Kas notiek Latgalē

Višķos pabiju, 23 ašuki, lielākais 570g, otrs 250g, pārējie +- 100g, vēl 4 šnapiji atlaisti un 1 pacc nokratījās un sīkie padaudz atlaisti. Rīt doma ar načofku, juniori gruntierēs, es no rīta mēģināšu mētāt.
15.jūnijs 2011, 23:12 | links
 
Martin, labs padoms..... tas ka nav laika aizbraukt pacopēt...... jārukā un jārukā! -nu par rukāšanu vismaz maksā algu, atšķirībā no studēšanas augstskolā :DDDD -tas priecē! :))
15.jūnijs 2011, 20:24 | links
 
spilpev sazinies ar mani paligs1773@inbox.lv
15.jūnijs 2011, 19:54 | links
 
jep, ašukaini, ja rīta mijkrēšļos pirms copes ar pliku dupsi ielēkt aprasojušā nātru cerā, tad odi nekožot un lielākas zivis ķeras :D
14.jūnijs 2011, 21:32 | links
 
Kad odi aktīvi,tad zivis ar aktīvas!Man tad viņi po...,tikai nepatīk,ka pie acīm tas mākonis un tā skaņa!
14.jūnijs 2011, 21:30 | links
 
Labāk nātrēs ielīst uzreiz,tad pofig;DDD
14.jūnijs 2011, 21:21 | links
 
Pūšamo droši vien ātrāk nopirkt nekā to skalbi atrast.
14.jūnijs 2011, 20:58 | links
 
Dagni un aakkis liels paldies, tagad zināšu!
14.jūnijs 2011, 18:50 | links
 

Sibīrijas skalbe (Iris sibirica)
Sastopama ļoti reti – mitrās pļavās, mežos. Līdzīga dārzos audzētajiem īrisiem, taču ar divreiz mazākiem, ziliem ziediem. Biežāk sastopama purva skalbe ar dzelteniem ziediem, kura nav aizsargājama.
Noteikti no šim vispār pa km turās odi!
14.jūnijs 2011, 17:58 | links
 
Vakar atklaju makskeresanas sezonu Daugavpili. Pasedeju ar fiideri Daugava preti Rugelu undenskratuvei. Nekaa!! Tagad brauksu atpakaļ uz Rīgu, domāju ka pēc Jāņiem būšu atkal D-pilī, tad atkal mēģināšu. :)
14.jūnijs 2011, 16:26 | links
 
Asukaini palsasi šo http://www.latvijasdaba.lv/augi/iris-pseudacorus-l/
13.jūnijs 2011, 13:09 | links
 
Dagni, kas tās ir par skalbju lapām? :((
13.jūnijs 2011, 13:02 | links
 
Runā, ka cīņā pret odiem labi palīdzot, kad sasmērējot sevi ar skalbju lapām, jo odiem tā smarža neesot pa ceļam. Bijām brīvdienās paspiningot Maltas upē. Pilnīgs klusums. Uz makšķeres gan raudas un ruduļus vienu vakaru pieķērām, bet arī ar lielu mānīšanu. Dzirdēju, ka Marinzejas ezerā līdakas trakojot un var smuki dabūt pat dienas vidū. Brīvdienās gan laikam nesanāks paņemt makšķeri vai spiningu rokās.
13.jūnijs 2011, 11:00 | links
 
Sestdienas vakars svētdienas rīts Sīverā. Vakars spininis uz asariem man deva padsmit smukuljus 150 - 300gr svarā un 2 ņemamas līdakas. Kollega nedaudz skaita/izmēra ziņā atpalika. Tad pēc 21 vakarā negaiss padzina no ezera un atpūtušies jau 3 rītā komplektējam copenes pludinja peldei - gāja kā pa viļniem - to spēj piecirst/ to nekas vispār neņem, beigās jau bez iebarojamā piestājām netāl no starta vietas un panesās rauda 100 - 300gr, tad plakanie. Kollega man salika - dabūja 2 smukuljus - 0,5kg un ap 2kg + mazāki. Man tik raudas vairāk. Ir aizdomas, ka atšķirību nodrošināja svina olīvas stiprinājums ar dzelteniem stopariem - ka tik plakano tas nedara tramīgu. Ēsmā slieka, rauda neskādē arī kukurūzu, var pat 2 uz āķa :) Total man 7kg, kollegai 8kg zivju. Laiks super.
13.jūnijs 2011, 11:00 | links
 
jā, vēl jau arī laikaveci būs jāņem vērā :)
11.jūnijs 2011, 21:00 | links
 
Tonton, vēl nezinu. jāiziet biki ārā, ja nepiekodīšos, tad laikam Daugava.. ja piekodīšos, kas zin, kas zin.. katrā ziņā agrā starta rīt laikam nebūs :)))
11.jūnijs 2011, 21:00 | links
 
Martins
A jūs rīt uz kurieni mauksiet?
Es vēl skatos pagodu un domāju....
11.jūnijs 2011, 20:52 | links
 
Višķi. Līdz 06:00 atmētāju pa tukšo, bet tad atvērās. 7:45 biju krastā ar normu - 4 gab pa kg un viena 1.8, viena amnestēta un vēl 2 asari pieķērās, bet tādi pasmalki. Pirmo reizi ķēru ar pontona vobleri, slēdziens viennozīmīgs - strādā.
11.jūnijs 2011, 20:36 | links
 
Tonton, ja pa pļavu nevelcē, tad nav nemaz tik traki kā tu saki :) :)))
11.jūnijs 2011, 20:20 | links
 
Andris 64
Es tikai uz mētāšanu, velci, var teikt, neatzīstu vispār, tur visu laiku jāšež un vobleri no zāles jātīra, cerams Martins šo rindkopu nelasīs :)
Šodien 2. mēģinājums uz asariem Višķos. Nu var teikt, sāk lēnām šie kustēt pa sēklīšiem un nogāzītēm. Bijām no 11-15:30, nolēmu vienreiz drusku izgulēties un agri neskriet, jo var būt, ka rīt akal agrā stunda. Divatā ierāvām laivā 17 gab, visi 100-160g, mazākie pļunčājas savā dzimtenē, daži lielākie arī turpat, bez atrādīšanās. 1 ļeidacāns ar bija, malacis, ka nenokoda un peld tālāk, vot šitā. Ne asakas rītdienas arājiem!
11.jūnijs 2011, 19:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager