Kas notiek Latgalē

Katram savs kaifs;DDD

Man bija kaifs Burtnieka iztekā 30-40 līdaku copes baudīt uz pretzāļu Kuusamo ik oktobri,ekk;)))

Vai Daugavā ar prastu makšķerīti valkāt 0.5 sapalus Dunavā no salas,sīkais biju,oh kas par sapaļākiem tur ganās arī tagad...;)
12.janvāris 2011, 20:37 | links
 
urmaas, tā jau ir, tev viņi tuvāk spuras šūpā :)))) man no Depils biki jāpabrauc līdz savām senajām vietām :(
12.janvāris 2011, 20:00 | links
 
Martins
zanderus jau būšu atvilcies.vot RUDUŠUS gan,tā kā bērnībā ar bambuseni,sen neesmu vilcis!
:)))
12.janvāris 2011, 19:51 | links
 
da nu...
kaifs ir tad, kad zanderīts pa džigu uzsit tā, ka pat ceļgalos atbalsojas.. :))) vot kur nostaļģija.. vasaru to sāk gribēties :)
12.janvāris 2011, 19:48 | links
 
vot tur jau tas kaifs ziemā, ehhhh.....
kaut gan var jau arī ar mačmakšķerīti vai parasto pludiņnieci vaļējos ūdeņos, tik aukliņa un pārējās snastjas jāuzliek smalkākas ........
12.janvāris 2011, 19:44 | links
 
Ashukainis
tas ir periods kad dēļ līmeņa uz ledus vairs netiec.bet siltajās pavasara dienās ar pludiņnieci,iemetot tur kur ziemā no ūdens&ledus ne smakas nav bijis,EHHHH kas par rudušiem.kā maizes klaipi!mļin kā uz nostaļgii pavilkās.kādreiz ar senci RUDUSHUS tik tai laikā ari ķērām!protams ka pa lunku šamos stīvēt ir kaifīgāk,bettttt ....
:)))
12.janvāris 2011, 19:39 | links
 
Urmās, Tu domā tad, kad jau vairāk naff ļadus???
man ruduļus patīk ķert tieši ziemā...
tas process ir tik foršs ziemā, ehhhh.... Citi bļitko asarus, līdakas.... citi atkal tārpiņus slīcina āliņģi.....
bet tas meklēšanas un Ruduļu copes process ir kaut kas nu..... grūti aprakstīt.... citas zivis uz pavasara pusi copes ziņā no ledus netur līdzi ruduļu copei, vismaz manā gadījumā!
12.janvāris 2011, 19:28 | links
 
Copmann, tik tiešām, kā atcerējos kā ķērās Lubančikā, kad biju pavisam sīks..... ehhh.....
Tīklu tik tiešām tiek atļauts likt tīklus baigi daudz.... zvejnieki, protams teiks kas tas ir uz Lubāna plašumiem, bet nu vienalga, lielākās zivis nosmeļ, vot i paliek vienas sīkās raudiņas, ašuki, plicēni un cita šušura.....:(((
tagad to visu var just aŗi atļautajā laikā copējot Rēzeknes upē 1.maijs-1oktobris...... agrāk brekši, līņi, karpas, karūsas, nu ne jau baigi lielas, bet nu tādas ap, virs kg, zivis, kuras jau forši spirinās pretī trāpijās daudz biežāk..... pa 2010 gada šo laika posmu - 1 puslīdz ciešama copes reize bija uz brekšiem, un vēl vienā citā copes reizē 2 līņuki ap gramiem 800 bija un 2 karūsas ap 1,5kg un visss........ tāpēc arī nācās bieži vien braukt uz maksas dīķiem gan uz Asari-tas kurš atrodas pretī pagriezinam uz Madonu pa Rigas štrāsi maucot, un vēl vienā citā foršā dīķī.... nezinu un pat bail iedomāties, kas darīsies turpmāk :(((
12.janvāris 2011, 19:24 | links
 
Ašukaini
tu ne pravs.pavasaros,kamēr līmenis augšā,no pacerēm ar pludiņnieci .... EHHHH!
:))
12.janvāris 2011, 19:14 | links
 
Kur tad Lubančikam tā caurtece?Griezies uz kuriem sāniem gribi,visur slūžas priekšā.
12.janvāris 2011, 19:08 | links
 
sikos varbut nevar ,bet lielos gan mazak paliek! :)
12.janvāris 2011, 18:51 | links
 
Lielos ezeros ar caurteci zivju nevar palikt mazāk...
12.janvāris 2011, 18:49 | links
 
Lubana ljoti daudz tiklu atlauj likt ar licenzem tapec tas zivtinas paliek mazak:(
12.janvāris 2011, 18:47 | links
 
ja man ari stastija kad agrak braukaja vienmer nema tadi pa 1kg a tagad jau 0,5 jau loti liela skaitas un reti tadas tagad nem! Es vienreiz lubana breksi izvilku niedru pudura uz 1kg no sakuma domaju liela krasnaporka! :D

ja mormisku tur daudz ir atstats biezi ievelk niedres! :(
12.janvāris 2011, 18:47 | links
 
Broļiem vienmēr laipni,par depresiju vari aizmirst;)))
12.janvāris 2011, 18:43 | links
 
Nu re,uzlabojam omu cilvēkam;DDD
12.janvāris 2011, 18:42 | links
 
Martin, Copmann, -tad jau labi, es vienubrīd sāku jau domāt, ka man rādās....:D:D:D
12.janvāris 2011, 18:38 | links
 
Salmo19 -piekrītu par Lubančiku ....:(((
kā atceros senākus laikus, kad biju, pavisam, sīks -vot tad tik bija ruduļi Lubančikā.....kā sēdās uz murmuļa, tā tik auklas dziesmiņa noskanēja un sien atkal tādu pat mormenīti, pa kadai zivelc nelielai -ap grami 300 tadai un atkal paņem mamut Rudulis -drusku paturies , atkal dziesmiņa tinkš....... vot tās bija copes reizes...... lai arī nevienu no mamutiem man izvilkt neizdevās, vienalga bija baigi baigi interesanti...... vienam kaimiņam izdevās vienuuz 1,7kg izvilkt, joviņš arī ķēra uz 0,2mm....:))
a kas tagad -tagad pavasarī jau 200 gramīga liekas liela krasnopjorka....
12.janvāris 2011, 18:37 | links
 
saraujās-to 55 cm Luknas līdaceni uzmerīju majās-54.1 :)
12.janvāris 2011, 18:34 | links
 
no rīta izvelc mēru, a vakarā dabū sodanaudu :)))
bet apžūstot, toč biki biki saraujas :)
12.janvāris 2011, 18:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager