Kas notiek Latgalē

Martins, tā domā tie, kuri bez sporta asara neko citu dzīvē nau redzējuši.
:)))
12.novembris 2010, 15:59 | links
 
Viepli, pumpainie sucks! :)
12.novembris 2010, 15:52 | links
 
Nu vasalinki visiem. Beidzot atgriezos no Zive.lv :)
Īsumā par copi -
svētdien Feimanju ezers - man 4 līdz laivai, viena ņemama, kollegam 3 asari, kopā 3kg. Cops slikts un mācējām tik uz mētāšanu. Tautas daudz.
Trešdienas vakars lejpus Krāslavas - ljurbošanās...uz grunduļiem un raudas fileju - 6 kāti, viens tikai strādāja - 3 copes, viena realizēta - 450gr ljurbuks. 2 tukšās uz fileju, rezultāts uz grunduli. Secinājumi - ūdens pa siltu, mailes jāgatavo laicīgi, jo uz vietas tikai neatlaidība un dieva pirksts dos tās. Joprojām aizdomas, ka lielās ir beigtas un pagalam...
otrdien pēc infas Daugavā velcētājs ticis razdačkā - nu lielas un bezjēgā .... ticama info ja kas.
12.novembris 2010, 14:28 | links
 
Zivnieks - tas, ka man patīk bļitkot nenozīmē, ka es būtu pret vasaras makšķeri janvārī :D
12.novembris 2010, 14:01 | links
 
Tirināšana sucks, raustīšana rocks!!! ;DDDDD
12.novembris 2010, 14:01 | links
 
mirtins
nu vo....a vēl vakar ziemu negribēji :DDDD
12.novembris 2010, 13:49 | links
 
Bļitkošana sucks!
:DD
12.novembris 2010, 13:49 | links
 
eduks - nu tu bračka lej darvu uz rētām... es arī uz to šniti kādas dažas sezonas esmu atgriezies no tirināšanas pie raustīšanas:D Par Salmo bļitkām varu tikai piekrist, ir reizes kad strādā, ir, kad vari sabērt āliņģī un iet mājās:D Taču ir bļitkas, kas vismaz parāda kur ir zivs - sudrabu neviens nav atcēlis:D Kastmasteru imitācijas mēdz ar apbrīnojamu regularitāti izšaut, kā arī bimetāla versijas par tēmu kapars&co:DDD

Bļitkošana iespārda:DDD
12.novembris 2010, 13:43 | links
 
Martin, ideāli, ja proti kopmleksi lietot gan šķērsenes, gan vertikālās... Lai ko arī neteiktu šķērseņu fani, uz zanderiem ziemā tās nes vairāk galvassāpju nekā efekta - tik tukšo copju, piesitienu un shodu...nu viņu nah.. Līdakām gan šķērsenes vairumā gadījumu ir to što doktor propisal...
12.novembris 2010, 13:01 | links
 
ņja, tas laikam ir iemesls kapēc man balansieris labāk par vertikālo patīk. lai ko daudzi teiktu, bet uz šķērseni nianšu ir daudz mazāk. a par vertikālo īpatnībām un niansēm.. varbūt par maz esmu centies, varbūt vienkārši pagaidām īsti neiebraucu.. :) citreiz iet, citreiz nē, i viss :)
12.novembris 2010, 10:38 | links
 
Martin, teikšu godīgi, šobrīd nekādu grandiozo vertikālo kolekciju es vēl nenažil, jo tik vēl 3 gadi (sezonas) pagājuši, kā tā pa īstam esmu atgriezies pie bļitkas. Līdz tam daudzus gadus "tirināju" :DDD, bet man tas gandarījumu tik lielu nenesa un lēnām atgriezos pie bļitkas raustīšanas... Manā kastītē ir pāris mīļi bļitkju modeļi, ko pamatā lietoju un mazliet balasta :D, ko uzlieku retāk. Aizvien patīk universālā salmo2, bet šo arī veiksmīgi jāsaregulē, lai kko noķertu normāli - no 6 kastītē esošajām labi strādā tikai 2... Agrāk taisīju bļitkiņas pats priekš sevis, tagad lēnām atkal kautko mēģinu meistarot, jo lai cik laba ir salmo2 un tai līdzīgās, dažiem gadījumiem tās nav tik labas, kā gribētos...
12.novembris 2010, 09:07 | links
 
Ew davai parunājam pa vasaru :):):):)
12.novembris 2010, 08:42 | links
 
Kstatji, aizmirsu par ljadu pateikt. Tiirot ashukus, tauku kaartinja pavisam nieciiga, tas vareetu liecinaat par maigu ziemu, tikai 3 lielaakie bij trekni:) un no 18 notiiriitajiem tik 6 bij ar ikriem, paareejie papuciishi. Par atdotajiem 10 info nafff...
12.novembris 2010, 08:39 | links
 
ir, ir.. ir sanaacis ar sameeraa sakariigiem vechiem paplaapaat, shie ir sho to pastaastiijushi, i pats esmu paaris pamatiigus gungjus redzeejis kaa uzgriezh siikos patramdot.. ir aizdomas, ka lielaas tusee vairaak ap to dzilaako vietu kur vienmeer dazhaada kalibra plakanais peldaas...
12.novembris 2010, 08:06 | links
 
a shnapiji normaali, t.i. virs 2kg naf traapiijushies ne reizi :(((((((( neticas, ka nauuuuuuuuu...
11.novembris 2010, 22:17 | links
 
Tas gan, paika tur peld biezaa biezoknja slaanii, bet manu iekarinaato gumijeli viens otrs dumikjis nogarsho. pats diivainaakais, ka viss notiek tikai 1 vietaa, un reljefs tur pilniigi garaam, kur shie tusee.
11.novembris 2010, 22:07 | links
 
Eduk, tu kādreiz parādi savu vertikalku kolekciju :) saprotu un apzinos, ka tur es ir pilnīgs iesācējs un man mācīties un mācīties :)
11.novembris 2010, 20:19 | links
 
Tonton, ja mums ar tevi būtu tik daudz paikas, mēs ar tikpat izlepuši būtu :DDD...
11.novembris 2010, 20:16 | links
 
Martin, cik es ievēroju, līdaki slepenajā lumpī turas netālu no niedrēm - sievastēvs vienā copes reizē 3 šķērsenes sabaroja, paldies dievam līdaki manas vertikālās lika mierā :)), bet gar kanti dežūrē lielākie okuneni :)...
11.novembris 2010, 20:14 | links
 
Tontons
tad jau baigi "produktīvi",ja tik daudz nogājieni!!!
:DDD
11.novembris 2010, 20:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager