Kas notiek Latgalē

Ehh, neskatoties uz nelielo aizgulēšanos un Copmann klauvēšanu pie durvīm, pasākums sanāca.. Vispirms ieskrējām Slepenajā:) ka parasti no ašukiem ne miņas, toties zobainā kā parasti pie sēklīša bija.. manējā dusmīgi iekodās lielajā Slaiderī.. Vēl biki pamētājām, Copmann ar tika pie zives, i laidām uz Daugavu māmuļu. Pa ceļam uz krastu nolēmu, ka zivis man šodien nekārojas, i paskatījāmies, kā līdaks graciozi dodas atpakaļ ezerā :)
Daugavā šodien skučnais trollings, ūsainais ni-ni, laikam viņam ar auksti palicis :) bija vēl viens mēra šnappijs, bet tāpat kā pirmais devās plunčaties tālāk.. tāda vot dieniņa :)
26.jūnijs 2011, 18:49 | links
 
megjinaju piebarot linjukus a rezultata sanaaca 4 plakanie ( 900, 1000,1200 un 1800) un linjuks apm puskg... taa ka jamaina meerkjis - DDD h jaaiet uz plakano varbuut atnaaks liinjuks
26.jūnijs 2011, 16:42 | links
 
Višķi.
Domāju, ka kā jau brīvdienā būs ka biezs ar copmaņiem, bet laikam svētkos padaudz saēdušies cepumus...:), jo redzēju tikai četras laivas.
Cope bija diezgan jautra. 4 zaļsvārcītes tika atlaistas atpakaļ un viens ašuks ar tāpat. Paturēju asari uz 530 gr un līdakas 1,3 , 1,1 un 0,8 kg (likās, ka nebūs mērā, bet tomēr bija veselus 53 cm gara).
26.jūnijs 2011, 13:28 | links
 
aaaaaaaaa, Tonton, kaapeeec Tu mani taa apbeedinaaji??? :((( -tas butu pasaules brinums, ja mani CP neaptureees nobraucot 475km :DDDDDDD
znachit es paseeeshu sestdienas copi :(((
23.jūnijs 2011, 10:46 | links
 
Ja kas copē saistās ar CP, tad man ir tā: Ja pa ceļam uz copi aptur CP un liek pūst trubā, var braukt mājās, visas reizes nostrādāja, arī pēdējā uz Rušonu un pats trakākais uz Peipsi ar :(((
Bijām Višķos, kūpinātavai vajadzēja otro sietu noklāt :) Sākām 9:30, pirmajās 3 točkās 1,5 ašuki:( Itkā CP nebij, bet iznākums drausmīgs bij, i pogoda ļotnaja, a skuju. Izglāba pēdējā vieta, īsāk, uz diviem 17 ašuki, 2kg un vēl ļeidaks bonusā, kurš sākumā tika vilkts kā zāle, potcjenul uz 1,150kg. Ašuki nokūpināti, rīt būs pie Jāņu alus un vēl peipusnieces voblas. Tagad uz copi ne ātrāk kā 26.06, visiem priecīgus ļeigūūū, ļeieigūūū!
22.jūnijs 2011, 22:39 | links
 
nu ta lai viss noiet labi...
vsjo.. mans shlāfen, rīt vēl jāpaprovē pirmsjāņu ūsainais paņemt :)))
22.jūnijs 2011, 22:36 | links
 
Martin, uj njeeee...... man to priecinju negribaaas.....
22.jūnijs 2011, 22:31 | links
 
zaudēt nevainību ar alkometru :))) jāņu naktī.. romantiski :)))
22.jūnijs 2011, 22:15 | links
 
Martin un Andzus, Jums abiem ir taisniiba :))) heh buuus izdeviiiba daudzas pirmaas reizes puuust CP trubinaas :DDDDDDDD
22.jūnijs 2011, 22:13 | links
 
bet galvenais kādam neuzkāpt uz šlipses :D
22.jūnijs 2011, 22:01 | links
 
Tad jau varēsi pa visām vietām kā karalis copierēt :))
Jo lielai daļai būs vēl othodņiks vai vēl svinēs :D
22.jūnijs 2011, 21:58 | links
 
Andzus69, laikam nav lemts man nosvineet kaa naakaas Ligo un Jaanjus, lai arri gan maasai, gan braalimm ir shie vaardi, no 24 uz 25. juuniju pa nakti peec brachkas bus uz lidostu jaamauc, kad CP buuus pa pilnam un man veel pietiek ar 0.2 promileem, tapec 6-7 dien bushu kaa ogurchiks :DDDD
22.jūnijs 2011, 21:53 | links
 
uz soliņa ir EURO jāsūc.. es tur neiederēšos :)))))
22.jūnijs 2011, 21:39 | links
 
ashukaini, moloģec :))
Bairīts gan ir gards :)) 6,7-dien cops gan diezvai sanāks-athodņiks :)) :D
Cpokšs :D
22.jūnijs 2011, 21:37 | links
 
Vakar skolai pateicu aataa! :DDDDDDDDDD
6-7dien vares laist uz coppp :))

Prieciiigi noliiigot visiem copmanjiem un bez starpgadiijumiem ar CP..... :)))
22.jūnijs 2011, 21:32 | links
 
Čpokš!Lien laukā,kā zimburi uz soliņa plēvi pierunāsim;D
22.jūnijs 2011, 20:52 | links
 
Cpmann, aha, viņš pamodās, paskatījās blakus, un nograuza sev roku, lai nepamodināto jaunu draudzeni :))))

P.S.
alutiņš tomēr ir gards :) čpokš!
22.jūnijs 2011, 20:45 | links
 
Varbūt kāds zin, kas pa Balvu ezeriem notiekas? Priecīgus visiem Līgo svētkus!
22.jūnijs 2011, 19:14 | links
 
martinam_ jā, vel ir forši-piemosties ar zverīgu fūgu, pacel galvu-guli grāvī nezināmā vietā, kaut sāki cepumu grauzt pilsētas dzīvoklī, un uz gala sēž liela vārna un...khm, laba anekdote;DDD
22.jūnijs 2011, 18:07 | links
 
Ja vēl būtu foto no tā strīpainā, būtu pavisam gūt;)
Cienījams izmērs...
22.jūnijs 2011, 18:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager