Kas notiek Latgalē

ilmarsvs
Mašīnas dega ap 9 rītā. Mēs vēl ar dēlēnu laivā spriedām, ka izcēlies ugunsgrēks. Kurā vietā tas konkrēti bija - tur kur stāvvieta šaurākajā vietā, vai dziļāk pussalā?
10.oktobris 2011, 12:19 | links
 
tonton

tas ir special prieks, latviskais;DDD
10.oktobris 2011, 11:32 | links
 
Copmann
Baigi 2domīgi sanāca ar tavu pieku( varbūt prieks?) - par zivīm (izvilktajām vai aizmukušo) vai autiņiem?:)))
10.oktobris 2011, 11:24 | links
 
Vaks Sīvers...kā jau rudenī...vairāk nē, kā jā :))
Bet pa vis dienu uz diviem 9 līdaks laivā un 2 amnistijā. Copi ieslēdza pusdienās. Viens kukainis tika mocīts un dancināts min 3 ap laivu, apskatīts garumā un resnumā, bet spēja sagrupēties un iemaukt zālēs...s vidu 6-8kg. Nu uzskatīsim par 50% amnestiju :))
10.oktobris 2011, 09:36 | links
 
man milziigs pieks;)))
10.oktobris 2011, 08:20 | links
 
Rushons: 3 panjemtas, 2 atlaistas, 1na uudenii paciiniijaas un bij prom un veel 1na 2x uzsita... , bet mezhnieciibas pusee, kur smuki var ar mashiinu laivu ielaist, labaak nebraukt tagad, itkaa vakar, aizvakar 2 mashiinas un businjsh nosvilinaati (WW ziimi apdegushu redzeeju, itkaa diski izkauseejushies, 2 degusho mashiinu vietas redzeeju), aizbraucu no saakuma tur, bet kad uzzinaaju taa uzreiz aiztinos prom, labi, ka laiva veel nebij piepumpeeta
9.oktobris 2011, 21:20 | links
 
nē, nu prieks tiešām :)))))
9.oktobris 2011, 20:18 | links
 
Kā gāja pirms nedēļas, tā šīs brīvdienas. Aizšāvām uz kādu mazāku ezeriņu ar naivu cerību ko dabūt. Ne vella. Gar krastu uz diviem tikai 1 asaris, bet dziļumā nekā. Uz lielas lokastes copes kolēģim gan pēcāk tika atrasta smuka zobu pēdu rinda, taču tā arī nepamanīja, kad tas notika...
Kaut kā pēdējā laikā švaki ar to copi :)
9.oktobris 2011, 20:08 | links
 
Man ar prieks, ka kolēģiem šodien labi pa copi gājis-tāpat kā man! :)) uz to mums atkal jāiedzer!
9.oktobris 2011, 18:58 | links
 
Pārs dienas apakaļ Lietuvā citā peļķe labi pavilkām.
9.oktobris 2011, 18:48 | links
 
Ui, arī par tevi prieks :)
9.oktobris 2011, 18:28 | links
 
UI, rezultāts izpalika. 2 knapas copītes vai nu pa muguru kādam pārvilku, tas arī viss.
9.oktobris 2011, 18:20 | links
 
Šodien pirmo reizi bijām Lielajā Subates ez. uz ašukiem. Un pēdējo. Dziļumi līdz 25m, a tolka ne vella, dibens pārsvarā dūņains, uz pauguriņiem nekā. 1 tīklu aizķērām leišu pusē. Vēl brāļukas alkšņu kārtis ap 3m piesējuši pie dzelžiem ezerā, peldina ap 7-8m dziļumā, intereses pēc 2 palūrēju :)
9.oktobris 2011, 18:17 | links
 
martins_

Man prieks par Tevi:DDD
9.oktobris 2011, 17:48 | links
 
Viennozīmīgi - šodien copē gāja forši :))))) Salavecim gara bārda, vairāk neteikšu ne vārda :D
9.oktobris 2011, 16:32 | links
 
cope šodien -pa smuko!
9.oktobris 2011, 16:04 | links
 
biju vakar par gariem laikiem bik patramdiit kadu spuraini - sakaini.... nobraukaju 8 stundas .. izmegjinaju viskautkadus vo-b;ljarus un pa visu laiku vienu 2.600 lidaki izmaniiju.. un veel bija tada viena pusliidz cope... laivu ka biezss - bet rezultati ljooti shvakucki... bija laivas kad ar totau 0 aizbrauca krastaa - vel vienai laivai bija apemram 2- niece ;lidaka un vienai laivai ... bija zanderiishi.... ljoti ceru ka visi bija merinieki... zanderiishi vairak bakstiija riita pusee kamer nebija lietus - a lidaki ... pasha lietus sakumaa
9.oktobris 2011, 14:13 | links
 
Manas fišas vēl peld pēdējo nakti :DDD
Rīt došos 'mēģināt noķert kādu ziv :))
8.oktobris 2011, 22:34 | links
 
ņi, mans klusēs kā partizāns :D
8.oktobris 2011, 20:58 | links
 
Šodien izdomājām, ka uz Koša ezeru nebrauksim, tāpēc laidām uz vienas upes tecējuma skaistumu paskatīties.Paskatījāmies;)))Viss ir skaists un savās vietās;)))Neviena dzīva radība, atskaitot sēnes, necieta;)))

Gan jau kolēģis ar atskaitīsies, kā šim veicies...;D

Lai veicas
8.oktobris 2011, 20:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager