Kas notiek Latgalē

tonton
man liekas tu tiešām nekļūdies,100 punkti vai meženes vai sapali'.
3.jūnijs 2011, 22:10 | links
 
Šodien runāju ar Līksnas zēnu, līdaks jau ir atmodies un lēnām viss notiek. Copēja no krasta. Tā kā var sākt pievērsties māmuļai....
Pagājušo vai aizpagājušo gadu tiku uz to viendieņu izlidojumu. Biju ap Serguntu, zivis lēkāja visapkārt, bet laivā netrāpīja :) un neņēma pilnīgi un galīgi. Domāju, ka tie bij sapali un mežeņi, a varbūt ālanti un līdaksi.
3.jūnijs 2011, 21:59 | links
 
Bassplanet ar ūdens līmeni ir jau labi pats otrdien biju pret jersiku un jau labi paķēru gar zāļu malu un arī no dziļuma kautko labu paturēju. Uz gruntenēm gan jau atradīsi kādu aizstraumi un sams tikpat kā ar garantiju:0
3.jūnijs 2011, 12:56 | links
 
Viendienes-tā ir tēma;)))

Secinājums pēc vakardienas izbrauciena-ja zivis lec pie kājas, jālaiž laikam mājās;)))

Viss identiski, kā martins_ raksturoja, 2 ārā,atlaistas, viena pēc smuka skrējiena lejup nopurinājās, sapala vai ālanta leciens pakaļ krītošai gumijai un...meženes-
Piesmēja, ar lielo P...vairs neko neteikšu;)
3.jūnijs 2011, 12:39 | links
 
Divas bundzas smidzinama pretodu lidzekla iemetu soma,kas kaut ka palidzes cinities ar odiem,pagajusaja gada ari baigi daudz odu bija,nez ka sogad tur bus!:D bus vien jaiid un jazelojas matei dabai par odu kvantumiem,bet pacopet ta gribas!
3.jūnijs 2011, 10:55 | links
 
kas kas, bet odi tavus centienus NOTEIKTI novērtēs :)
mans toties rīt drusku zemāk pa straumi dosies pirmo kauluģīmi šajā gadā lūkoties :)
3.jūnijs 2011, 10:47 | links
 
Martins_-Sodien vakara redzesu patieso situaciju,bet nedomaju ka jabut augstam limenim,ceru kadu samu zeenu piemanit uz gruntenes;)
3.jūnijs 2011, 10:35 | links
 
BassPlanet, pie depils līmenis jau cilvēcīgs, zivi var ķert, tātad visur citur aŗī jābūt puslīdz ok. Viss tavās rokās :)
3.jūnijs 2011, 10:31 | links
 
Sodien dodos uz Jekabpils pusi un vakara uz dignajas pagastu,pa nakti kadu samu meiginasu piemanit,no rita ar spiningu laiva ieksa un uz Jekabpili pa straumi!Gribetos uzzinat ka ar udens limeni paslaik tur ir?;)
3.jūnijs 2011, 10:03 | links
 
Tur kur no Jēkabpils puses ir zīme Līvānu novads, uz salām.
3.jūnijs 2011, 09:08 | links
 
Vakar ļoti sagribējās izvēdināt galvu. tāpēc arī tika veikta maza ekskursija pa Daugavas lokiem. Kopumā - zāle, dubļi, oļi, straumes, ausīs un acīs lienošas viendienītes, jā, arī pa kādam šnappijam. divas bija uz mēra robežas, bet tā kā zivi negribējās, tad arī mērītas netika. Paspējām pāris baigi interesantās vietas atklāt :)
Vo, par to kā meženes biedru Copmann piesmēja, lai jau viņš pats izstāsta :)
3.jūnijs 2011, 07:41 | links
 
Modrais kurā vietā aiz Līvāniem biji?
2.jūnijs 2011, 22:16 | links
 
of course! :) tik šoreiz dislokācija jāpamaina :)
2.jūnijs 2011, 07:55 | links
 
jā martins_, kur nu labāk, nekā tukšā nomētāt pa zariem un pie katra piesitiena domāt, ka "oho kas pa uzsitienu":)))

Raujam rīt,a?;)
1.jūnijs 2011, 22:43 | links
 
sezonos atklats.... uz diviem 12 zanderi un 1 ashuks - ashums un 9 zanderi aug.... man divi mernjiki dzhekam viens mu apm 3,5-4 kg izvilkts aiz vedera spuras - sakuma katslikuma domajaam ka ohtrenetj mosntrs - bet tapat cmuks kukainiic - kad piebraucam krasta naca viena laiva.... loms ahrenetj .. 5 zanderi 4-5kg . plus 5 mernjiki plus apm kg lidaks un 2 asari - bet teica ka luk visa cope bijusi tikai no no riita. - mums vislabakais bija ap no 18:30 lidz 21 . sezonis atklats godam!!!
1.jūnijs 2011, 22:42 | links
 
Nu ko ibitīt matos, es te palasījos- Jūs, kolēģi būsiet visus ūdeņus no zivīm iztīrījuši, kamēr es mācijos!!!!!! - šodien ir tā diena kad viss ir galā! JAHOOO -beidzot varēšu normāli zivēs aizmaukt pēc kāda 1,5 mēneša pārtraukuma +- :((
1.jūnijs 2011, 22:18 | links
 
Copmann, labāk nevajag, atkal tev burkānus noēdīs un piesmies :D
Tonton, apsveiciens! Mans 6dien plāno pirmo kauluģīmi vkolotj :)
1.jūnijs 2011, 21:54 | links
 
Modrais, vaktē samus,sekošu šo aktivitātēm tāgad.Tonton-apsveiciens ar pirmajiem kaulģīmjiem;)))
Mans rīt uz copi taisās;)
1.jūnijs 2011, 21:46 | links
 
Modrais! "sēdējām aiz līvāniem normālā kompānijā," Baigi plaši raksti, nākamreiz, lūdzu, drusku smalkāk, tobiš aiz Līvāniem pie Salaspils naf normālu samu, mēģiniet augstāk, un otrkārt, diez vai nenormālā kompanī tevi Klondaikā varētu sastapt :) T.i. naf nesmuku sieviešu :)))) Pietiks spamot
Rušons rullllēēē! Zanderu sezona atklāta veiksmīgi, t.i. kopā uz mājām atbrauca sudaks 2,06kg un 820g, vēl 2 amnestēti, sevišķi grūti bij šķirties no pirmā, kurš iekampa 2 metienā, bet neizauga līdz mēram 2cm, tagad visas iespējas un cerams šogad vairs tādu muļķību neizdarīs, otrais 40 cm bez sirdsapziņas pārmetumiem uzreiz aiz borta. Arī citas zivis neignorēja manu pievilcīgo gumijzivtiņu, 1 ļeidaks aug tālāk, otram nepaveicās, nedaudz bij virs mēra, arī ašuki klupa virsū, 3 gab. uz kukana, vēl 3 koda, purināja, bet nenokoda gumijzivtelei asti, kā tas parasti ir MODRAJAM :) Lielākais ašuks aš 660g. Nu apmēram šitā. Citiem gāja dažādi, bet pa ausu galam dzirdēju, ka velcētājiem bij gan 3, gan 4kg zondoki.
1.jūnijs 2011, 21:38 | links
 
Jā es Copman. Vakar uz gruntenēm sēdējām aiz līvāniem normālā kompānijā, pāris copju bij bet neko nedabūjām, aizvakar mazs samāks bij ap 2kg.
1.jūnijs 2011, 20:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager