Kas notiek Latgalē

Kāds zin kas notiek Nagļos kanāla, ūdenskrātuvē vai kalnagalā???
8.augusts 2011, 10:26 | links
 
Nekas drīz,latgalieši varēs pa gaisu lidot un braukt copēt uz kurzemi,zemgali,vidzemi.. Jo Kargins būs nopircis latgali.. Bļin kaut kāds idiotisms valda!
8.augusts 2011, 09:35 | links
 
cik tad liela ta latgale tava uztvere ir?
7.augusts 2011, 17:57 | links
 
Sveiki.
Varbūt kāds var ietikt kādu labu vietu Latgalē, kur var iznomāt laivu par demokrātiskām cenām un forši paspinogot līdakas.
Paldies.
7.augusts 2011, 17:18 | links
 
šodien paniekojāmies ar raudām, plaudēniem.....
tad iešāvās doma microjig spinītim mazinju mazinju mepps roterīti uzilkt -pirmajā vilcienā ar pauzītēm, gar krasta udensrozēm bliukš kaut kas paņem un ļooooooooti patīkami spurinās, saprotu, ka tā nav līdakmeita...... -skatos-oho, super ašuks svarā grami 400! - prieks, kur Tu rodies! :)) -tā arī bija vienīgā zive uz spiņa..... tomēr ar diegiem nav aršana.... kā zacepiņš tā tinkš.... :(
31.jūlijs 2011, 20:02 | links
 
M13! vai tas taalu aizlidojoshais dzhigs pie astiiteem neskaitaas?:))) Nu tu bishk paarshaavi par striipu, liidz 50 Ls tur nevelk, tik 1 taada padaargaaka, paareejaas normaalas ASV cenas :) Nu paccc jau zini, ka 6 uzdaavinaatie ashukbeerni kopsvaraa uz 0,5kg knapi vilka un pats copeeshanas process, ja notiek, ir daudz interesantaaks nekaa bishku lielaaku maaneklju peldinaashana nekaa parasti, nu tu mani saprati :)))))))))
31.jūlijs 2011, 19:32 | links
 
Rēzeknes upē raudas un pliči,lielākie velk tā uz 100 grami.Gar krastiem asari un līdacēni dzenā mailes.Līmenis joprojām augsts.
31.jūlijs 2011, 19:18 | links
 
Jā, koļegas, otsos ir slikatākais kas var būt.Šodien bijām pie draudzenes radiem Kalupē, pie paša L.Kalupes ezera.Aizgāju da upītei ar puikas uzsietu pīcku 10 min maizīti papludināt.Pārsteigts biju, jo pirmajā laidienā forša cope un 150 gr raudele ārā, un tādā garā ar lielu āķi, 0.20 auklu puikas copeni dabūju pa pusstundu 10 raudas līdz 200 gr un 2 rudušus uz maizītes.bija patīkami paniekoties...tik pa īsu, bijām ieplānojuši daudz darāmā un devāmies prom.bet laikam kādu reizi tur vēl iegriezīšos...;)))
31.jūlijs 2011, 19:15 | links
 
Nu labāk visu laiku kautko valkāk un pa kādai astītei no zivtiņas zaudēt nekā mēģināt bezcerīgi atpelnīt 50ls vērtās cikādes:), un astītes ar tik 4 tika nolobītas:(
Un to bišk vairāk, tu aizmirsi piebilst, ka es tev piemetu tīkliņā lai galīgi kaunā nekristu jau kuro reizi:))
31.jūlijs 2011, 18:22 | links
 
Oi, runa bij par ašukiem.
31.jūlijs 2011, 10:15 | links
 
Vakar Rušonā ierullējām, ar M13 bijām. No 5:50-12:30 man nebij nevienas zius, un tad atradām mazu bariņu, kuru gandrīz ar Možo sadalījām uz pusēm, man bišk vairāk pēc svara un gab., toties šis rupjākos izvalkāja, bet paccc lielākais, tobiš, vadonis, manā tīkliņā ieslīdēja un pavilka uz 380g, nekāds lielais, bet patīkami. Tā skaldījām līdz 16:30 un tad beidzās. Vēl pa siļķei atlaidām, M13 ar zandarteli iepazinās un breksis šim lomā. Gan paccc vēlāk iesitīs par norautajām astītēm u.t.t.
31.jūlijs 2011, 10:15 | links
 
Ooo, karsti bija šodien, ejot 10 km pa likteņupes brikšņiem,dubļiem un sakarsušām smiltīm.phē!kas ta man:)))tikzuvs tāda, nekāda-4 atlaisti asari līdz 150 gr, var uzskatīt, ka pastaiga ir bez rezultāta.
kas zin, tas sapratīs-šodien baltais muguras rādīja, bet razmērs pārītim bija stipri virs 5, ja pat pa vidu ieplēš tā, ka viļņi aiziet līdz manīm...ek...

Lai veicas šai karstumā.
30.jūlijs 2011, 23:33 | links
 
Sveiki!
Biju n o rīta ap 5 uz Pildas ezera. Sanāca viens nogājiens, divi mazi asarēni, 3 zemmēra līdacēni (atlaisti) un 2 mēra - 55 un 64 cm. (1.4kg un 2.2kg) vēderi tukši.
29.jūlijs 2011, 13:36 | links
 
šodien biju Maltas upē pacopēt. Nevisai labi ķērās. Īpaši jau arī negatavojos, ka iešu copēt, varbūt tāpēc tāds rezultāts, bet patika, kā zivis spēlējās pa zālēm. Rīt vajadzēs uz kāda maza vizulīša asarus paķert, jo mazās zivis dabūja trūkties.
27.jūlijs 2011, 20:59 | links
 
Pārs dienas atpaķaļ slepenajā arī biju. Pajēmu 7 ašukus, 2 cmuki 150-250, pārējie 70-90g, vēl pārējie kādi 5-6 aug tāļāk. Šnapju nebij slava bogu. Vēžinieki atdzīvojušies.
27.jūlijs 2011, 18:16 | links
 
Mans te pāris dienas atpakaļ pabija P ezerā... pipisočni šnappiji, pipisočni ašuki, viss tikai uz pipisočna izmēra mānekļiem.. Glohoļetije odnako...
27.jūlijs 2011, 14:34 | links
 
Vakar bijām uz raudam Riču ezerā, jo Peipusa voblas beidzās. Pagājušās brīvdienās čoms bij smukas saķēris, līdz 300g. Bet tas bij sen.... Uz 2 paņēmām 7 gab., ap 100g max., vēl 5-6 atlaidām. Vējš pūta diezgan rixtīgi, varbūt tur tā vaina bij. Būs turpināt pliku alu dzert :(
27.jūlijs 2011, 14:30 | links
 
Copmann
Naf probļema :))))
23.jūlijs 2011, 15:01 | links
 
Trešdien no 4.00 līdz 12.00 Lubāna apendiksā, tā to laikam Ashukainis sauca. No 7.00 līdz 9.00 6 līdakas no 45-55 cm. Viss uz LJ rotiņa. Zemmeri palaisti, 2 paņemtas. Ņēma kamēr bija apmācies un neliels vējelis, pirms tam un pēc - 0. Vēl uz pluda šis tas - breksēns tuvu pie kg un rauda uz 400 gr. Sīkumus neskaitu. Atlaisti.
22.jūlijs 2011, 23:45 | links
 
Aldeen, man bij doma..... bet mani besī Aiviekstes mošķim odu utt. izskatā....... kaut gan mosh jau viņu ir mazāk...... pirms kādām 3 nedēļām miljoniem odu turbija.... :(( -pretodu līdzekļi nelīdzēja...... par plaužiem tik Aiviekstē biju dzirdējis..... ta jau redzēs kaut kur būs svētdien jāaizlaiž!
22.jūlijs 2011, 21:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager