Kas notiek Latgalē

Arī tas eksotiskais tur ir,vairāk runa par samu un meženi,bet līdz attiecīgam laikam, vēlā rudenī protams iespējas dabūt viņus ir mazāk,nekā tagad vai septembrī..., ir tur arī trofejas bijušas.

lai veicas
21.jūlijs 2011, 08:06 | links
 
Paldīs broļi - rīt jūs visus apsazvonīšu kā būšu jūsu pusē :)))
20.jūlijs 2011, 23:09 | links
 
Diemžēl kur nu reiz man sanāks būt, tur sanāks.
Bet kā ar ko eksotiskāku - kāds zandarts, sams, mežavimba vai kas tāds?
20.jūlijs 2011, 19:04 | links
 
Brālīti, tas tak bija joks, jo angārs ir ar jumtu, kura nav-pod otkritim ņebom:DDD
Ja kāda telpa iekritīs,atrakstīšu

hotentot-līdakas,līdakas,līdakas, asari, ļurbas, bet vietas ir gūt ne pie pašiem Līvāniem, bet tuvāk Dpilij
20.jūlijs 2011, 16:45 | links
 
Rudens pusē paredzēts braukt ciemos pie biedra, kas mitinās netālu no Daugavas pie Līvāniem (aiz pārceltuves Daugavpils virzienā) un ar laivu tā gruntīgi pacopēt. Tā kā biedris ir mednieks, tad neko vairāk par Daugavu nejēdza pastāstīt kā vien to, ka pīles tur ir :D
Varbūt kāds varētu man pastāstīt, ko rudens pusē tur tā labāk ķert un uz ko.
20.jūlijs 2011, 16:39 | links
 
Copmann, a ja es paša MicroJigotāja tvisteri domāju? :D
19.jūlijs 2011, 22:22 | links
 
Copmann, tad jau man mērķtiecīgi uz to jāiet- Līņu, Karūsu, Karpu maksas dīķos tikai uz micro jigu jācopē :DDDDD
19.jūlijs 2011, 20:45 | links
 
Var arī angārā ja blakus ir ūdens un vismaz ķieģelis ko zem galvas palikt :)) Vecus zaldātus nenobiedēsi :)) Atsūti man savu Nr. Piezvanīšu.
19.jūlijs 2011, 20:43 | links
 
martinam_-nevis tvisteri,bet tvisterim;DDD

Spiningist, baltās nav haļava uz špini, esmu,tiesa ne mērķtiecīgi, bet tomēr vīķes uz 0 rotiem vilcis,par plakanajiem uz visādu arsenālu i nerunāju;)))
Ashukaini, gaidam līņu un karūsu foto!

Braliiti, ar kā ņe svoi.Tagad uz sitiena varu tik vienā angārā piedāvāt palikt;DDD
19.jūlijs 2011, 20:33 | links
 
Spiningist, paldies par info! :))
19.jūlijs 2011, 20:06 | links
 
To ashukainis
Rauda ir bijusi šogad - mazā rotiņa trijniks viss mutē, bij sajūta, ka sacenšas ar asari :). Nu drīz arī plakanajiem jaņem būs uz šo uzparikti - tik pagaidām neregulāri sanācis bij un agri no rīta - staigā pa krasta kanti tādi badīgi 0.5 un uz augšu - vairāk trapījies uz rotiņa bij. Laikam kā parasti - haljava.
19.jūlijs 2011, 20:00 | links
 
No ceturtdienas uz piektdienu meklējam kādu copmani Rēzeknes vai Daugavpils tuvumā kurš varētu diviem (Man un Sīlim)Izkārtot naktsmājas (pie sevis vai pie kaimiņienes),protams ar copi , ar visām no tā izrietošajām sekām :))Par cik uz Ķīnu braucam biežāk kā uz Latgali -Latgalē nav neviena paziņas- būsim ļoti pateicīgi (paticībā iekļauts oriģināls dzēriens ). Apmierinās arī klētiņa vai siena šķūnis :))
p.s. Nebraucam speciāli uz copi - darba darīšanās pa visu Latgali.
19.jūlijs 2011, 19:46 | links
 
var jau provēt arī uz līni, tik tad provodkai lielas pauzes jātaisa, lai šis paspēj tvisteri atsūkāt :D:D:D
19.jūlijs 2011, 19:40 | links
 
Copmann, paļdies par noderīgajiem padomiem! Paga-raudas ar uz microjig iespējams nocopēt?
ehhh tagad priekšā gari treniņi pie ūdeņiem ar microjig apgūšanas programmu...... kā sakās, lai uz rudens žoru varētu pa nopietno jigot :DDDD
19.jūlijs 2011, 19:22 | links
 
Ar microjig biju pa Salacu Burtnieka daļā plosījies uz sēkļiem ar iebrišanu-augustā kā likts līdz 700 gr strīpuči nākuši arā, raudas, līdakas ar.džigoju ar parastu špiņa kātu un pofig man bij-micro vai milipiz...0 jig;DDD max izmērz bija līdz 5 cm.martins_ zina, ka man smalkumi patīk:DDD
ķērās labi, provodkas jāvariē-tuvu virsmai, pusūdenī zigzagā, uztvičojot,uz grunts utt.
Te nu Tev ir kur izvērsties;)))bet teikt, ka ir vēlme atgriezties pie tā, hm-laikam ņe;)))
19.jūlijs 2011, 19:17 | links
 
Martin, bet gribās takš pakaifot copē ar...... ar match kātiņu karpas un līņus velkot pakaifoju, tagad gribas kaut ko vēl jautrāku pamēģināt :DDDD
19.jūlijs 2011, 18:35 | links
 
MicroJig ir fetišs un izvirtības :D vo! :)
19.jūlijs 2011, 18:34 | links
 
i ko že man profiņi par micro jig labu pastāstīt var? kas jāņem vērā? padomi? utt??? šo to sākumam iegādājos, būs jāsāk kaut ko mēģināt..... lai arī laiks pavisam ņe okuņovais, bet nu.....
19.jūlijs 2011, 18:31 | links
 
Vismaz dzirdējis neesmu, ka zandarti tur mājotu.
19.jūlijs 2011, 16:38 | links
 
sory hotentots
19.jūlijs 2011, 16:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager