Kas notiek Latgalē

Un tai malā neviens nesēž parasti...;)
16.janvāris 2011, 16:29 | links
 
Aha, aber skaisti un ainaviski,kad sārma ir uz kokiem;D

Tad ašukiem tagad modē ir copēt ar visu ko,bet tikai ne ar muti;)))
Skatīsimies, ko nākamās nedēļas garais atkusnis dos, gismeteo rāda puslīdz labu un stabilu spiedienu...
16.janvāris 2011, 16:24 | links
 
Tad būšu pilnvērtīgi netā nosēdējissss....:) Moš ka tā mala ir daudz interesantāka?
16.janvāris 2011, 16:21 | links
 
Jā, mājāspalicēji būsiet zaudējusi tik vien kā porciju svaiga gaisa :)
Izejot no mājas satiku Sarmastanti un jau sāku domāt, ka būs slikta ķera..
Nourbos, atraustījos.. ni un ni.. pa kādam mazajam.. karogi noklusēja.. jau ejot nost, netālu no mašīnas sadomāju to malu paurbt un te nu bija - kādu kilo ar astīti pat pielasīju ar tādiem knapsimtgramu ašukiem..
Ašuks apakšā ir, tas kurš ņem, tas ņem po samie glandi, bet var just, ka dafiga ir lejā tādu, kas tikai blenž uz bļitku i ni-ni.. bija daudz sīko aiz pakaļas un citām vietām..
16.janvāris 2011, 15:47 | links
 
Piekdiena, sestdiena pa Sīveru. Piekdien zivs bij badīgāka un sakapāju emaleto spaini jau tīrītu zivju... nu nava man precizu svaru...spaiņos tā izteiksmīgāk ar :) Rauda un asaris cepama izmēra. Viens mērnieks līdaks ar uz balansieri pieteicās. Citiem ar mazāk pa 3.5kg (tā teica vēlāk) nebij.
Sestdien ta pati vieta nešancēja un meklēju jaunas vietas...vakarā atradu, bet kompanija bij ieslēgusi reversu un nācās finišēt ar kādiem pārs kg asaru raudu.
16.janvāris 2011, 13:49 | links
 
Vakar devos pie dabas. Rušons - staigāšana ideāla, ledus ap 40 cm, vietām divkāršais, vietām trīskāršais. Izkontrolēju pārbaudītās asaru vietas - rezultāts neiepriecināja 1ap 150 g, kādi 3 cepamie un 3 pannas nepalielu raudiņu. Nopietnie asari neatsaucās - gluhozimije odnako...
Rezumē - laciņš ideāls, daba priecēja, cope apmierinoša, pienskābe muskuļos pēc urbšanās un staigāšanas, pirtiņa pēc copes arī bija forša...
16.janvāris 2011, 12:34 | links
 
mēs ar taisijāmies šodien atkal braukt-bet šorīt pārdomājām, noklausoties sinoptiķu prognozes par atkalām utt......
16.janvāris 2011, 10:00 | links
 
Mjā, mīnusiņš smuki uzspieda, laikam asaru diena būs:))) Šodien nolēmu atpūsties mājās, izskatās, ka neko daudz nezaudēšu ...
16.janvāris 2011, 09:58 | links
 
;DDD

Sometimes...

Neko darīt, vienreiz paveiksies tā, ka ....;)))

martins_man neskauž, nu nemaz;)))

ne asakas tad!gaidīšu ackaiti
15.janvāris 2011, 20:57 | links
 
Copmann, laba cope Tev šodien padevusies-apsveicu :D:D:D:
sorry.:((
gadās melnās dienas copē, bez tām neiztikt!:(((
15.janvāris 2011, 20:20 | links
 
Neuztver par ņirgāšanos, bet pamēģini savērt ķēdīti no 60 nahlista sakabēm :D:D:D:D
P.S. es laikam rīt atkārtošu, bet uz īso programmu.. ne līdz pašam vakaram... jūtu, būs rīt i zaļās, i strīpaiņi :)
15.janvāris 2011, 20:19 | links
 
Klops_G - tieši tā..... draugiem pagājušo gadu pavasara pusē no ledus Rudulus pa niedreem copējot ar bija vienu reizi-ķer un liek uz ledus pie alīņģa zivis-vakara iet lasīt, un vairāk kā pusei, tieši lielāko ruduļu nebija galvu, vai arī bija izknābātas acis ruduļiem....:)))
15.janvāris 2011, 20:17 | links
 
Un tie žoržiki bija ņirdzīgi;)))
15.janvāris 2011, 19:48 | links
 
Skatos,koļegas atskaitījās, visiem puslīdz līdzīgi lomi nothing special garā, saskaitīju savus ''cepamos''-15 ašāki,lielākais-90 gr,kauns!;)))

Bet nu,tagad par to,par ko martins_ ieminējās...;DDD

Spiedu uz zaļajām, līdz pusdienlaikam 2 bakstieni un fsjo!pakūkoju uz mormeni,pavēroju špickas asaru plosīšanos par 1 motili un 1 balto pēc sardziņa,sapratu,ka šīs batālijas mani nesaista un izlēmu finiša taisnē taisīt izrāvienu-sevis neskartā līcī vēlreiz pārbaudīt balansieru dancināšanas amplitūdasnozīmi ...

Pirmie 15 "vecie" caurumi-tukšsss,vēl 3- nihiga,un tieku uz līcīti, pirmajos divos ar klusums,domāju, vēl 4 un iešu vākt mantas, te nu bija...
ielaižu āliņģi šķērseni, 4 reizes uzspēlēju-spējš tēsiens un pēc sekundēm ap 40 cm zemmērs arā, hm,protams atlaists, nezinu,kas man lika iemērkt bļitku turpat,bet...ļoti spēcīgs tēsiens ganrīz arī izsita no rokām copeni un slābanums lika saprast, ka viens ņiprs kumeļš ir prom...atkal liku iekšā, pēc 6 vai 7 parāviena,cops!pavelku, bet atslābums liek saprast...piesienu vēl vienu, pārēju pie cita āliņģa, tālāk;)))cope seko gandrīz uzreiz...sapratu ka nav īsta diena, Venēra ar Marsu stāv vienā plaknē;)))

braucām mājās...

martin_ un pārējie koļegas, neņirdzat,ja!;DDD es vairs nekad neķeršu ar sakabēm,likšu pavadiņas 60 cm...
15.janvāris 2011, 19:47 | links
 
Ķīsī vispār reizēm nevar muguru uzgriezt pat metrus 5 tālām zivīm, ja ne kāda kaija izrādās veiklāka... :D
15.janvāris 2011, 19:30 | links
 
Biju arī es pamērcēt, Lubānā! no Zvejsalas puses......
nourbos līks, bet nu...... ieshana, pec ilgiem laikiem, ideāla!
ledus arī 2kāršais, tikai 1 aliņģī no 50 bija cietais ledus viscauri aliņģim....
cope-sūdīga, lai neteiktu neko vairāk.....
vienīgais atpūta super, pastaigātos gana labi, nourbtos arī gana labi, tik zivis nepietiekoši labi ķērās..... 9.30-15.00 noķēru kādas 13 zifesss -1 aptuveni 2 cm LIELS ķīsīs!
2 raudiņas ap 100gr
1 plicēns grami 150
un 9ašukaiņi, no tiem 3ap simtu, parējie maziņi..... tas bija, ko man izdevas izmānīt, bet beigās bija surpraizs.... ziffes, speciāli, izvilktās liku pie attiecīgā āliņģa, lai zinātu kurā āliņģī kā gājis,beidzot copi eju salasīt kaķim zifffes -skatos vārna aiznesās kā traka-eju pie āliņģiem, kur tika noķertas 4zifes (3ashukaini un 1 rauda) -izradas vārna nopi.....ījusi manas kaķa ziffeees!-un izrādijās, krastā ejot, ka ir divas ļaunās vārnas uz ezera :D:D:D:
tā nu man gāja:)))
štukojām rīt ar gaisu paelpot un atpūsties uz cietā ūdens agregātstāvokļa, bet tikko uzzināju, ka ir dambretes sacensības rīt arī.....
bet tā padomāju, ja nebūs galīgākā vētra un slapdraņķis 99%, ka priekšroka būs copei! :D:D:D
15.janvāris 2011, 19:23 | links
 
Jā, mēs tanī laikā tik līdām nost :)))) arī nav ar ko palielīties :( Ja neskaita bonusiņu... domāju, ka būs vairāk, bet sanāca 470 gr. pārējie tādi šādi.. vēl kādus 10-12 priekš kādas panniņas paņēmu, i kāds simts špicbuku apakaļ. Ierēcām par vienu "tautieti" cienījamos gados :D:D:D
Jā, a kā tika piesmiets Copmann, lai stāsta viņš pats :)))))
15.janvāris 2011, 17:26 | links
 
Visi vēl copē vai naf ko ierakstīt... :)
Bijām pie kaimiņiem, Antalieptes. Domāju, ka būs labāk, kopā ap 1,5kg, 1 ašuks ap 150 un rauda ap 250g, pārējie ašuki 60-90g, sporta atpakaļ, daudz tādi starp jemt vai nejemt, izšķīros par apakaļ, un spičbuku tikpat kā nebij. Ap 13 kā nogrieza, tā arī cope neatjaunojās, tā lūk....
15.janvāris 2011, 16:36 | links
 
Pa Luknu iešana kā pa asfaltu, ledus dubultais, vietām trīskāršīgais, bet urbt var, naf biezs.
Copmann
Laikam jā, tomēr krīze mazāka, ašuks lielāks :)
14.janvāris 2011, 21:26 | links
 
Jonss -rītdien ir doma aizbraukt palūkoties, kas Lubančikā darās..... pa ausu galam dzirdēju, ka baigā putra un grūta iešana pa Lubančiku, bet man negribētos ticēt tam......
14.janvāris 2011, 20:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager