Kas notiek Latgalē

SKolas nokārtots IRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR! juhuuu! :)))
12.decembris 2010, 18:48 | links
 
L.cope
Pārsvarā braucu uz dziļo galu, bet ašuki parasti ņēmās ne pašā dziļākajā vietā, bet uz kalupes pusi sanaak tajā krastā, ap 3-4m. Šogad rudenī biju 2x uz rudens līdakām, abas petrovičam roku paspiedu :)
Šodien čomi pavilkuši Dridzī, viss naf aizsalis, bet kaut kādā līcī ap 7m pieskaldījuši smuki, 100-400 gramīgos un līdaks ar bij ap 5kg, vienīgā probļema, piebraukt var tik ar džipu :(
12.decembris 2010, 18:41 | links
 
IR? :)
12.decembris 2010, 18:26 | links
 
a tagad varusākt domāt par copi ! :)))) gribētos kārtīgi, no sirds nolamāties no prieka!
12.decembris 2010, 18:14 | links
 
tontons7: pa kuru pusi parasti ganies uz L.Kalupes ez. ?
12.decembris 2010, 16:03 | links
 
Domāju rīt būs Bērzupe, Lielajā Kalupes itkā ašuks esot sakustējies, Višķi bij ieplānoti tajā sniegotajā dienā, bet nesanāca, tad redzēssss...
12.decembris 2010, 15:57 | links
 
ui, kāda pentere :)
12.decembris 2010, 14:56 | links
 
Tonton, vot ņirgājies, ņirgājies, itkā nezinātu, ka rīt jau strādāju :(((((
Zivotāj, a jūs tur kā skolā sēdējāt, ka tev blakusēdētājs bija? :)))
Pats jau no Luknas atpakaļ.. šodien īsā programma :) Toties aktīvā, nolēmu - kas būs, būs, bet motili vispār neaiztikšu. nourbos līks pat pa šito plāno lediņu, jo ašuks po hodu dela nakust vispār, ja apakšā ir, jau uz otrā trešā cēliena cops. kā likums bija gandrīz vienmēr pa 3 galvas no āliņģa. cēlienus 5-6 nav, duj tālāk.. varēja nostrādās divi āliņģi metru viens no otra.. nu ibio, ja viņš kustētos, vajadzētu tak sim to metru pretī planējošai bļitkiņai panākt... nē, šinī nav, blakus ir.. un tā vidēji nostrādāja katrs 15-20ais caurums... kopā 2kg, viens 320gr, pāris 100+, pārējie zupņiki.. pavisam sīkie atpakaļ..
vēl vecu ķinieti izķeksēju, iekšā pāris sapuvusi ašuki uz 500+, un pāris sadalījušies skeleti, kas atgādināja līdakas..
veči sāka bizot uz riņķi jau pēc deviņiem un uz pusdiviem kādi 50% bij notinušies...
Tonton, pa nedēļu pārbaudi Viškos savus ašuku sēkļus, man interesanti, kas tur notiek :)
12.decembris 2010, 14:56 | links
 
vakar ar Eduku atkal biki patsetejasm to pashu peljkji - ( apstiprinajas pec vietejio vardiem ka peljkjitee tieasham ahuunaaka bedre ap 18 m dziljuma) pa dziljumu nestaigajam panjemamaies apm pa 4 m dziljumu.. Eduks ar kratiishanu - es ar tirinashanu, pec Eduyka noverojumiem ashuks ir bet pamaz skaitliski - vai arii nesam atkodushi kur tas tuse un uz ko jaakjer .. vietejie mauz uz slieku un jau ruduljus velk.. man balkusseedetaajs kadus 6 tadus paluxtas lieluma pacela.. man 3 cepami ashuki, vienu labu ( domaat virs puskg) pacelu lidz ledum bet tad noravas ... a 0.08 auklinju sevishkji nepaforsees.. Eduks arii kautko salasiija krauksjigu uz zoba uzlikt - bet jasak meklet kautkur talak...Veel vietejeis painformeeja ka pa vasaru tiiklos patrapoties arii lidz 1,5 kg ashuki, nav briinums ja tada bedre ka taadi var arii buut . pirxta garuma zilu raudinju arii gana baroties ir ar ko . ledus nemaz nav vairaak salis vietaam uudens uz ledus un sniega kaarta cm 20 - 25 virsuu , ta ka tadas vietaas kur kaads avotinjsh vai strumiite velk - jauzmanaas
12.decembris 2010, 11:25 | links
 
Martin, shodien skolas eksis....:(((
12.decembris 2010, 11:16 | links
 
Martins
A ko tu? Laiks kā pasakā šodien. Davai rīt :)))
12.decembris 2010, 09:23 | links
 
Nu ņi osakas tiem, kas šodien mauc! :)

P.S.
ashukaini, pietiek csn studēt, laid pacopēt :)
12.decembris 2010, 07:10 | links
 
Šorīt braucot uz laukiem pie Koša ez. 30 !!!!!!!!! mašinas! Domāju plaužus močī, atpakaļceļā piestāju, podļeščik un gustjorka plaukstas izmērā, utrom lučše.
Martins
Čoms šodien bij Bērzupē, bet tā kā rīt uz copi netaisos, nezvanīju, rīt viņam piezvanīšu. Vot 1dien dam prosratssssa kaut kur :) ....
11.decembris 2010, 23:57 | links
 
Sencis, nu eleganti :)
Eduk, ja tu mani dzirdi :)))) moz zini kas Bērzupē notiek? Esmu gan sev nosolījies uz turieni nebraukt, bet netieku skaidrībā, kur rīt doties :)
11.decembris 2010, 20:38 | links
 
Šodien biju Rušonā. No rīta, brienot pa dziļo sniegu uz ezeru, pārdomāju dzīvi un nospriedu, ka profesorei taisnība un bļitkotāji nav īsti riktīgi - sals, sniegs, paiet grūti, bet viņi speras uz ūdenskrātuvēm. Uzlīdis uz ledus sapratu, ka "izbraukuma spēle" uz lielā sēkļa nespīd, nolēmu noorganizēt "mājas spēli", tāpēc pagāju gabaliņu no krasta un izurbu pirmo caurumu. Izrādījās, ka asariem bija izbraukuma spēle vai sammits tieši zem mana izurbtā cauruma :) Rezultātā no pusdesmitiem līdz diviem dienā - 6 kg. Kopā pa visu laiku izurbu 5 āliņgus. Strādāja pirmais un tad pieslēdzās vēl 2. Trofejnieku nebija, kādi 10 gab. pa 200 g. pārējie robežās 100 - 150 g., bet neķērās arī mazie zupenieki. Kāds ir kopējais skaits vēl nezinu, pašlaik atkūst veļas bļodā. Bildes būs pirmdien, aizmirsu darbā vadu :(
11.decembris 2010, 20:18 | links
 
Šodien Rušons. Asars klusē, raudas niknas un kožas - pārs kg kaķa priekam raudu savilku. Dažām pat cepams izmērs. Tas no atpūtas vietas līča izejā. Visiem kaut kas jau bij - jo neskraidīja bet cītīgi knibinājās pa tām vietām kur no rīta uzsēdās. pa dziļumiem gan nevienu nemanīju.
11.decembris 2010, 17:41 | links
 
Biju Luknā...
uz bļitkiņu tikai pāris zirgzobi no rīta un Salmo 2 zobainā paņēma sev.. tā ka nācās bananēt :) ibio, ka dziļajā ziemā, pa minūtēm piecām razkačivaj āliņģi, tad dažreiz seko cope.. tādā veidā pusotr kilo uz mājām salasīju.. divi lielākie pa 220 gr. Vienu reizi pa dienu arī karogs uzbudinājās, bet biju ļoti talu aizgajis, un dabūju atpakaļ ļoooti samuļļātu raudiņu.. cik manīju, uz Višķiem arī daudz mašīnu stāvēja, mož kāds ir ko dzirdējis?
Aaa, Višķos krustojumā musari gribēja uzvārīties, visus stopēja.. kamēr viens papīrus skatījās, otrs laimīgs aizskrēja apskatīties vai nav numurs aizputināts.. i aplauzās :D
Bet svaigs gaiss plaušās, gīmis sārts un jūtos labi :)
11.decembris 2010, 16:53 | links
 
Skaidra bilde..
bļin, riebīga ziema, grozi kā gribi, atkusni prasās :) Būs vien tad laikam 6dien Luknas virzienā jāpalūkojas.. bet tur ar problēma - kā man pateica "vārti" starp ezera daļām nebija normāli saluši, tagad sniegs virsū...
vispār jāmauc laikam ar urbi un vergu reizē ;) tipa berežonogo i bog berežot, vai k-kā tā :)
9.decembris 2010, 16:11 | links
 
Eduk, ja viens okunēns kā Gorillas cimds no āliņģa tad jau būtu ok :)))
9.decembris 2010, 15:59 | links
 
Slepenā ezera makani laikam gaida mani, ka jums ņeķerās ;DDDDD... Bļin, nu neticās, ka vēl negribētu ņemt, pirmais ļadus tomēr. Pagājšziem ņēma samērā reti kurā āliņģī arī, bet nu laikam pat nebija tā, ka ja atsaucās, tad tikai viens no lunkas (neskaitot, kad ir shods), pārsvarā 2-4 gab no strādājoša āliņģa...
9.decembris 2010, 15:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager