Kas notiek Latgalē

un vēlreiz... vietas ne tik tālas, ar Tontons7 & Co.
Viss kā parasti - sīkuļi, karogi... tik atceroties pēdējo copi, kad bļitku smādēja, sākumā nosēdos trenēt motiļus daivingā, a zrja, izrādījās, ka liktu ņammā. biju labu laiciņu nodisrsis uz motiļu mainīšanu pēc kārtējā badainā asarbērna.. Kad paņēmu bļitkājamo balalaiku, lieta aizgāja raitāk, ja bija apakšā, tad atsaucās uzreiz un aktīvi, tik izmērs arī lika vēlēties lielāku.. bet bija ar pa kādam biki zem un biki virs 100.. un viens bonusiņš uz 340 gramiem. kopā mājās atbrauca gandrīz 2kg ašuku. Topā kā parasti šogad Salmo 2 un 3..
Nourbos gan šoreiz ne pa jokam :)
bļin, ja kāds man viņas noēdīs, būs dimbā :)
Līdaks mani šoreiz salika ar draudzīgu rezultātu 1:0 :)))
Gan par motiļu slīcināšanu Tontons pats pastāstīs. :)
8.janvāris 2011, 19:26 | links
 
Vaiii!

Taa ir kiila!;)))

Iztaustiisies riit,tad mozh uz naakamo nedeelju ko sashtukosim akal;)))
7.janvāris 2011, 13:10 | links
 
Nu, ja visi apstākļi būs labvēlīgi, mož rīt aizlaidīšu... bet šoreiz tik ātri pārs sīkuļus dzīvajam i tālāk tik ar šķērseni :)
P.S.
Copmann, tev to sarullēto tepiķīti būs dārgi jāizpērk :D:D:D
7.janvāris 2011, 13:00 | links
 
martins_

Vot,vot...;)))
7.janvāris 2011, 10:24 | links
 
Aizmirsu piebilst. Ledus labs, staigājams, bet urbt sanāk slapju ledu, bet naf biezs, gan vienā, gan otrā ezerā, Sasaļos tā vidus putra biezāka, bet tīri neko. Ne asakas arī pārējiem, ibio!:) Za ripalku!
6.janvāris 2011, 20:42 | links
 
Ašukainis uz copi zabil.. višivajet krestikom :)))))
Nu ja sasaļos šitā, tad ja laiks būs ciešams, mož vīkendā uz vietām ne tik tālām vēlreiz jāaizlaiž, līdakai atriebties :) Šitā var visu ziemu uz vienu vietu nobraukāt :)
6.janvāris 2011, 19:07 | links
 
ashukainis ar copeja.. ":)

vai jums mantas nesa ??:D
6.janvāris 2011, 18:44 | links
 
Bijām šodien Sventē no 13. Līdz tam Sasaļus pārbaudījām, visi tur guļ, 1 ašuks ap 100g un 1 ķīsis uz bļitkas.
Raustījām tikai bļitkas, ašuks ir, bet sīks dikti. Paziņa bij no rīta jau, teicās, ka līdz saules izlīšanai drusku normāls asars bij, nu līdz 200g. Man tik sīkaļasss..., koļegam arī.
6.janvāris 2011, 18:16 | links
 
Skatos,martins_ jau atskaitījās;)
Copē mums gāja interesanti...
Parbaudītās vietās atsaucās tikai sīkie,tāpēc ļāvos eksperimentam un iebaroju 3.5 metros (motilis),laidiens bez spēles-smukiņš pannenieks,tādi vēl trīs sekoja pirmajam,tad sardziņs smuki saliecas,piecirtiens un pēc kāda laika izlien 35 cm skaists sapalpuika...uhm,laižu iekšā,cops!pīrsings...pēc tam zivs palika smalkāka,bet tik un tā izmērā
Lielākais asaris dabūts uz šķērsenes;)Līdakās - šķērsbļitka (1-45,6 cm atlaista,bija arī norāviens) un 1-ūda,parliekot jaunā vietā,paņēma uzreiz,laižot dzīvo iekšā(55 cm)...loms patīkams;)))bildes pēc tam
Laiks forši pavadīts,martins_ gaidu revanšu no Tevis!;)))
ne asakas visiem!
5.janvāris 2011, 19:38 | links
 
Nu vot.. ziņas no vietām atkal ne tik tālām :))))
bijām kopistiski ar Copmann..
Labu laiku nojājos, lai saprastu, ka ašukam bļitku nu galīgi jau nekārojas... nu tad cik jau vēl paspēju, ķēros pie murmuļošanas.. nu jāsaka ka ķērās kā traki :))) galu galā feiskontrolu braukšanai uz virtuvi izturēja ap 1.5kg ašuku un pats interesantākais - arī mēra sapalēns..
Uz līdakām gan mans šodien dusmīgs.. salika mani vienos vārtos - 0:6... :( četri seti bij uz karoga, divi uz šķērsenes.. visos mani apjāja :))) nu nekas.. atriebšos :)
Jāsaka, ka cienītais Copmann ar mani salika :))) šim ar atriebšos :)))))
5.janvāris 2011, 18:53 | links
 
Nu gut,ka tavejie ir ok,18 000 veel arvien sveetkus svin...:/

Ta ritdien turpat...;)))
4.janvāris 2011, 15:53 | links
 
Copmann, gavno vopros.. davaj, brien tāpat ārā kā toreiz..
bridīšu līdz tirgam pēc motiļa
pats tikko no laukiem.. sniegā garos zābakus piebēru pilnus.. situācija vienkārši 3,14zdec...
Ģeneratori izpirkti visā Latvijā.. bet nu tpu tpu tpu, manējie no vakarvakara gaismā...
4.janvāris 2011, 15:01 | links
 
martin_

Laižam rīt?!;)))tai pašā laikā...;)
4.janvāris 2011, 12:20 | links
 
Gan jau būs labi,viss pa tēmai,saturīgi un bez rupjībām...;)))
2.janvāris 2011, 21:52 | links
 
Mēs gan izvirtības ar līdakfilejām knapi noēdām :)))) Tad ja nu kas tuvāk trešdienai sazvons?
2.janvāris 2011, 21:13 | links
 
martins_

Pateicoties Tev!!!;)

50/50 will see,loms pazuda viesu un manējo mutēs acumirklī,mājās nemiers,kad atkal būs "našķis";)))

Pat bonusiņi nav jākrāj;)))
2.janvāris 2011, 20:47 | links
 
Martin -pavasarī pa dubļiem varēšu gan ganīt Karpas un Līņus
:D:D:D
2.janvāris 2011, 20:45 | links
 
Ašukaini, gādā zivju mazuļus, kad tas viss kusīs, varēsi līdz jāņiem pagalmā karpas ganīt :)))))
Copmann, tomēr jau saniezējās? Teici tak ap mēneša vidu :)))))
2.janvāris 2011, 20:43 | links
 
Mans trešdien grib uz copi,tāpēc jāglaimo Debesu tēvam,lai nekrīt no augšas manna,bet ja arī krīt,tad prom no izvēlētās copes vietas...;)))
2.janvāris 2011, 20:37 | links
 
Martin, es drīz varēšu copē braucot neiet pa kāpņu telpu lejā, bet gan lekt no otrā stāva -jo kupena zem loga ir +- 1,5metri :D:D:D:
2.janvāris 2011, 20:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager