Kas notiek Latgalē

Vakar bijām Višķos uz asariem, nekā.
22.maijs 2011, 20:06 | links
 
Šodien pabijām Ļesenkā, sākumā diezgan ātri pieteicās divi asari, likās, ka lieta aizies, taču prieki bija īsi.
Finālā uz diviem tikai 5 asari, lielākais ap gramiem 250, un viss.
22.maijs 2011, 18:55 | links
 
Aldeen, nekāda Fāterlande..... es tepatās..... it kā Aiviekstē labi ķērušās zivis..... par Rēzeknes upi nemāku teikt neko par copi....
22.maijs 2011, 18:49 | links
 
Ašukaini,es jau bij domāt,ka tu uz fāterlandi aizlaidies.Tur tak atvēra to darba tirgu.Sen nebiji šeit rādījies.Latgalē odi ēd nost.Sestdien Gaigalavā pie sievasmātes pagalmā visu dienu nedeva miera.Tad varu iedomāties,kas ir pie upes.
22.maijs 2011, 17:35 | links
 
copei ir diemžēl jāpagaida....... :((

kā sakās, pirmajā vietā ir skola jāpabeidz..... -pēc tam varēšu copēt i copēt līdz apnikumam visu dzīvi!

P.s. Lai galīgi nenojūgtos ar to mācīšanos, vakar aizmaucām uz vienu maksas dīķīti pacīnīties ar Karpiņām un līņukiem...... Ehhhh, teikšu godīgi sen nebija bijusi tāāāāda cope! :))) -Sportiska feina cope..... superīgas emocijas gūtas no copes maksas dīķī, var kādu reizi tagad paķert tukšajos, publiskajos ūdeņos, līdz atkal noriebsies tā sīko (kaķa) zivju cope....
22.maijs 2011, 13:53 | links
 
visi trin aakjus !!!
22.maijs 2011, 11:11 | links
 
Tonton,tepat vien esam,tik laika nav.Šodien aiztinos no viena action, lai 3 st veltītu copei...Biju kā jau ierasts Daugavā, nedaudz uz leju iepretim Rugeļiem tur, kur meženes smējās par mums ceturdien,dažs labs zina par ko runa;))).Mani šodien izāzēja ar 2 viļņainiem pakaļskrējieniem.
Notestēju metālu, ko paķēru aiz ziņkārības, izcelsme-Urāls.Strādā gut.Rezumē-2 vihodi meženēm uz kāsta dzeltenā, 6 ļīdaku copes-4 zemmēri un viens knapais mērs atlaistas, viens shods.Tonton, paldies, sapratu, kāpēc man vēl neviens osors nav šogad trāpījies...

Lai veicas
21.maijs 2011, 23:18 | links
 
rukaajam, rukaajam - pavasaris... zaali jaapljauj, daarzi,siltumniicas jaaaizstaada utt
a riit agri no riita uz Rushonu vienu paxi notesteet ar badapaatagu, neesu tur bijis, jaanotestee
21.maijs 2011, 22:48 | links
 
Nabrauc goņ kimloki rouduos :DDDDDDDD
21.maijs 2011, 22:28 | links
 
mun napatīk dzeivūt Īrejā,tur daudz jāstrodoj.Braukšu Jamaiku!
:)))
21.maijs 2011, 22:23 | links
 
Visi latgalīši geust zives Īrejā vai skotejā :DDDDDDDDDDD
21.maijs 2011, 22:21 | links
 
Jopcik! Ko es viens Latgalē copēju!!! Vsje ušļi na front? :)
Šodien bijām Višķos uz asariem, pilnu grozu ar atsasinovikiem pieķērām :) Uz diviem 9 ašuki, knapmēru, kā saka Martins_, feiskontrol izturēja 2 lielākie ap 70-80g., kuriem arī dzīve turpinās, bet laiks un atpūta tika pavadīti lietderīgi, ar to mums arī pietika.
21.maijs 2011, 22:13 | links
 
Šodien 3 stundas pacopēju slepenajā ezerā ašukus. Notestēju jauno junioram domāto Shimano Alivio, 2,6m un 0-21g. Par tādu cenu labs, patika, nekāda vaina. Kopā sanāca 21 ašuks, 1 gab. 200g, pārējie līdz 80g, visi peld tālāk, visi papucīši, ar pieņiem nošmāķoja man visu laivu :) Biju domājis, ka asariem jau nārsts galā, pigu, vēl viss notiekās...
20.maijs 2011, 14:41 | links
 
Pirmo reizi šonedēļ iebraucu Višķos, ezers itkā paspēja atpūsties no manis :) Pirmajā atvaļinājuma dienā trāpījās šogada lielākais līdaks : 3,5kg, vēl 1 uz 2kg, trešā 1kg un 4. ap kg peld tālāk. Kā sakas, labs sākumsss...
Kur pārējie bāleliņi?
19.maijs 2011, 18:50 | links
 
Nu tad prognoze nerealizējās un ar to arī apsveicu;)))
15.maijs 2011, 13:40 | links
 
Mēs jau mājās, 11os notināmies, jo katram bij 5 gab., lielākā 2,2kg, vidēji ap 1,2-1,4kg, daudz aizmuka pa ceļam uz laivu, bet mums jau tāpat pietika.
15.maijs 2011, 13:12 | links
 
Vo bļin, apbēdinājāt. :( A es šodien strādāju un biju priecīgs, ka neko nezaudēju, bet kā izrādās, tomēr cope bijuse. Rīt ar čomu aizlaidīsim uz Višķiem, tad manīssss...
14.maijs 2011, 23:12 | links
 
ar īkšķi tu pēc tam degunu urbinaji, kad ar mazo pirkstiņu vairs nevarēji.. :D:D:D
nelamā, pazūdu :D
14.maijs 2011, 17:31 | links
 
ups,bet ņeņirdz,ja?kļūdījos;)))
14.maijs 2011, 17:30 | links
 
netirs, mazajā pirkstiņā ierāvi :D:D:D:D
14.maijs 2011, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager