Kas notiek Latgalē

fig vinju zin... pats organizators (vai taa saucamaa kontaktpersona)no pag. 7dienas (Latgales posma)nav savu mashiinu izkustinaajis no vietas...
domaajams normaals ledus tur...vismaz citos apkaart ezeros no probz...
21.janvāris 2011, 21:57 | links
 
Ilmar-vai tad ledus ir tik sūdīgs, ka sacensibas jaatceļ???:(
Lubānā šodien biju vietām ir ledus cietais līdz pat skrūvei urbim :D:D:D:
a vietām ir drusku cietais, bet pamataa šķidrais kurš pats urbjas.....:((((
21.janvāris 2011, 21:44 | links
 
Sakarā ar ledus biezuma samazināšanos ir atceltas 22. janvārī plkst. 9.00 - 13.00 uz Pelēču ezera plānotās Makšķernieku sacensības.

protams "laiciigi pazinjots"...

labi, ka ne riitaa pateica...
21.janvāris 2011, 21:26 | links
 
Copmann-nemāku uz balansiera ķert....:(((
tāpēc arī man ziemā labi, ja 1 līdaka pa ledus sezonu uzķeras-tā jau ir super ziemas sezona :D:D:D nopietni!:)))
21.janvāris 2011, 20:12 | links
 
Ashukaini,mani zaļās piesmej uz balansiera!;)))
uz karoga rezultāts 1:3:)))

Urmaas, kādi rezuļtati vai demagoģija tikai?;DDD

P.S. Latgales dāmu pops savas pilnvaras nodeva čivļiem, kā minēts iepriekš;D
21.janvāris 2011, 19:45 | links
 
Asukaini
Es tā nevaru..jāskrien laikam līdz:-)
21.janvāris 2011, 19:21 | links
 
Jeeska, skaidrs ar Tevi viss :D:D:D
tātad nevajag tik smalkas pavadas-līdaka taču nevar ieraudzīt :D:D:D liec kā agrākos laikos-i būs ļīdakas :))))
21.janvāris 2011, 19:12 | links
 
asukaini
Otrais variants.
Urmas
Pārprati kārtējo reiz. Divdomība..sprot katrs kā grib:-)
21.janvāris 2011, 19:02 | links
 
Jeeska- tjipa??? kā ielaid tā izvelc zaļo vai arī kā ielaid tā izvelc savu tukšo sistēmu? :(((
21.janvāris 2011, 18:58 | links
 
jeeska
TU saki-kādu iemērci tādu izvilki???
:DDD
21.janvāris 2011, 18:58 | links
 
Asukaini
Nu man biški labāk,kādas 20 sanāks. Kad liku ūdas (tad nevarēja nopirkt šitādus trejkāju brīnumus),dabuju pa kādai. Liku kaprona striķi,pavadiņā drāts, karodziņa vietā meldrs..starp citu baigi labs. Tagad lietoju 0.25, melnu, vissmalkāko pavadiņu, Owner āķīti un rezūltāts....kā iemērci tā izvelc:-)
21.janvāris 2011, 18:53 | links
 
Urmaas-tad jau zuper- Pēter!:D:D:D
21.janvāris 2011, 18:44 | links
 
par versiju ko minēju šeit kaukad pavisam nesen(reģioni),ne es viens tā domāju!vīri pat no tribīnes tā izteicās!!!
:))
21.janvāris 2011, 18:41 | links
 
jeeska, ja godīgi šī ir mana 3. izvilktā līdaciņa ziemā pa kādiem 16 gadiem..... 2 no tām uz karodziņiem..... 1. pagājušajā ziemā, 2. šodien....
es pat nezinu kā tur īsti tas karodziņš jāaprīko.....:D:D:D man uz karodziņa ir +- 0,3mm brūna aukla, pavadiņa kādi 10-15 cm kaut kāda un troiniks.....
kā šodien smējos, varu karodziņu nolitk mājās plauktā. norma izpildīta-1līdaka pa ziemu :D:D:D
21.janvāris 2011, 18:40 | links
 
Urmaas
Nu cerams, ka skanošo sadalīs starp reģioniem godīgi, a ne taisnīgi! Turam īkšķus par jūsu sīkstumu un izturību cīnoties ar tiem liekēžiem :)
21.janvāris 2011, 18:38 | links
 
Urmaas, sorry.... mēs vienkārši izdomājām, ka vajag iesildīt zifis, brīvdienu copei :D:D:D:D
21.janvāris 2011, 18:34 | links
 
asukaini
laimīgais. Es divus gadus neesmu redzējis kā karodziņš paceļās..vispār divus gadus ziemā neesmu līdaku mēra izvilcis...vajadzētu laust tradīciju:-)
21.janvāris 2011, 18:32 | links
 
aizmirsu piebilst par copes beigu daļu, raudas neķērās..... sadomāju ar sudraba mazo bļitķiņu paskraidīt pa āliņģiem..... 1.;2.;3.; pakratinu mļin, cope-piecērtu-kā pret sienu..... sudraba bļitķiņai pateicu čau...... gan jau ka vēl kādai zaļajai sagribējās sudraba pīrsingu, ko arī godam izcīnīja :D:D:D:D
21.janvāris 2011, 18:32 | links
 
kamēr mēs ZM zālē svīstam pierādot makšķernieku taisnību,šamie pa copi dzīvojās???nav godīgi!!!!
:)))
21.janvāris 2011, 18:31 | links
 
bijām Lubančikā šodien.....
raudas paķēram, nebij daudz, bet nu interesanti!!! smuki spirinājās pretī.......izmērs nu tāds no mazas līdz grami 250 tādas......
visu laikuizvelc 3-5 raudas -pīppauze..... un tā visu dienu, pēcpusdienā ap 14.30 bija gandrīz tikai pīppauzes.......
priecēja viens fakts manā karognesēja karjerā! karodziņu kastē nēsāju līdzi visu laiku, bet iemērcu maksimums 3 reizes p[a ledus periodu.....
pagājušogad 1reizi pacēlās-realizēju!-bija ap grami 900 tāda zaļā.
a šodien visu ceļu kaimiņš mani mēģināja pierunāt iemērkt karodziņu, aizgājām uz vietu -kaimiņš 5 minlaikā izvilka raudiņu uz grami 120 :D:D:D -šis uzreiz man atdod raudiņu, es vēl nosmejos-ja notiek brīnums-paņem, tad asti atdošo viņam :D:D:D: iemērcu blakus 100mm aliņģītii to raudu ar mokām:D:D:D atstāvēja kādu 1,5h un pēc 12 uzreiz, es makskereeeju i neskatos uz karogu..... dzirdu kaut kam, kaut kur katuška čirkst..... es copēju tālāk raudas.... atkal kaut kur kaut kam spolīte tarkšķ...... iešāvās doma galvā-a moš tas mans karogs tarkšķ!!!! paceļu galvu, skatos uz blakus āliņģi,a man šoks!!! pacēlies!!!!!!! šoks pārgāja pēc 5 sekundēm, nobļaujos, PACĒLĀS!!! skatos visi apkārt sēdošie veči lūr.... pieeju un protams pagaidīt nemāku, jo šī ir mana karognesēja 2. sezona un 2. sacelšanās! piecērtu, uj bļā kā smuki pretojās!!! a ieraugu ka man 100mm āliņģītis izurbies karodziņam:D:D:D: a ko darīt..... jāmēģina vilkt- ar 2. piegājienu dabūju knābi lunkā! un pat izlīda cauri bez problēmām....
prieks neviltots! redzams ka mēra toč ir! ar karoti pa pieri un zivju maisiņā iekšā.... šī tāda šokā izlikās arī -kā izrāvu fiksi laukā - ne brikojās neko vairāk.... āķis bija labajaa mutes kaktiņā no iekšpuses..... tikko mājās nosvēru, nomēriju 1.1kg un 57cm, pa skaisto, karognesēja iesācēja haļava..... kā palasos kā Martinam ar Copmann un Tontonam iet ar karoga pacelšanās realizāciju, tad man ideāla cope bijusi :)))
mļin.... pilna ar ikriem līdaciņa :(((
beidzot izdevusies cope arī man!
21.janvāris 2011, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager