Kas notiek Latgalē

Too Hook
Viraudas ezers ir uz otru pusi no Ashukainja dziives vietas ja par atskaites punktu njem Rēzekniun es ljoti shaubos ka lai arii sola labus - temperatuuras zinja ka pa Viraudu vares droshi staigaat ezers diezgan dziljsh un avotu daudz taa ka jaabuut uzmaniigam, bet ziemas otraja pusee plakano ( brekshuku) lomus tur var pavilkt labi
26.novembris 2010, 19:49 | links
 
Jāieliek,noteikti ka kāds grib pārņemt pieredzi!
26.novembris 2010, 17:32 | links
 
Hook, es no Rēzeknes uz citu galu :( man 30 Km līdz Rēzeknei.....
parasti pa Lubānu tirinos ziemā!;)
Martin mums ar vakar bija labuckas, iepriekšējā dienā lkietus gāza, visa mašīna slapja bija-garažā iekšā un viss......
vakar aizejam-ibim, bagazhnieks aizsalis, klapejaam putaam visādus sprayus utt -bagazhnieks atveras, visu mitrumu nosusinājām, sprayus riktigi iekšā ....
tālāk durvis- atslēgu pat pagriezt nevareeja.... ar sprayus sagaaza-atslēga pagriežās, a pašas durvis piesalušas pēc tā lietus, tad kameēr durvis atvērām un tā kādas 40 min pagāja, kamēr tikām mašīnā:D:D:D
26.novembris 2010, 16:58 | links
 
nu bet tikko tak vēl lija un gaiss bija reāli plusā. Nevar tak viss uzreiz ņemt un izdzist līdz sasalšanas temperatūrai. pacietību kungi, viss notiek un drīz arī sasals :) piemēram man mašīna sasala jau vakar :) laikam pa šitiem slapdraņķiem bija biki mitruma slēdzenēs.. iekšā tiku, a lai aizslēgtu, nācās visu brīnumlīdzekļus staķikā iepirkt :D
26.novembris 2010, 16:06 | links
 
Ashukainais izrādās Tu dzīvo pareizā vietā:) Es braukšu uz to pusi ap 7 decembri,mērķis Rēzeknes rajons,Lendžu pagasts,liekas pareizi uzrakstīju:) Tur ir Viraudas ezers,esi copējis? Ja kas varam saštukot kādu cop,Tu pa gidu vietējo:)
26.novembris 2010, 16:04 | links
 
HOOK, Rēzeknes apkārtnē pa dienu siltāks par -6 gradiem nebija.... bet zeme nemaz vēl nav sasalusi....:( gan jau uz nākamajām brīvdienām varēs točna copēt pa visiem ezeriem......es vismaz tā ceru :)))
26.novembris 2010, 15:22 | links
 
Ashukainais kur Tu dzīvo? Kādi tur mīnusi,domāju par laiku?:)
26.novembris 2010, 13:35 | links
 
Aldēn- ne jau visos gateros ir tāda darba samaksa un tādi apstākļi, bet cilvēki vienk aiz slinkuma negrib iet un strādāt...... labak sedet uz pabalstiem, neko nedariiit, tikai krutku dzert dien dienaa.......
ir te viens gateris, kur Tevi kā normālu cilvēku atved/aizved uz darba vietu un algas ir normālas, bet nē- neviens neies strādāt, a cilvēki,kas vēlas strādāt brauc ap 50km lai tiktu uz tieši to gateri.....
bet nu labi, lai jau ir, cilvēkiem pašiem ir galvas uz pleciem!
Domāsim labāk par ledu! garām mazam dīķim/ezeriņam braucu-tik noviena krasta drusku plans ledutins.....:((( cerams sāks salt tas ledutinis ātrāk klāt! :)))
26.novembris 2010, 13:12 | links
 
Varu pastāstīt,kā ir ar tiem gateriem.Strādāju vienā.Caurvējš,putekļi,mēnesī 25-27 darbadienas,alga ap 115-120 ls mēnesī.Tālāk jau katrs var domāt pats,vai strādāt tādā gaterī,vai simtlatniekos,vai sēdēt uz pabalstiem,vai iet maliķot...
26.novembris 2010, 12:34 | links
 
Es ar vakar sezonu aizveeru. Aizcirst ar bliikshkji neizdevaas, 2 ashuki, kuri atlaisti paaugties, gredzeni ar sala ciet, taadeelj bishk shpini pabojaaju:(((
26.novembris 2010, 10:59 | links
 
Nu Jūs te poneslo ne pa tēmu par copi....
Latgalē jau tas pats bēdu stāsts kā citiem reģioniem...tikai tā atšķirība ka dzīvo daudz vairāk cilvēku kā citos reģionos...
A bet pa zivīm - vakar pavelcēju Sīverā. Satiku vērīgu inspektoru, kas līčus patīrījis no nelicencētiem tīkliem. Pavelcējām (2) un katrs pa vienai izmānījām - 2 un 2,5 kg. Viss pa dziļumiem. Mētāšanai paauksts bij - tāpat sala gals rīkam :)
26.novembris 2010, 10:25 | links
 
Ja oficiāli 15 tonnas parādītas, tad pat izvairīšos izteikt prognozes, cik patiesībā noķerts ...
24.novembris 2010, 23:18 | links
 
ņifiga sibe......... esmu šokā, Tonton!:(((
24.novembris 2010, 22:30 | links
 
Ljipushku zvejniekiem tiikli meeraami km, shogad shie nozvejojushi 15 tonnas asaru, taada informaacija bija. Nu i kaads nacionaalais parks? Makshkjerniekiem aizliegs, zvejniekiem kvotas palielinaas, vot i visa cisa...
24.novembris 2010, 22:27 | links
 
Brusi, labi pateici :)))
24.novembris 2010, 21:58 | links
 
Ashukainis pie velna tevi un pie diviem visus maliķus.Gan sadzīves,gan valsts atbalstītos.
24.novembris 2010, 21:53 | links
 
Brusi, pie vella......
Nezinu tik, kura novada pārstāvis esi, bet vienalga, Še Tev ar, Ne asakas :)))
Kušššš! Copmaņi dzirdat?nedzirdat???? jau ļadus sāk pārvilkties pāri vaļējiem ūdeņiem!.... :)))
24.novembris 2010, 21:31 | links
 
Brusi - tieši tā, pakult salmus ;))
24.novembris 2010, 21:27 | links
 
Visiem latgaliešiem,ne asakas.
24.novembris 2010, 21:23 | links
 
Kilka,nezinu kā tu,bet es vēl pilnīgi ticību cilvēkiem neesmu pazaudējis,[PIE ABIEM BIJU MĀJĀ].Otrkārt,esmu bijis pie lielākās daļas Latvijas hesu,un skatījies,kā saulē izžūst tonnām ikru un mazuļu.Cik nedēļām pietiks?Treškārt.ne tu,ne es neko nemainīsim,varam tikai salmus pakult forumā.
24.novembris 2010, 21:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager