Kas notiek Latgalē

Tonton, cik nu šogad mēģināju, Cirītī kaut ko saķert ir cerīgāk stipri agri no rīta.
12.jūlijs 2011, 19:00 | links
 
Juris10
Nu jā, normālas līdakas tagad reti trāpās, tāpēc vasarā vairāk spiežu uz ašukiem. Rīt mēģināšu no kādiem 9:30, ja neizdomāšu pārbaudīt Cirīti, šogad tur neesmu vēl bijis.
12.jūlijs 2011, 18:29 | links
 
tontons7
man jau gribējās kādu līdaciņu izmānīt, tāpēc ķēru uz voblerīti, lai gan saprotu, ka akcents jāliek uz strīpainajem.
Tu noteikti tos n-tos asarus uz "mikru" slānī?
11.jūlijs 2011, 20:58 | links
 
Tas, kas sestdien pa dienu tur notika,bija special, jo zemmēra šnāpļi knāba visu laiku...Asari ar skrēja, bet rīta cēliens bija garām, viss sākās ap 11...
11.jūlijs 2011, 19:53 | links
 
Juris10
Es biju ieskrējis ar 07.07. Līdz 7 bij 2 ašuki, 17 sīkie atpakaļ, viļņu nebij. Tad vējelis iepūta un līdz 12 kopā 25 gab. ielasīju, kopā 3kg, tad akal rāms līdz 14:30 un sīkie tikai. Tā tur ir, ja ir vējš, ķeras pa dienu ar.
11.jūlijs 2011, 18:38 | links
 
Biju noilgojies pēc copes, tāpēc neskatoties uz to, ka laika nebija daudz, jo 11:00 bija svarīgas darīšanas, aizlaidu uz Višķiem.
uz ūdens biju ap 4 :30, un vazājos pa ezeru līdz ~ 8:00. rezultāts - pasūdīgs. Viens ašuks uz gramiem 100 un viens uzsitiens. vēl bija div asaru izgājieni, taču māneklim tie neuzbruka. Domāju, ka pie visa vainīgi laika apstākļi, jo ezers bija pilnīgi kluss.
11.jūlijs 2011, 17:01 | links
 
Tonton, apsveiciens ar izvilkto puņķaino..... :) -es ar labprāt pacopētu tāda izmēra puņķainos, tik naff laika :((
10.jūlijs 2011, 22:48 | links
 
Martin -es vispār neatceros kā zive izskatās! godīgi!
Jabotaju un jabotaju! :(( -a brīvdienas pagāja aizbraucot pie radiniekiem un brāli uz lidostu aizvedot.....
tādā karstumā, manuprāt, copes ziņā es neeesmu pilnīgi neko nokavējis! Kad saņemšu štrumus, tad pamēģināšu uz MJ kādu ašukainīti piečakarēt :DDDDD
10.jūlijs 2011, 22:45 | links
 
Vo ipio, izmiruši vai?
Brīvdienas pagāja atpūtas zvaigznājā, Rāznas ezera krastā, nelielā un nedārgā kempingā palielā draugu un radu kompānijā. Kaut gan copei paņemts līdz bij viss, tomēr aļāks, slinkums un atpūšanās bij stiprāks par vēlmi copēt. Tomēr bērniem šodien izdevās mani pierunāt uz zivju mānīšanu, un tā ap 12 ievizinājāmies ap 500m no krasta. Mēģinājām uz visu: gan spinis, gan ziemas, gan vasaras copene. Rezultāti pavisam švaki bij, uz ziemas copeni bērniem 2 ašuki, ap 40g., man uz spininga 1 ap 100g, līdaks astē tvisterim iekodās, papluinīja, bet neuzķērās. Un tagad kuriozs! Jau nolemjam braukt krastā, tinam visas makšķeres, pēdējā 6m kāts paliek, salieku jau kopā, ņemu auklu rokās, jo mezgls slīdošais nelien caur riņķiem un slidinu šo uz svina pusi un pēkšņi auklas rāviens no mutes ( silikona mezglu slīdināju ), o johaidī, ķeru auklu rokā, piecērtu, bet vilkt nevaru, jo kāts rokās, atdodu vilkšanu bērniem, tie velk un pēkšņi izpeld pie laivas plaudis!!!!!!!!!!!! Izrādījās 1,150kg, smiekli un spiedzieni pa visu ezeru, lēkā pa laivu, piespamoja ar saviem šmāķiem gan laivu, gan kājas un peldenes ar, priekiem naf gala. Asari bij atlaisti, tā mēs lepni pa kempinga teritoriju nogājām ar vienīgo plaudi tīkliņā, vot tāda atpūta sanāca.....
10.jūlijs 2011, 22:33 | links
 
ašukainis laikam cītīgi slāna, ka te klusē :))))
10.jūlijs 2011, 21:27 | links
 
Rēzeknes upē turpina ķerties raudiņas un pliči.
10.jūlijs 2011, 21:26 | links
 
Ai, vakar bija slinkums, šodien nesanāca..
palabošu koļļegu, tā otrā mēra viņam no līkajiem pirkstiem paspruka :))))
man to šnappiju bija mazāk, uz džerku viena laba biki uzkārās, bet laikam ar piecirtienu noluņoju :(
turpmāk džerks tika ignorēts.
pēcpusdienā ašuku lūkojot, bija šnappiji, viena mēriniece (arī tā necieta, negribējās mājās tīrīt), pāris ašuku. vispār džigu bakstīja spēcīgi.
Jā, pigmentācija baigi labā :)

Par aizvakardienu - ielūrēju Daugavā, samabērnus palūkot biki citā vietā kā līdz šim. Bļin, negrib man tā latiņa lāgā šogad celties. kārtējais kurkulis, šoreiz uz 2,4 kg :)
Nekas, turpinājums sekos :)
10.jūlijs 2011, 20:32 | links
 
Ko ta martins nelielijas ar Muusu 18 st maratonu?

Bijaam Vishkjos u Luknaa.Cope bija un veel kaada.sen neesmu ta liidakeles kacinaajis, kkdas 15-20, no taam 2meera un skaista ap 400-500 gr asara leeciens pakal 13 cm voblai.
Bija forshi.

Koleegs lai pats ackaitas
10.jūlijs 2011, 20:07 | links
 
martinam_

Pakaisīšu kodīgu vielu uz brūcēm;D

No zināmiem un pārbaudītiem avotiem-vakar viens žoržs R. Katlav. rajonā noķēra 17 luices, 2 paturētas, lielākā-1.5 kg, pārējās zemmēri-atlaistas, 6 asari, ēsma-rotaks, savukārt cits augšdaļā-3 luices un viens samāks.vakar bija ķera...
4.jūlijs 2011, 17:28 | links
 
Māmuļa Daugava iedeva iesūkāt... pirmo reizi sezonā i ne copi nesajutu... toties atskaite īsa :))))
4.jūlijs 2011, 15:56 | links
 
To Tontons
Tā kā viss privāts, tad pa noteiktu summu jāvienojas un tik brauc. Vienā ezera galā ir kempings pie paša ezera - tur var droši laist, cenas nezinu...
4.jūlijs 2011, 12:38 | links
 
Svētdienas rītā Rēzeknes upē varēja tikt pie kādas raudiņas.Lielākā uz 150 gr.Ūdens pamazām krītas.
4.jūlijs 2011, 11:51 | links
 
Spinigists
Kurā vietā pie Sivera piebrauc? Zinu, ka tur smuki sēkļi un kantes, bet nekā nesanāk, a gribāssss...
4.jūlijs 2011, 11:06 | links
 
2-as pēdējās brīvdienas sanāca izlasīties līņos. Pagaidām pieticīgi, vidēji 1 līnis 1 copes reizē. Nārsts vēl iet pa pilnai programmai. Pagājušosvētdien viens uz tārpu 1,35 kg vērtē, šo sestdien uz maizi 1,40 kg, svētdien 1,270 kg arī uz maizi. Bet toties šova elementu netrūka - līdz pat svecītēm un salto kilošņiku un vēl lielāku līņu izpildījumā. Vēl biku par agru, ap jūlija vidu ir cerība, ka izdosies izvilkt vairāk kā vienu līni par copes sesiju. Vieta, kur copēju?Piedodiet, bet noslēpums :D ...
4.jūlijs 2011, 11:03 | links
 
Nedaudz nokavēti...nu bet informācijai citiem var noderēt:
otrdien pēcpusdienā sanāca būt pie Jaša ezera (Bicānu - Jaša - Kategrades), tika mēģināts uz spinja - es ar asaru sistēmu, kollega ar līdaku mānekļiem. Rezultāts bij tik uz asara sistēmu - finālā 3 asari (2 x ~300gr 1x ~600gr) + viena amnestija līdakai (47cm bet baigi tieva) + 3 shodi asariem. Uz klasikas - 0. Vējš ierobežoja meklēšanos, nostrādāja tik 2 vietas - kur apakšā ir saucamais mohs un dziļuma kritums. Asari smuki - tumši sarkanīgi un īsti cīnītāji. Topā sīka gumijzivs pelēk zaļā krāsā.
Sestdien - svētdien Sīvers. Vakars uz asariem deva katram pa pārītim 250 gr eksemplāru un pūtiens ierobežoja apsekojamo teritoriju, toties līdaks gaveni bij beiguši un man 3kg +1kg vakarā 2kg +0,8kg rītā, kollegam vakarā ar 2 mēra vakara copē. Rītā pēc neilgas mētāšanas sēdāmies uz baltajām, kuras tik 3jā vietā atradām - sanāca i daudz maz lietojami plakanie un peipus izmēra raudas. Viss uz slieku un pašdarinātu iebarojamo, ko pilnām mutēm bij sarijušas izvilktās raudas. Diemžēl pēc pārs stundām copi izslēdza, bet man bij jau 2,3 kg pārsvarā plakanais, kollegam 4,5 kg, pārsvarā rauda - es copēju no grunts, kollega augstāk....a plaudis tā i neatnāca.
4.jūlijs 2011, 10:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager