Kas notiek Latgalē

Viens copmanis stāstija par 45 kg Adamovā vakar.... tas tā arī varētu būt?
22.februāris 2021, 19:53 | links
 
Šorīt pie copes bodes noklausijos kur ko ķer Rēzeknieši
22.februāris 2021, 19:52 | links
 
Ledus Raznaa gan nevienmeriigi salis .. kur kadi 25 cm a kur i pari visam shnekam pie cm 40... ja ne vairaak
22.februāris 2021, 18:59 | links
 
Ledus 43 cm, vienā vietā- melnais. Aprīlī varēs ķert zivis m
22.februāris 2021, 18:26 | links
 
Šodien pabūts Cirītī. Ķerās plaukstas lielumā plaudāki. Savi 3 kg noķēru. Līdaka šodien klusēja. Ap kadiem 13 palika uz ezera mazāk par pusi cik bija no rīta. Zive stāv pusūdenī un ņēma metru no dibena.
22.februāris 2021, 18:21 | links
 
Nuuu 2 dienas biju Raznaa, neteiksim ka kaut ko lielu sakjeru - bet pa 2 gadi uzkapt uz raznas .. i redzeet kaa supojiena laikā sardzinjsh saceljas - ceert i ka celmaa - raviens i aukla palieka karaajoties veejaa ((((. vardu sakot Plakanais Lielais saak kusteet .. pazinjas arii bez murmuljiem palika i izvilka 1,5 i otru ap kg .. bet jastaigaa jakele un ilgi viena caurumaa jaashuupo, I lidakas uz karoga kjeera , i pa kadai labai raudai tika... vardu sakot viss notiek... tikai katram laime sava. Un tur kur vakar bija - nav teikts ka hsopdien buus .. un arii otraadaak...
22.februāris 2021, 15:41 | links
 

Rāzna Kaunatas pusē, aizgāju līdz 2 km. No rīta rikšoju uz baru, tālu no krasta mazāk nekā 2 m dziļš, pēc dažiem m jau 4 m. Cilvēku daudz, a ķeras ķīši. Rikšoju tālāk. Pat 10 metros ķīši! Tas bars jau pēc stundas izklīda.
Devos tuvāk uz citu krastu, 1 km no krasta 4 metros uzradās 2 raudas un čupa ķīšu i viss. Pie niedrēm kas ķēra, noķēra par dažām raudām vairāk. Zivīm skābekļa trūkums arī Rāznā, tās grib ēst upju tuvumā. Mana mašīna čupā, kur mani ved, tur braucu. Mazākos ezeros lielākas cerības noķert daudz zivju, tur ir arī raudas kā Rāznā.
22.februāris 2021, 15:13 | links
 
Sveiki! Ir jēga vēl braukt uz Gerasimovas ezeru pēc gurķīšiem)?

Arnix333, 21.februāris 2021, 17:17

Ir!!!:)
21.februāris 2021, 17:33 | links
 
Sveiki! Ir jēga vēl braukt uz Gerasimovas ezeru pēc gurķīšiem)?
21.februāris 2021, 17:17 | links
 

Bijām šodien Siverā. Man kopā pusotrs kilograms cepamo ašuku, kādus 40 atlaidu atpakaļ. Vienam kolēģim loms ar visiem sīkajiem ap 4kg(viņam bij smukāki), pārējiem aptuveni kā man. Man lielākais 340 grami. Visas zivis no vienas točkas. Copēja ļoti negribīgi, bij vispār dīvaini, vienā āliņģi 5-6 neko ašuki, apkārt saurbies, viss pa nullēm. Ķērām 4-8 metru dziļumā.Uz bļitku paķēru 10 āliņģus, un tad pārgāju uz mormeni.
20.februāris 2021, 19:16 | links
 
Rīt provēšu beidzot Sīveru, iemetīšu rīt atskaitīti vakarā ;)
19.februāris 2021, 21:45 | links
 
Šodien Lielajā Stropu ezerā noķēru lielu, smuku nulli. Biju no pusdesmitiem līdz vieniem, ilgāk nebija vērts)) Cilvēku ļoti maz- knapi desmit gabalu, cik nu varēju sabolīt uz visām pusēm. Nogājos gan krietni- ja nebūtu vējš no tās pašas puses, kur saule, būtu arī daiļi iededzis)) Eh, aizmirsu nofočēt savu ledusbārdu, būtu "hīts";)
Es laikam drīz būšu gatavs, lai mani kaut aizsietām acēm aizved, kur kaut kas ķeras ;)))
19.februāris 2021, 21:41 | links
 
Spiningist, paldies par info.
18.februāris 2021, 12:31 | links
 
To mjuniors
Tāda prakse ar barošanu ir visur. Izņēmums pac pēdējais ledus laiks/nedēļa, kad šamie ir visur. Ja kaut kur ķeras, tas nozīmē ka jau citi līdz tam ir pastrādājuši. Savādāk ja esi gatavs uz staigāšanu un rezultātu ap 2-3 kg, tad Cirīši, Rušona ūbeļu līči, Vīrogna (maksas, bet lēti).
18.februāris 2021, 09:04 | links
 
Vasali! Padalieties lūdzu ar ezera info, kur var paķert plaudēnus?L. Ludzas ezeru zinu, gribās redzēt, iepazīt arī citus ūdeņus. Var arī PM.
Apkārtnē ir ezeri, bet tur prakse ir vairākas ned. jāpiebaro utt.. Tas man neder.
17.februāris 2021, 22:07 | links
 
Veči, kāds var kko ieteikt par Jazinkas ezeru? Brīvdienās sanāks tur būt ciemos ... Kas tur un kā? Ko tur vietējie ķer? kur zivis apmēram meklēt?

Paldies
17.februāris 2021, 18:42 | links
 

Nav taisnība, ka līdakām februāra vidū nav apetītes. Viss notiek, tikai izmērs varētu būt labāks. Ezera vidū 2 mazas līdakas aizmuka. 12m auklas iztina. Mašīna čupā, nākas vairāk par stundu iet uz ezeru, bet labāk pārgājiens nekā mājās gulēt.
15.februāris 2021, 20:48 | links
 
Šodien biju Geraņimovā- pirmo reizi dzīvē mēģināju savaņģot gurķīšzivi. 11:00~15:00(ilgāk, diemžēl, nevarēju palikt- darbs). Zivs pārvietojās- visbiežāk dziļumos no 15~17 līdz 23~25 metriem, bet bija arī dažbrīd pie grunts un pāris reizes pacēlās līdz 10metriem. Dzenājos pa stāviem zivij pakaļ)) - kur vien dīpers rādīja- no 10 līdz 28metriem. Ēsmā pinki(parasto balto nebija līdzi), uz āķa gan pa vienam(uzvērts "zeķē"), gan pa divi, gan trīs. Summā: 3 copes ap 14:00, bet galā nekas. Ik pa brīdim "animēju", tas neko nedeva. Tikai viens džeks pa retam kaut ko vilka. Neviens cits nedevās projām- laikam cerēja uz vēlās pēcpusdienas un vakara copi. Cope=0, bet daba un laiks- ļoooti skaisti. Nav ne jausmas, kad tā salaka grib ēst.
P.S.Padalās, kuram kāda pieredze Geraņimovas Ilzas ezerā šoziem!)
15.februāris 2021, 18:46 | links
 
To Ginchh
Nu bļitkai man ticības patreiz nav, tik daudz ikru. Tāpēc spiedu mormišku, bet bļitka ar tika provēta no citu puses, protams bez rezultāta.
Ziemas klusuma periods.

spiningists, 15.februāris 2021, 09:10


Ok, būs jāmēģina sakacināt to asarīti, līdz sestdienai vēl padomāšu, kur doties
15.februāris 2021, 15:40 | links
 
Vasaļi!
Sestdien laiciņš, uh drēgns, skatoties uz ezeru no krasta nevarēja saprast kas pa miglu uz pus ezera, tad sapratu tas sniegu dzen mākoņiem. Asari atradu, tas tik bļitku ignorē, nācās pāriet uz murmuli tad jau čupiņu salasīju. Pāriniekam 18 metros tik pieci gabali, nu nav ko tik sekli sēdēt. Šoreiz mobilais nenosēdās ielikšu arī bildi.
15.februāris 2021, 09:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager