Kas notiek Latgalē

Tonton, neaizgulēties ir viņa paša interesēs :D:D:D A lielajai mans i gatavs, šogad kā nekad :)
Un vispār, man taču prieks par karūsām, nevis to, ka kāds aplauzās :D
I met tak to pīcku malā, garlaicīgi uz to balto zuvi sēdēt :)
29.maijs 2011, 21:43 | links
 
Martins
Kaut tevi jupis parautu, da nē, citādi kaut kā aplauztu copē, norautos kāds labi ļeidaks vai Copmans aizgulētos no rīta izbraukšanas laikā:)
29.maijs 2011, 21:32 | links
 
Tu domā par tiem dīķiem mežā?? Tos itkā vēl par ribopitomniku sauc... Bet nu ribopitomniks tas agrāk ir bijis...
Ja lieta ir par tiem tad varu teikt ka makšķerējis tur esmu sen, gadus kādus točna 5 atppakaļ. Tad vēl biju noķēris dažus asarīšus, raudiņas. Tas mazais dīķis, vasarā galīi aizaug... Un tur grūti makšķerēt... Par zivīs isti nezinu, bet atceros tad bija diezgan pasen, redzēju tur vienu makšķernieku kurš teica, ķera uz pludinu un teica ka līņi esot.. Neko vinjs nokeris nebija, bet apgalvoja ka dazkart keras liini. Nu nezinu, var jau buut, jo lini jau var dzivot tados aizaugosos ezerinjos. Bet tas bija diezgan pasen. Vairāk tur neko neesmo redzeejis... Par lielako ezerinju, dazkart esmu redzejis spiningotajus, ari ar nelielam lidacinjam. ta ka it ka zivs ir... Bet ne parak biezi makskerniekus tur redzeju. Es pats vienreiz pameginaju ar spinignu aiziet, bet nu driz vien apravu vizuli... Aiz taa liela ezerinja iz veel dazi mazaaki dikisi tur ari dazas reizes biju redzejis ka kads spiningo.. bet nezinu par lomiem... Bet es saka, viss sis mans stastitais bija vairakus gadus atpakal... Isti nezinu kada tur ir sobriid situacija..
Ja kādam ir info par to kas tur sobriid keras un ka tur ir... Būtu interesanti uzzināt.
29.maijs 2011, 20:08 | links
 
Nu, prieks par karūsām, kas sāk nodoties mīlas priekiem :):):)
Mēs ar šodien kā teikt agrie putniņi. ar gaismiņu jau sākām iepazīties ar piekrastes odiem, kamēr pumpējāmies.
uzreiz uz placi, kur līdz šim vienmēr ir bijis. Bija arī šoreiz. Pirmajās 20 min vkoloļi sešas galvas pa diviem. man vēl viens shods pie paša borta. Turpinājumā Copmann pievērsās periodiskai šnappiju kultivēšanai, es ar otro piegājienu pierunāju ļoti agresīvu gandrīz divnieci. Tālāk izvicinājāmies mēmi un līki - Ni un ni :)
KOpumā ar copi dovoļen kak slon, jo īpaši tāpēc, ka visas zives paņēmu uz paštaisīta džerka ar silikona asti. Viss notiek, pēc nedēļas jau kaulaģīmji rindā stāv.
29.maijs 2011, 19:57 | links
 
Varbūt kādam ir ko pastāstīt par vecajiem zivju dīķiem Daugavpilī, Ruģeļu pusē?
29.maijs 2011, 19:41 | links
 
Daudz nerakstīšu, accckaites pēc tik. Podjoms no rīta 2:30, uz ūdens esam 4:45. Priekšā jau 12 mašīnas, uz ezera saskaitīju 30 !!!! laivas, nebiju redzējis tādu laivu izlasi, pārsvarā niroki, ufimkas un turisti. Nu no karūsām mājās bijām jau 10:30. Viss notikās kā parasti, ķērās visu nedēļu un vēl iepriekšējā vakarā, mēs katrs noķērām pa 1 karūsai, 80-150g un 4 līnīši tika atlaisti. Čomi rādīja iepriekšējā vakarā sagūstītās karūsas, smukas ap 100-300g, pa 4-5 kilo katram. Toties zālēs lēkāja, ārdījās, mētājās, trinās, šļakstinājās, kūleņoja un visādi citādi nervus bendēja cmuki exsemplāri, kā sakās, sākās nārsts šamām. Lietus sāka smidzināt ap 6 un kausēja mūsus līdz 8. Tā kā cope bij beigusies VISIEM iepr. vakarā, padevāmies un kopā ar lielāko masu laivinieku, devāmies mājuppppppp......
29.maijs 2011, 18:08 | links
 
Nu tad veiksmīgi tikuši mājās nesaslapinoties praktiski, tāpēc jāiesniedz ackaite.

Šodien copē gāja labi-zivis ķērās;)))foto in da album.Ēda visu ko, bet vairāk no rīta.4 mājās, 5 pretendente atlaista, ašuks, čupa ar zemmēriem un dažiem shodiem-tāda ir šīs dienas bilance.Kolēģiem gāja labi, martins_ gan jau ar atskaitīsies.otrajam kungam -3 zemmēri atlaisti.
Skaista diena, smaids par jokiem un izdevušos copi...;)))

Lai veicas
29.maijs 2011, 15:12 | links
 
Pilsētas zonā trāpās ne tikai sapali, visas zivis tur ir...pārbaudīts, trofejas ar...;)))
28.maijs 2011, 21:44 | links
 
Nja...Krāslava forši. Vasarā diezgan bieži braucu uz Kraslavu. Tur dažkārt ļoti labi sapalu lomi gadās, iepretīm saliņām pie iebraukšanas pilsētā... un ļoti skaista vieta!!!
28.maijs 2011, 21:29 | links
 
Rīt esmu uzaicināts uz karūsām, kaut kur aiz Krāslavas, ap 300-400g jābūt :) Izklausās cmuki, bet parasti ķeras ap 100g.:(........
28.maijs 2011, 19:28 | links
 
Vēl nedēļu jāpagaida,mans domāt un tad var uz nopietno līst iekšā Dvinā. Citur,tuvāk Krāslavai jau dažam skaisti lomi, samiņš uz 7, 3 >1 kg meženes, ščuks uz 5...;)
Mans gaida pacietīgi rītdienu L>V,lai var dabar;)))
28.maijs 2011, 17:56 | links
 
Nu tā kā pagriezaas iespeeja, no riita dazhas stundas pastaigaaju gar liktenjupi pie Dvietes. rezumee - paaris meezieni pa silikonu, uz blekja viens meers, viens shnappijs iepauksmiits un peldas plus viens ashuks. vietas sameeraa interesantas... ja ezeri pieklusiis, driiz jau liekas straume buus normaala, varees luureet upee.
bet veel tomeer uz nopietnu copi Daugavaa neliidiishu. riit luknas shnappij.
28.maijs 2011, 15:39 | links
 
P.s. 4 tika atlaistas ap 45-47 cm, agrāk tik mazas netrāpījās.
28.maijs 2011, 11:37 | links
 
Bijām vakar iemizojuši Višķos. Lēnām līdaku ķera iet uz beigām. Visa cope notikās līdz 7, tad līdz 10 tik 1 cope. Līdaksu izmērs ar sarāvies drusku, lielās laikam citur meklē paiku, rezumē uz diviem 7 šnapiji, lielākās 3 no 1,2 - 1,3kg un 2 mazākās pa 900g un 2 pa 1kg. Laiks ar tāds pabojājies, varbūt tas ietekmē.
28.maijs 2011, 11:36 | links
 
tur pat pie slūžām, pie trubām.
24.maijs 2011, 11:26 | links
 
Dagni,kurā vietā Nagļos copēji?
24.maijs 2011, 08:58 | links
 
Biju es arī vakar šnapijus patramdīt. Uz mājām divas mēra paņēmu, divas mēra un čupiņu kaltiņu palaidu. tikai viena bija pa īstam paņēmusi vienu troiniku mutē, visas pārējās vienkārši dauzīja džerku, bieži par ar aizvērtu knābi vienkārši sitot. Nu bet ko padarīsi, copēt braucam, kad varam, nevis kad gribam :)))))
toties kas par pigmentu :)
23.maijs 2011, 11:32 | links
 
Pa brīvdienām starp darbiem un dabas vērojumiem atradās laiks copei. Nagļos uz maizes intereses pēc biju aizgājis. Smukas raudas un ruduļus pamakšķerēju. Tikai vienīgais, ka odu gan ir makten daudz. Vakar mazliet sliktāka cope, bet vismaz draudzene varēja pasauļoties. Tagad zivis gaida, kad atkal braukšu uz mājām, kā arī tās zivis gaida saldētavā, kad tās uzcepsim. Pēdējā laikā cope uz maizes iepatīkas, jo ir jāzin, kad piecirst, lai zivs netiktu pie ēsmas un aizlaistos.
23.maijs 2011, 11:25 | links
 
Sestdien - svētdien padzīvojamies pa Sīveru. Līdaks ignore stāvoklī sestdien, svetdien sakarā ar laika apstākljiem pat i nesākām šās kjert - slānījām raudas, kas vienīgās bij atsaucīgas. Kaut arī it kā žora nebija, taču vakara - rīta cēliens spaini zivju uz diviem deva. Izmērs labais. Rullēja slieka, baltais, kukurūza. Atkarībā no copes vietas, bij jākombinē buterbrodiku sastāvu. Piebarošana - viss kas palicis no pagājušā gada - i kombikorms i citas barības - zinu, ka neestetichno - no zato efektivno!
23.maijs 2011, 08:24 | links
 
Bijām ar draugu Zilezerā (Krievijas-Latvijas robeža) līdz 12:00 nekā, pēc tam pusstundas laikā 3 mēra līdaciņas.
22.maijs 2011, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager