Kas notiek Latgalē

nu ja jau kovwika bija cm 5 tiira ledus peedeja lasmenii kas veel bija, un man vel minuimums 2 sutkas jagaida tas noziime nu vel apmeram tik pat tatad otrdien trewdien bezmaz vai jau boris liidzi jaanjem ashukus meklet
28.novembris 2010, 14:25 | links
 
lai kādas man lomkas ir, es labāk izturu lomkas, nekā saslapinos un vēl apslimstu :(((
28.novembris 2010, 14:23 | links
 
nu ne jau izriadiit bet zina ka taas bezmaz vai lomkas DDD pec pirma ledus un ashukiem.. parsi rezes sniipi psaldeet tad buus mieriigak DDD
28.novembris 2010, 14:17 | links
 
pilnīgi no mājām, sanāk, ka Tevi grib izraidīt :)))))
28.novembris 2010, 14:13 | links
 
nu pirmais cledus tas jau vienmeer vilina...... man jau maajas saka .. ka nu luk atri pienaks laiks asariishiem
28.novembris 2010, 14:12 | links
 
Aivar, nav kur skriet- mūsu asari paaugsies lielāki :))))
28.novembris 2010, 14:11 | links
 
nu man tagad lai mashiini sachinii a tad jau maniis .. bet ja jau sanaks ka pilniigi nekur tad ieshu uz to pashu pilseetas ezereli... bljitku patirinat
28.novembris 2010, 13:53 | links
 
Aivar a mums sanāk pa tālāko ceļu 45km uz Lubančiku (uz vienu pusi) a uz Micānu sanāk gandīz tas pats :))))))-kaut kas ap 40.....
Lubančikā vismaz sikuli jau nu noteikti ķeras,a Micāns tajā ziņā daudz kaprīzāks, iespējams vienk man tā liekas, jo īsti neesmu apguvis to ezereli.....sākumā pirmo mēnesi, kad tieku uz ledus, izmēram, maza nozīme, ka tik ķerās uz bļitkiņām, protams patīkamāk lielu strīpaini izvilkt......
28.novembris 2010, 13:13 | links
 
man lidz lubanim un atpakalj tas ir 3x lidz Micanam sabraukaat DDDD un nekad es Lubaana neesmu ticis ( nu ja tikai neskaita pavasarii ruduljus) labi ko pavilkt
28.novembris 2010, 12:59 | links
 
Kādi tur Micānieši un slepenie..Prom uz Lubančiku!
28.novembris 2010, 12:57 | links
 
Nee manuprat tomeer ne uz Micaanieti .. tur labakais un droshakis buus peec nedeljas ja shitadu salu sola.. ir cita vieta - droshaaka a attalums braukt tas pac.. tagad galvenais dabuut pie dziiviibas mashiinai lai ventilators puush silto gaisu savaadaak... ar vienu aci skatoties ta nav braukshana
28.novembris 2010, 12:41 | links
 
Aivar moš uz Micānu mauksi proverkā vai arī uz to slepeno ?
28.novembris 2010, 12:37 | links
 
svaigaakas zinjas R;ēzeknee -12, pa Kovshu ezeru jau 2 matadori staigaja, izmeriju ledu divas vietaas .. niedrees biezums apm 8 cm. 2 cm tiira ledus un amp 6 cm ledus putra necaurpiidiiga, tiira vietaa( peldvietaa kura aizsala praktiski peedejaa) tur sasalis tiirs ledus apm 5 cm biezumaa... tatad otrdien vai trewdien jamauc atklat sezoni un kadas ashukiitim aciis paskatiities
28.novembris 2010, 12:04 | links
 
Svaigākās ziņas no frontes līnijas - Rušona austrumu gals jau aizsalis. Ledus biezums priekšpusdienā ~ 3 cm. Lielais ezers vēl viļņojās. Ledus biezuma pieaugums 1 cm 6 stundās. Cirīša un Ilzas ezeri vēl nebija aizsaluši.
27.novembris 2010, 22:17 | links
 
Sidla no Lubāna uz Tavu pusi?-maziņš ezerelis?
26.novembris 2010, 21:20 | links
 
Zivotaaj oki sarunāts!Uzraksti kādu kontaktu!
26.novembris 2010, 20:50 | links
 
Netālu no Lubānas viens ezeriņš jau 70%- iņi jau līdz pusdienai bija aizvilcies ar ļadu,lūk tā.
26.novembris 2010, 20:36 | links
 
Nu gadjuma ja buusi shaiaj pusee un ja ir luste uzsit varbuut ko var kopaa sahstukot vismaz kadu pelhkji , kuru pats biki paziistu - biki pakomenteet
26.novembris 2010, 20:33 | links
 
Zivotaaj paldies par info!Nāks tuvāk un tad jau manīs,ja cietēkie kadri būs uz ledus tad iešu!:) Braucu ciemos un pie reizes jānomierina sirds būs,kaut riktīgs ziemas copmanis neesmu,man galvenais ūdeni redzēt,nosalst un miers:)Pamāžošos ar murmišku un uz dzīvo:) Kādu Aivaru Līdaku jau jānoker:)
26.novembris 2010, 20:27 | links
 
Ashukainais nu skaidrs:)
26.novembris 2010, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager