Kas notiek Latgalē

jap, šodien ieputināja pa smuko -uzreiz garīgais super :))
i paslidināties varēja :D
9.decembris 2011, 21:48 | links
 
Nu, rīt šūpos? :) Jūtu, ka manējā vēl peld un gaida :)))
9.decembris 2011, 21:33 | links
 
Es sovā krajaa uz pludeņu 2 menešus naasu bejis..
9.decembris 2011, 15:55 | links
 
Līvānos šobrīd sniegputenis..
9.decembris 2011, 15:52 | links
 
Tā kā brīvdienās cops naf paredzēts, iestūrējām ciemos pie māmuļas šodien. Līmens ir drusku augšā un vairāk par 0,5m redzēt ar nevar, kas pasliktināja mūsu šansus. Vēl 2 stirnas baltām pakaļām pa priekšu zirgam noskrēja, nu riņķī autiņu negriezām, bet domas bij tanī virzienā. Nu čomam nepaveicās pavisam, copi neredzēja, bet arī Daugavai neko neuzdāvināja, jau pluss, es vienu pusceļā pasēju, otru gan līdz laivai dabūju, t.i. 2,6kg. Izteikti uzsitieni nebij, kaut kā uzkarinājās abas, no pirmās bij zvīņa uz āķa, otrā aiz apakšžokļa trāpījās....
8.decembris 2011, 20:28 | links
 
Martins +100 !
8.decembris 2011, 11:36 | links
 
Ļads šogad i paredzēts tikai ļadusskapī... nu, varbūt arī Alūksnes autonomajā republikā... :)
8.decembris 2011, 09:53 | links
 
es ar ceru, ka 26. varbuut varees uzkaapt uz ledus karalienes :)
7dien, ja laix iipashi nemainiisies, ja kaadu kompanjonu pierunaashu, vajag meegjinaat uz Asara kraju pusi aizmaukt ar parasto badakaasi upes krastaa paseedeet
7.decembris 2011, 21:57 | links
 
Asaris19, Tu tiešām tā domā? -es jau tikai priecātos, ja šogad varētu uz ledus copēt..... :))
7.decembris 2011, 21:35 | links
 
Nu vo, kei raiz laba dovana bis!
7.decembris 2011, 21:15 | links
 
Izskotos ka munā pusē(Līvānos un Preiļu rajonā) iz lada tiksim tik ap 20 decembri, tīši zam zīmyssvātkim.. :(
7.decembris 2011, 21:11 | links
 
Martin, tas par pisuāra malu bija labs. :) Es jau ar sevi par latgali uzskatu, bet nu tu esi skarbais - tas ir fakts.. :)
7.decembris 2011, 21:07 | links
 
Vakar vēdzeļvakars uz diviem pie Daugavas Krāslavas pusē beidzās ar 2 mēriem un 4 amnestijām + xx copes. Lielākajai ~ 400gr tikai, bet vēderiņā cits vēdzeļuks! Vēl kuņģa saturā bij vardīte, liels kukainis. Tas patolagomatoriem būs saistošs. Arvien vairāk sliecos uz versiju, ka populācija pasprāgusi, palikušas tikai sīkās. Ēsmā saldētu pavasara raudinju gabaliņi, grundulīši svaigi. Topā bij 1.variants.
7.decembris 2011, 12:41 | links
 
Martin, man jau kājas Lastičkai pārautas jau mēnesi! :)) -uz tehnisko kā uzliku, tā i braukājos :D
bļin pārāk labas ripeles, mēģināju speciāli paslidināties i figu! -nekas nesanāk :(( -jāliek atpakaļ puslisās, nobrauktās vasarenes :DDD
uzreiz tā kā labāka veselība, kā ieraudzīju baltu skatu palogu un kādu mīnusiņu....
ja vēl tie sinoptiķi savas progozes nemainītu tik strauji..... ta sasolija tādus mīnusiņus, nu jau likās tūlīt varēs maukt, bet nākamajā dienā no mīnusiem knapmīnusiņus tikai sola :((
Bet nu neko, nebūs zemledus cope šogad, būs nākamgad, jautājums tikai vai 2012. gada sākumā vai beigās būs tas ledus :DDD
7.decembris 2011, 11:24 | links
 
Nu ar šitādiem mīnusiņiem tik kāds dīķis aizsals, būs labi gan bļitkotājiem, kur patirināt savus loriņus, gan špiningotājiemmmmm....
7.decembris 2011, 10:03 | links
 
man prieks par tevi :) varbūt drīz radīsies vajadzība beidzot mašīnai kājas pāraut? :)
7.decembris 2011, 08:50 | links
 
aizmirsu uzrakstīt.

Beidzot ārā viss balts un slīzd pekas :DDD
jāskrien pēc mašīnas - paslidināties, ka jau uz ezeriem nav ledus....
7.decembris 2011, 08:37 | links
 
:DDD
7.decembris 2011, 08:34 | links
 
Jā, jā, īstie latgaļi ir tik skarbi, ka nevis nokrata, bet nodauza pret pisuāra malu :))))))))))))))))

Un TIK skarbi, ka nosalušās rokas Rušona krastā silda pie degošiem autiņiem :)))))))))
7.decembris 2011, 08:08 | links
 
Ašukainis
Nu vecīt, šeit Ļatgalēēē izdzīvo tikai stiprākie, vājākie tikai Rīgā var strādāt un drusku copēt, mums te viss ir otrādi :)))
6.decembris 2011, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager