenozīmē ka citi ir neveiksminieki. Es braukšu, mājās sēdēšana apnika.
Cope maksas dīķī jau vispār ir nenormāli spēcīgs arguments par tēmu - laba cope....

Bet vēl stulbāk ir pamatoti vai nepamatoti kādam braukt virsū par tēmu - finanses..
8.maijs 2021, 21:08 | links
 
opis12 [08.05.21]: Alex [17:22]: Rēzeknes dīķos ļoti labi ķeras karpas un karūsas. Redzēju bildes Facebookā.Ja vienu bildi redz kaut kur ar vienu karpu, tas jau nenozimē ka baigais kļovs, ja pats būtu noķeris spaini zivis, tad jau varētu teikt kā ir jēga braukt.
Daudz zivju redzēju. Ja pašam nav naudas aizbraukt uz dīķi, tas nenozīmē ka citi ir neveiksminieki. Es braukšu, mājās sēdēšana apnika.
8.maijs 2021, 21:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager