Kas notiek Latgalē

Ļaudis salasījās forumu, šodien Rāznā vēl vairāk mašīnu. Varbūt mani kāds paņems? Nav mašīnas...
25.februāris 2021, 08:47 | links
 
Jaa, praktiski katrs puslidz ieveeriibas cieniiga izmeera plakanais ar 3-6 deleem, taa ka kustiiba tik tik saakas
24.februāris 2021, 21:59 | links
 
Krastaa runaaju ar vienu copermani, kursh copeja daudz tuvaak krastam, dzilj7ms 4- 3,5m tur vilka pusplaudishus 400 500 gr, un reizem tika Lielais.. Tika atdoti murmulji , pa kaadam atprasiijaas bet uz tiem 9 10 copermanjiem 3 izvilktie plakanie virs 2, taa man teica
24.februāris 2021, 21:52 | links
 
Rauda kaa piezveja pa kaadai tiek, bet tagadjau 5m rauda reti kad, nu jau seklakas vietas untuvaak krastam manupraat jaameklee
24.februāris 2021, 21:15 | links
 
zivotaajs [24.02.21]: Raazna, strodi, 9 dzeki dziljums 4,5 5 m 15 plakanie, kam 4 kam neviena lilaakais 1,910
Daudz mašīnu redzēts. Kā ar raudām?
24.februāris 2021, 20:51 | links
 
Raazna, strodi, 9 dzeki dziljums 4,5 5 m 15 plakanie, kam 4 kam neviena lilaakais 1,910
24.februāris 2021, 20:10 | links
 
Man prieks, ka kāds par aplauzieniem sāk rakstīt (......) Un ja tev tas brītiņš atliek pusdienas, vai dienas copei nedēļā, mēnesī, tad nu Uzmini kur un kā!!!:)Ne asakas!

sidla5, 23.februāris 2021, 17:49

Ir, ir aplauzieni, tā ir procesa sastāvdaļa. Dažreiz gadās škrobīte, bet katrreiz par to stāstīt nav tā jautrākā nodarbe) Pirms paris dienām arī biju copē un vienbrīd pat galvā ienāca stulba doma- viss, feisbukā sev profilā ierakstīšu, ka neprotu copēt )))))) Ja ilgākā laikposmā izdodas kaut kādus algoritmus uztaustīt- (piekrītu, ar copi reizi nedēļā vai pat vēl retāk to nepanākt), ir forši un ne pārāk gribas to kādam klāstīt, kas ar paša darbu gadu garumā iegūts. Un pat tad mūsu neparedzamajās ziemās un vasarās var daudzi cipari nojukt. Būt copē- nevienam te nav jastāsta, cik tas ir lieliski, bet gribas to zivi rokā paturēt, ne tikai vicināties, sēdēt vai airēt ;))
24.februāris 2021, 01:00 | links
 
Svētdien Cirītī ar bij čābīgi, zives blandījās no pusūdens un līdz gruntij, vietām tā ka mudž. Bet ņēma tikai pliči lauru lapu izmērā vai periodiski sīkas raudeles, nu kā tad bez ķīšiem. Tas pa vecām vietām, kur pastāvīgi kāds piebaro. Finierīši izskatījās ka ir notinušies no tā rajona, vai arī šie pa to pusūdeni turējās, hvz.
Copmaņi ar sākumā čupojās un gaidīja, pēc kam sāka izklīst un meklēt. Pēc 14 jau bij vairāk par pusi prom no ezera.
23.februāris 2021, 21:49 | links
 
Man prieks, ka kāds par aplauzieniem sāk rakstīt, tikai varu piekrist, bez piecdienu barošanas utt.tak mūsu ūdeņos ir pagrūti to Zuvi atrast.Jā, tie matadori, kas dzīvo pie konkrētās ūdenstilpnes, tie kas dzīvo uz pabalstiem un 5.catā velk katru dienu uz norādītajām citu spečuku vietām, tie it kā uztrāpās, bet pa lielam, mūsu ūdeņi ir bezcerības un tīklu pilni.Un ja tev tas brītiņš atliek pusdienas, vai dienas copei nedēļā, mēnesī, tad nu Uzmini kur un kā!!!:)Ne asakas!
23.februāris 2021, 17:49 | links
 
gincchs [20.02.21]: Bijām šodien Siverā. Man kopā pusotrs kilograms cepamo ašuku, kādus 40 atlaidu atpakaļ. Vienam kolēģim loms ar visiem sīkajiem ap 4kg(viņam bij smukāki), pārējiem aptuveni kā man. Man lielākais 340 grami. Visas zivis no vienas točkas. Copēja ļoti negribīgi, bij vispār dīvaini, vienā āliņģi 5-6 neko ašuki, apkārt saurbies, viss pa nullēm. Ķērām 4-8 metru dziļumā.Uz bļitku paķēru 10 āliņģus, un tad pārgāju uz mormeni.
Par to kad Eholote klusē:))https://youtu.be/RkkSLjshVhE
23.februāris 2021, 16:23 | links
 
swordfish216 [23.02.21]: Tāpēc arī nesaku kur ķēru ja maziņš ezers. Lielajā ej nu atrodi to vietu kur ķēru.
Ieslēdz Google maps, tad zināsi.
23.februāris 2021, 16:03 | links
 
Tāpēc arī nesaku kur ķēru ja maziņš ezers. Lielajā ej nu atrodi to vietu kur ķēru.
23.februāris 2021, 15:58 | links
 
Šodien braucu mājās un domāju, būs jārok paliels dīķis. :)..
Principā, ja nerēķina 100 km vienā virzienā, tārpus, barību.. Tad jāsaka, arī Daddy piedāvātais skābeklis neatsver to padarīšanu. Eholote ar klusēja. Un praktikam laikam gļuki metās, blje. Trīs copes 10 zivtiņas. :))
Abramovica ezers maziņš, cilvēku jūra. Laikam nostāsti dara savu. Vilka tikai tie, kas sēdēja uz vecajām lunkām,kolhozs (valoda ru, lv nesaprata). Un to par vilkšanu nenosauksi, smalka zivtiņa. Varbūt arī zive nesaprata manu tārpa tricekli, cits akcents.. :))
23.februāris 2021, 14:17 | links
 
To mjuniors

Nu nav ko braukt uz vietām, kas soctīklos tiek promotētas, īpaši uz konkrētām vietām. Mums visur ir deza... Arī copes sadaļās. Svētdien uz Rušona pusdienlaikā atbraucām un lielākā daļa coperu devās mājup. Tie kas līdz vakaram cīnījās, pa savi 5 kg salasīja. Izmērs nu .... neplaudis tuvu. Noteicošais bija savas vietas atrašna, jo pie regulāras barošanas tā zivs tāpat kā vasarā - pēc pārs nedēļām laižas prom un tālu :) Mēs savu vietu neatradām, līdz ar to tas pats kas Tev :)
23.februāris 2021, 13:23 | links
 
Adamovā šodien satiku ablamoviču. Copmaņu pilns, tikai jēga nekāda.

mjuniors, 23.februāris 2021, 11:26

a skābeklis un kaifs?? Rīgā esot smogs... bonusā varēji kājas samērcēt...
23.februāris 2021, 12:02 | links
 
Adamovā šodien satiku ablamoviču. Copmaņu pilns, tikai jēga nekāda.
23.februāris 2021, 11:26 | links
 
Viens copmanis stāstija par 45 kg Adamovā vakar.... tas tā arī varētu būt?

ashukainis, 22.februāris 2021, 19:53


Nu nez, tas ezers ir smelts un izsmelt, kaut kā neticu. Jābrauc ir uz Cirmas ezeru vai lielo Ludzas, tur čaļi labi copē. Tikai, kā jau parasti vietas jāzin.
23.februāris 2021, 08:44 | links
 
ashukainis [22.02.21]: Viens copmanis stāstija par 45 kg Adamovā vakar.... tas tā arī varētu būt?
Draugi saliek visas zivis vienā maisā un nobildē. Vakar tur varēja noķert 2 kg.
22.februāris 2021, 20:24 | links
 
Mārcha . man vakar stastija ka tieshi otradi - neka praatiga laikam 11 plaksteriishi tikai - bet nu pavasars ir pavasars un ja kadam ir barotas vietas - bet nu tapat zinot Adamovas izmerus - tad jau tur .. buutu nonstopaa jaavelk
22.februāris 2021, 20:22 | links
 
Ruduļu laiks ir klāt. https://youtu.be/mGHkW3fHqog
22.februāris 2021, 20:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager