Kas notiek Latgalē

Ļesenka. pieķērās rekordsmags asaris - 42 cm garš un tieši 1.100 kg smags, iepriekšējais personīgais asara rekords bija 1.07 kg, bet garums gan bija 44 cm. Bez tam pieteicās vēl viena kg līdaciņa un sīks ašuks, kas tika atlaists. Pēc 8:00 cope izbeidzās, bet tāpat esmu apierināts
22.jūnijs 2011, 16:00 | links
 
Pēc Līgosvētkiem pamosties pazīstamā vietā pie pazīstamiem cilvēkiem :))))))
22.jūnijs 2011, 15:02 | links
 
Modrais, apsveicu ar veiksmīgu copi!Lai viegla piezemēšanās!
22.jūnijs 2011, 12:26 | links
 
Šorīt no rīta pirms daudzdiennieka nolēmu vēl ieskriet upē pie jersikas, kā izrādījās tīri veiksmīgi-3līdakas ap 1kg un 3asari no300-400gr un kādas trīs peld tālāk. Visa copē pašā rītā tā ka tagad pāris dienas nu nekādi vairs nesanāks paķert:).
Priecīgus līgo visiem.
22.jūnijs 2011, 10:21 | links
 
Labu vietu atradāt, ja 15 gab., man tik 4-6 kopā bija ar zemmēriem, un vēl pārs copes labas.
21.jūnijs 2011, 16:25 | links
 
Bocmanis
Nu nevaru teikt, ka bieži, šogad 3x biju, trešajā visi 4 atpakaļlaižamie bij un 2 līdaksi apakaļ. Es pats tāds īsts Rušonas copmanis vēl neesmu, ar tik vietas vēl meklēju. Nu pa kantēm jau var dauzīt, bet velcētājiem zandarti bieži trāpās arī virs dūņaina dibena, ej nu sazini kur viņi dzīvojas. Man pašam tik 3 točkas, pagājšreiz vēl 2 vietas smukas atradu, bet copes tur nebij. Pagaidām vairs nebraucu, vai nu šie labi patrenkāti, vai nu ūdins atdzisis un cope pierimuse.
21.jūnijs 2011, 16:23 | links
 
tonton tu kaa pa Rushonu biezhi vizinies...tai ezeraa vsp daudz vietu dzigoshanai ? Mees te bijaam aizbraukushi..tik 2 vietas atradaam kur akmenji buutu apakshaa...un no taam kaadus 15 gabalus dabuujaam...2 tik meera...paareejo laiku tik bezjeegaa pa dubljiem un smiltiim nomochiijaam...veel paars laivas tik redzeeju kas dzhigotu...un protams pilns ezers velceetaaju...
20.jūnijs 2011, 23:19 | links
 
Es ar šodien biju pie līvāniem uz 3stundiņām ieskrējis pacopēt, rezultātā 2 mēra līdaciņas un 1 asarāks. Kādas 7amnestētas.
20.jūnijs 2011, 23:05 | links
 
Ta jau Tev tonton interesants cops ir bijis...;)
20.jūnijs 2011, 20:55 | links
 
Akal Višķi, labi, ka uz Rušonu neaizmaucu, tur lietus lija visu nakti un rītu, a šeit mākonīts, vējelīts, vilnelīts , viss pašā laikā. Jau 4:15 biju uz ūdins, pirmajā sēklī asari jēma uzreiz, tik visi mazi. Vienu mazo pusceļā nočiepa līdaks, un tvisteri arī:( Nu copēja visu dienu, izmērs gan paknaps, pārsvarā visi atpakaļ uz mājām, pa retam tīkliņā, bet ščots iet :) Tā līdz dienas beigām salasīju drusciņ, 13 lielākie ( būs kūpināti pie Jāņu oļāka ) kopā 2,2kg un vēl 20 gab. 80-100g, visi kopsvarā 3,6kg. Viens dikti cmuks, nu ap 0,5kg varēja būt, nevēlējās tīkliņā nākt, pie pašas laivas aizmuka, vēl kādi 5-6 smukuļi pusceļā notinās un vēl daudz, daudz uzbraucieni, ieknābieni, uztesieni un citādi piesmējieni. Vienā vietā līdaks jēma 2x, sākumā riktīgas švīkas džigā atstāja, otram tvisterim asti sagrieza, bet nenogrieza, jesssss, ne asakas!
20.jūnijs 2011, 20:36 | links
 
Tonton7, paldisj.....- kaartejo davanu ar vienas dienas nokaveshanos majas ieguvu-nojuka pavisam vecais kompis., kuru jau rudeni nopirku.... beidzot vareeshu jauno kompi likt.....
ibim, kautkur garumziiimes portativajam pazudushas, sorry...
19.jūnijs 2011, 17:39 | links
 
Silpeiv, nav man laika uzspeeleet..... + visam kaarteejaaa dimshanas dienas "daavana" -nojuka kompis vecais, beidzot.....
19.jūnijs 2011, 17:36 | links
 
Nu tad prīkā, Ašukaini! Rīt uz ūdiņiem pēoc dovanas! :)
18.jūnijs 2011, 19:55 | links
 
ashukainis tev brivs bridis ,uzspelejam ?:)
18.jūnijs 2011, 19:47 | links
 
Aldeen, jā! -tur vēl mazliet aiz Gaigalavas kādus 6 km.... ūdens līmenis joprojām augsts...... -bet nu jau ar zābakiem garajiem varēja ielīst vismaz.... sīkaļas vien.....
18.jūnijs 2011, 19:44 | links
 
Uz Rēzeknīti skrēji?
18.jūnijs 2011, 19:41 | links
 
pļac...... domāju aizskriet uz vakara copīti, domādams, a ja nu kāda lielāka zive uzķersies un apsveiks mani dzimšanas dienā..... a skuja tur bija, vēl match makšķerei spolei psec..... vot i podaročeks no zivju puses :((
18.jūnijs 2011, 19:38 | links
 
Protams, ka pac. Nākamreiz kādu samu nenorauj, pamēģināsim izkūpināt, neesmu mēģinājis vēl savā kūpinātavā samuku :)
18.jūnijs 2011, 19:33 | links
 
emm... to pēdējo teikumu no kurienes nokopēji? man lasot smadzene sasipās, nesaki, ka pats sacerēji? :D:D:D:D
A tur kāds mēģināja baigi asi iecirst zobus nebūt ne mazā voblerītī.. Copman šoreiz tur ņepričom, mums humora izjūta līdzīga :)
18.jūnijs 2011, 19:17 | links
 
Martins
Nu jā. Kad mēs braucām prom, piebrauca nākamais Luknas klients, tak viš teica, ka šā koļega no laivas ezera vidū tajā plašajā 29 kg pierāvis laivā uz donkas ar 3 āķiem, svarā 1-1,3kg, bet nākamajā dienā jau čuššš. Vot ej un sazini.
Martins
Kā saprast "dusmīgākā" cope? Zemūdens monstrs asi iecirta savus asos zobus tavā mazajā voblerītī, Copmanns zem rokas ko pateica nelaikā vai tu uz kādu biji dusmīgs? Bet cope taču ir dabas harmonijas baudīšana ar cilvēka dvēseles morālo bagātināšanu kopējā kontekstā ar apkārtējo palīglīdzekļu un citu pasaules vērtību izmantošanu savas iekāres nomierināšanai un pilnvērtīgas atpūtas noorganizēšanai, nu tu mani saprati :)))))
18.jūnijs 2011, 18:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager