Kas notiek Latgalē

un 2vi liidaki aizgaaja
23.oktobris 2011, 20:05 | links
 
Rushons: 2.04kg liidax un 3ashuki..
23.oktobris 2011, 20:00 | links
 
Nu pabijām ar Modro Rušonā. Mjā, pašvaki, pavisam vāji. Ezerā jau bijām ar tumsiņu, varētu teikt vieni no pirmajiem. Kopā bij vismaz 10 laivas, ā, ak jā, rezultāti? Var teikt nebija, katram pa 4 copēm, man 2 siļķes atprasījās paaugties, 1 knapmērs pavizināties gribēja un ašuks ap 200g. A Modrais gan pats palielīsies, atstājiet tikai rakstīšanai brīvu vietu viņam......
23.oktobris 2011, 17:10 | links
 
Nu ta beidzot sanāca uztrāpīt uz zivi! ķērām Ļesenkā. Uz diviem 6 līdaku copes. Vrode by nav daudz, bet pēdējā laikā neesmu dzirdējis par milzīgiem lomiem. izmēri sekojoši: 2.6, 1.6, 1.3, 0.8 un viens neiekļāvās. Pati pirmā norāvās pie pašas laivas, gan pēc sajūtām, gan vizuāli likās, ka bija lielākā no šodien noķertajām un vilka ~ 3-4 kg.
Zivis bija gan uz sēkļu kantīm, gan uz plato. No izmēģinātās vobleru kaudzes rullēja Rapala.
P.S. bet tā lielākā bija uz Pontonu.
23.oktobris 2011, 17:07 | links
 
Martin, vecums nenāk viens :DDDD
23.oktobris 2011, 10:29 | links
 
Možais izteicās, ka Līvānu sacensībās čābiski gājisss... Vot ej un sazini, kur un kad?
22.oktobris 2011, 22:10 | links
 
Laikam jādomā par ūdenstilpnes maiņu....
biju atkal Višķos - iebraucu kā kāds trešai, pēčāk lauva daudz saradās.. izbraucu kā pirmspēdējais.. liekas ka vienu copīti uz velcīti pajutu, i viss... pat ašuku neuztaustīju...
jebšu nemāku vairs? :D
22.oktobris 2011, 18:05 | links
 
Tonton, tie kaulainie beeja no Burtnieka ezera tiikla iznjemtie....;)

Un apsveiciens ar veiksmiigu maamuljas apciemoshanu:)))

kappee martins_ nelielaas???:DDD
22.oktobris 2011, 16:39 | links
 
Lai māmuliņa uz mani neapvainotos, šogad otro reizi biju pie viņas ciemos. Laikam bij noskumusi pēc manis, no 9-14:30 bij 11 copes, realizēju 7, baigi lappps procents sanāca, parasti ne vairāk par 50. Nekas izcils jau nebija, bet 4 ščukineni no 0,96-1,2kg un 3 ašuki (190, 260 un 410g ). Tautas bij kā pie rimika, gan velcētāji, gan špiningotāji un uz dzīvo. Velcētājiem uz 2 bij viena kiloška un uz dzīvo čalim bij 2niece, noklausījos sarunu, bet man izlikās drusku mazāka no tāluma, nu sanāk, ka iekabināju šiem. Beigās vējš sāka pūst riktīgi un pēdējās 2 stundas copi vairs neredzēju, bet man jau tāpat pietikkkaaa.... Šovakar var droši Za ripalku! Rīt varbūt Rušons plānā.
22.oktobris 2011, 16:15 | links
 
t@t@
Tas biji tu ar to pelēko kuģi? Vai tad vēl bij kāds džigotājs? Man ar interese par tavu gaišredzību zivis palūrēt:))))) 6dien itkā 7,3kg dabūts, Arvīds neko nezināja, varbūt tu paslepus skaties un valkā brangos kā Copmann?:)))))))))))))))))))))))
19.oktobris 2011, 19:15 | links
 
juris10
Laukā jau 21.gadsimts,cilvēki staigājuši pa Mēnesi,bet tu -pabāzt galvu... .Kaut gan tavs paņēmiens varētu būt pats ekonomiskākaisDDD
19.oktobris 2011, 12:45 | links
 
T@T@
a kā Tu tos eksemplārus redzēji? Galvu biji pabāzis zem ūdens :)
19.oktobris 2011, 12:23 | links
 
tontons7
par to trakumu no malas jau labāk redzams.Laiva kā laiva-parasta kazanka.Braukāju otrpus bedrei,negribās džigotājiem gar degungalu grozīties,vējelis jau arī drusku apgrūtina precīzu stūrēšanu.Ja par zivīm,tad laivā-nevienas,kaut gan dažus smukus eksemplārus redzēju,tikai nespēju kā nākas sakacināt.Laikam meistarības trūkums,vai tāpat kā hokeja večiem neveicas.
19.oktobris 2011, 11:59 | links
 
Doma bija 4dien vai 5dien aizlaisties uz Rušonu, bet skatos,ka sola vēju, tā ka i hočetsja i koļetsja...:)
19.oktobris 2011, 10:36 | links
 
Copmann
Bļin, kaut kā neatceros, ka būtu lielījies ar tādu makanu, karpu gan pomnju:))) Tādiem ribas kā mēslu dakšas laikam :) Es jau ar reti uz šiem braucu, vasarā grūtāk šos izmānīt, jūnijā vislielākie šansi, mans tā domā...
19.oktobris 2011, 09:56 | links
 
Juris10
Visas zivis uz sēkļa kantēm, turpat kur vasarā, apmēram 4-5m dziļumā. Bez manis bija vēl viens trakais, vietējais velcētājs ar normāla izmēra pelēku kuģi, bet šis braukāja pa bedrēm, vismaz man tā likāsss...
19.oktobris 2011, 09:52 | links
 
A man nu godiigi taa-nu neskauzh:DDD

Apsveiciens ar skaistu zanderiiiti;)

Nokjeeris esmu visu ko, bet kaulgiimji kjeemi man ir kaa aizliegtais auglis....

Laikam deelj taa, ka laicinju appakalj 3,4 un 7 kg zanderus no viena paziistama ezera notiesaaju...;D
19.oktobris 2011, 02:35 | links
 
Tontons7.
A kur dabūji zobaiņus: vēl uz sēkļiem vai tomēr jau dziļajās bedrēs?
18.oktobris 2011, 23:25 | links
 
Gribēju šogad vēl reizi uz Rušonu aizšaut - laikam jau ir vērts :)
18.oktobris 2011, 21:18 | links
 
gandrīz skauž.... :) pats šogad 4us zanderus ir rokā turējis.. divus kriminālus i divus mēra.. i vienu no tiem no tīkla izgriezu :D:D:D
k-kas nav pareizi :))))
18.oktobris 2011, 20:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager