Kas notiek Latgalē

Modrais
Es godīgi amnestēju 2 gab., bet otros abus bērns akvārijā peldināja :)
Nu pabiju Rušonā, izbraucu ezerā ap 7:30, vējš liels vēl nebij, bet viļņi gan laivu šūpoja. Aizbraucu uz točku, kā vienmēr jāmet pret vēju. Kādā 4-5 metienā pirmā cope un 45cm zanders laivā, precīzi kā aptiekā, Saukā vajadzēja pavilkt 1,5cm :) Nu es jau drusku priecīgs, vismaz kaut kas, bet vējš un viļņi pieņemas spēkā, iemest grūti, nostājos drusku citādāk un 2-3 metienā cmik un irrrrrrr!!!!!! Neliels nokausējums, jo copēju uz asaru pariktes ar 0,06 pīto un 0,24mm flurokarbona pavadiņu un zanderīc 2,45kg cēli iepeld uztverajamā tīkliņā, jessss!!!! Es vēl priecīgāks, neskatoties uz to, ka ūdins jau iešļakstina šad tad pār bortu un ceļi jau pamitri. No rīta temp. arī nebija lielos plusos, bišku pie rokām ķērās, bet krūze karstas čajas sasilda iekšas un atsien čurājamo x3 :( Ap 9:30 vēl 1 ašuku izmānu 260g un tad līdz 12:30 sitos pa tukšo, viļņi jau ar baltām "baraškām" un copes ar vairs ni un ni, vienos jau biju mašīnā, mājās vēl par agru, ierullēju slepenajā. Tur atdevu zaļsvārcei 1 džigu un copi līdz 16:00 ar vairs neredzēju. Nu kaut kā šitā šodien nogāja, zandera fotku rīt vokorā mēģināšu iekarināt.
18.oktobris 2011, 20:41 | links
 
Tontoooon!! Otčotu :)))) Ja mani darbs moka, dodiet vismaz ko palasīt :)
18.oktobris 2011, 19:19 | links
 
Tonton, par zanderu amnestiju gan varēji paklusēt:)))))))))
18.oktobris 2011, 08:34 | links
 
Izskatās ka nesanāks tikt uz Līvānu mačiem, jo laikam kopā ar Tontonu būs jāmaina darbs:), cik vakar pastāstīja švāgers tad tagad uz dzīvo labi ķeras, bet kā parasti ne ļoti izcili eksemplāri.
18.oktobris 2011, 08:34 | links
 
Ja nekas nenojuks, rīt aizšaušu. Ja būs kāds rezultāts, ieklabināšu. Gribu zanderus, copēšu asarus un cerēšu......
17.oktobris 2011, 21:48 | links
 
brīvdienās taisos primo reizi uz rušona ezeru, var kāds apstāstīt situāciju ezerā? kādas zivis patreiz barojās>? doma ir uz džigu un drop shotu!
17.oktobris 2011, 21:30 | links
 
Šuņkas matadors ziemā bija labs :D:D:D
17.oktobris 2011, 18:52 | links
 
Nu jā, Daugavā vairāk par 5-7 asaru katlu naf gadījies redzēt, kaut gan ezeros ar neesmu manījis lielākus. Slepenajā šad tad 3-4 gab. siro pa 5-7sek., parasti 2 uzreiz izķemmēju. Jā, un izmēram ar ir nozīme :)
Kas attiecas par zivju svaigumu sacensībās, organizatori laikam vairs negrib tādu situāciju, ka vienam ir 2-4 gab., svaigas, bet jau stīvas, a pārējiem tik daži knapasarīši, kā piemēru var minēt šogad Cirīšu sacensības un pārs gadus atpakaļ Luknas sacensības, kur pats redzēju 1. vietas ieguvēja zivis, ā Šuņkā vēl ziemā bij normāli čoms atstiepis.
17.oktobris 2011, 18:37 | links
 
Tonton, kamēr pumpēju laivu bija divi iznācieni apmēram 20x20 metru placī viss vārījās, kad piebraucu, bija vēl iznāciens, sitieni pa džigu bija visā perimetrā ap laivu i tādus līdz 100gr paspēju daudz atmest atpakaļ. 4us smukus paņēmu i tad pēkšņi kā nogrieza, vairs neviens smerdelis pat neuzsita.
bet tādus medību izgājienus Daugavā vēl nebiju manījis.
Vispār jaiet būs uz bodi.. jo tomēr ašuku gumijām pie rokas jābūt vienmēr.. :)
17.oktobris 2011, 18:02 | links
 
Katlus Burtniekaa savulaik veeroju, ir paaris vietinjas, chaikas seezh netaalu un atliek tik iistaa momentaa traapiit, juulija beigaas, augustaa...;)
17.oktobris 2011, 15:09 | links
 
jaa Tonton, var-marineeta,kidaata, zhaaveeta, auksti kuupinaata, vaariita vai zupaa;DDD

Tad jau vajadzeeja vinjiem rakstiit-dziiva...
17.oktobris 2011, 15:08 | links
 
Martins_
Kas tas par katlu, ja tik 4 gab. izrāvi? Man tie katli kaut kā netrāpās, vai nemāku atrast. Gadās, ka šie uzčāpstina 15-20 sek., tad no turienes var atvilkt pārs gabaliņus. Īsts katls ir tad, kad kaijas pie reizes paēd.
17.oktobris 2011, 15:05 | links
 
Copmann
Diemžēl mums nesanāks, darbsss ( būs jamaina laikam, ja traucē copei :)) Man patīk nolikumā šitais teikums : "Zivīm jābūt svaigām". Bet vai tad kaut kā citādi var būt???
17.oktobris 2011, 15:02 | links
 
Martin, gods godam! -apsveiciens ar tīkla atradieni un iznīcināšanu :DDD
17.oktobris 2011, 12:42 | links
 
jawohl, jau 3 d;))))

Prieks buus tagad lasiit;)))
17.oktobris 2011, 12:41 | links
 
Copmann, protams, priecē tak aŗī tas, ka kādam iezāģēji :D:D:D

P.S.
tu jau "tur" ? :)
17.oktobris 2011, 12:37 | links
 
tonton, lejaa, pie info par chempijiem saakumlapaa.

martins_,bet nu, cope tak izdevaas tik un taa???;)))
17.oktobris 2011, 12:15 | links
 
a kam tagad viegli? :D:D:D:D
viņi man ienesīgi, vasarā kopā ar tīkla akmeni arī k-kādu svešu vobleri uzcēlu :) vēl gan neko man nav devis, kautkādu jaxonu atgādina....
17.oktobris 2011, 11:59 | links
 
To Martins_
A kaut kas domā..pļac...viena un tā paša laiva dzīvi bojā :)))))))))))))))))))))
17.oktobris 2011, 11:42 | links
 
Sestdiena pagāja dzimtajos Daugavas plašumos. No paša rīta trāpīju uz varena ašuku katla, paspēju tik 4 galvas paņemt un viss kā nebijis izzuda, bet galvas smukas - 250-350 gr kā likts. Tad visu dienu džigs plus trollis = tikai zemmēri.
Bonusā vēl trollis atnesa vienu žilcinieku, ar kuru brītiņu nojājos slapš un netīrs. tīklu nakuj, vienīgi no tīkliņa vienu mēra heku savācu kā kompensāciju.
Pļac, ap vienu un to pašu vienu jau kurais tīkls šogad..

kad rudens žors sāksies? Ko sestdien sastapu, visi vai nu tukši vai ļoti švaki.
17.oktobris 2011, 11:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager