Kas notiek Latgalē

To Alex
ir dziļummērītāji (praktik pakaļdarinājumi) ir ierīces ar kurām jāprot strādāt (uzstādījumi) Izmet fish ID funkciju , uzliec pareizo trokšņu līmeni un tā bilde mainīsies. Bet, ja ir CPR... tad neko laikam.
No ziemas eholotēm man cieņa Praktikam - lietošanas vieglums, funkcijas. Mīnusu ar daudz... Ti jēga ar šo sākas no 5 +m - tad var redzēt i mormeni i zivs reakciju uz to.
2.februāris 2021, 13:51 | links
 
To Swordfish
Višķu ezerā tas ikgadējs pasākums līdzinās izmisīgai pārtikas iegādei noliedzot visu piesardzību :)
Gan jau atkal no upes puses bij tas viss?
Atkušņos lielajā var rīta cēlienā ar lab pacelt, naktis pagaidām tur nebij dāsnas man. Kaut kas iespējams nepareizss bij darīts...
2.februāris 2021, 13:47 | links
 
Gadi 4 atpaklaj . sezhu Strodos uz pirmas bedres . bet nuu jau labi pavasarii, cilveku pilns , sauliite , i sanaak ka kaut kur no talienes naak 3 mužiki, a man laikam kadi 3 vai 4 pusplaudishi nu grami 400 taadi. Šie pienbak ,, o pljac tut riba jestj, apsestas un viens izvelk eholoti .. a sedeja kadi metri 7-8 aiz manis .. a tur dziljuma kritums apmeram par kadi 70 cm ... sehz un ik pa bridim noelshas.... pasauc vienuu korišu otru, Nu es neiztureju piegaju i saku kadu kino tad rada. I man raada....a tur apm kadu metru no gruntes ik pa bridim riktiigas zives aizpeld .. a nenjem NI. Ta ka es sedeju uz pashas kantiites es vel laiakma kadu 5-6 izvilku a tas dzheks vienu uz plausktinju un 2 kjishus. Tā ka ja arii eholotis rada - ne vienmer nozime ka ta zive grib njammat

zivotaajs, 2.februāris 2021, 08:49


Tas nu gan. Vakar ielaidu eholoti un uzrādīja samērā daudz zivju, dažas lielākas arī, bet dari ko gribi - neņēma..
2.februāris 2021, 10:49 | links
 
Gadi 4 atpaklaj . sezhu Strodos uz pirmas bedres . bet nuu jau labi pavasarii, cilveku pilns , sauliite , i sanaak ka kaut kur no talienes naak 3 mužiki, a man laikam kadi 3 vai 4 pusplaudishi nu grami 400 taadi. Šie pienbak ,, o pljac tut riba jestj, apsestas un viens izvelk eholoti .. a sedeja kadi metri 7-8 aiz manis .. a tur dziljuma kritums apmeram par kadi 70 cm ... sehz un ik pa bridim noelshas.... pasauc vienuu korišu otru, Nu es neiztureju piegaju i saku kadu kino tad rada. I man raada....a tur apm kadu metru no gruntes ik pa bridim riktiigas zives aizpeld .. a nenjem NI. Ta ka es sedeju uz pashas kantiites es vel laiakma kadu 5-6 izvilku a tas dzheks vienu uz plausktinju un 2 kjishus. Tā ka ja arii eholotis rada - ne vienmer nozime ka ta zive grib njammat
2.februāris 2021, 08:49 | links
 
Alex [02.02.21]: preilietis [Vakar]: Alex [Vakar]: copmanis94 [15:24]: Sveiki. Iesakiet kur labak Razna meklet breksi? Dzirdeju ka tagad tur iet vala ne pa jokam. Bet konkretu vietu nesaka :) Zinu ka starp Strodiem un Folvarkovu agrak kera , bet ka ir tagad nau ne jausmas :(Vienu noķēra, tas nenozīmē ka iet vaļā! 2 dienas pēc kārtas ir būts. Meklē lielākos dziļumos, krastam tuvāk nelielas raudas.Un pat eholote nepalīdz?:))Un pat Eholote nepalīds?:))Eholote vienmēr rāda zivis, tāpēc tos ražo!
Un tāpēc viņas pērk?!:))
2.februāris 2021, 08:34 | links
 
preilietis [01.02.21]: Alex [Vakar]: copmanis94 [15:24]: Sveiki. Iesakiet kur labak Razna meklet breksi? Dzirdeju ka tagad tur iet vala ne pa jokam. Bet konkretu vietu nesaka :) Zinu ka starp Strodiem un Folvarkovu agrak kera , bet ka ir tagad nau ne jausmas :(Vienu noķēra, tas nenozīmē ka iet vaļā! 2 dienas pēc kārtas ir būts. Meklē lielākos dziļumos, krastam tuvāk nelielas raudas.Un pat eholote nepalīdz?:))Un pat Eholote nepalīds?:))
Eholote vienmēr rāda zivis, tāpēc tos ražo!
2.februāris 2021, 07:50 | links
 
Rāzna vēl par agru lai brekši ķertos kā traki, tuvāk pavasarim jau iespējas daudz lielākas. Bet tagad ja trāpi tikai uz dullo. Uz Višķu ezera pa pirmo ledu labi plaužus pavakāja, bet tagad iestājās pilnīgs klusums.
2.februāris 2021, 06:15 | links
 
Alex [01.02.21]: copmanis94 [15:24]: Sveiki. Iesakiet kur labak Razna meklet breksi? Dzirdeju ka tagad tur iet vala ne pa jokam. Bet konkretu vietu nesaka :) Zinu ka starp Strodiem un Folvarkovu agrak kera , bet ka ir tagad nau ne jausmas :(Vienu noķēra, tas nenozīmē ka iet vaļā! 2 dienas pēc kārtas ir būts. Meklē lielākos dziļumos, krastam tuvāk nelielas raudas.Un pat eholote nepalīdz?:))
Un pat Eholote nepalīds?:))
1.februāris 2021, 20:44 | links
 
copmanis94 [01.02.21]: Sveiki. Iesakiet kur labak Razna meklet breksi? Dzirdeju ka tagad tur iet vala ne pa jokam. Bet konkretu vietu nesaka :) Zinu ka starp Strodiem un Folvarkovu agrak kera , bet ka ir tagad nau ne jausmas :(
Vienu noķēra, tas nenozīmē ka iet vaļā! 2 dienas pēc kārtas ir būts. Meklē lielākos dziļumos, krastam tuvāk nelielas raudas.
1.februāris 2021, 20:24 | links
 
To Nipijs
Nu ja - šogad ledus nav labs. It kā šajās brīvdienas ar Sīverā kājas mērcētas. Vairs ar vergu neviens nebrauc... redz coperi un vico taj virzienā. Gan jau snežņikus paslīcinās šogad. Rušonā ledus daudz maz labs, ir vietas kur joprojām knapi 10 cm pļuras sasalušas, tik sestdien zivs atpūtās :)
1.februāris 2021, 17:55 | links
 
Sveiki. Iesakiet kur labak Razna meklet breksi? Dzirdeju ka tagad tur iet vala ne pa jokam. Bet konkretu vietu nesaka :) Zinu ka starp Strodiem un Folvarkovu agrak kera , bet ka ir tagad nau ne jausmas :(
1.februāris 2021, 15:24 | links
 
Šodien atkal biju X ezerā, kur biju nedēļu atpakaļ Aglonas apkārtnē. Braucot uz copi, laiks likās asarim ļoti labs - neliels vējelīts, mīnusiņš, saulītes nebija - pasaka, bet asarim šodien jau pirmajā kantē lika saprast, ka šodien uz manām bļitkām ķerties negribēs, ja pagājušajā nedēļā ķērās daudz un sīki, šodien bija ļoti maz un arī pasīki, bet šodien līdakām piederēja gala vārds. Apķerot kārtejo kanti, iespraudu 1 karodziņu un no 1 āliņģa 1 stundas laikā uz dzīvo izrāvu 3 līdaka, copes notika proporcionāli izmēram => no sākuma 50 cm, tad 51 cm un kā pēdējā pienāca šīs dienas mammīte 3.9kg.
Laiks uz ezera gan nelutināja, vējš pūta mugurā kā negudrs.
Bildes profilā.
30.janvāris 2021, 20:09 | links
 
Info neiegūstot tomēr aizdevamies līdz Latgalei.

Lejs,5h uz diviem 5asarisi,5raudinas.
Ledus ļoti slikts.
5-7cm tīra ledus un tikpat uzsalis sniegs.
Vietām pat uz pusi svakak.cope diezgan neizdevusies,ja ir ierobežota pārvietošanās.
Ārdavs.lielie Unguri rajons.
Pamata ledus kādi 5-10cm,plus sasalis sniega ledus divas kārtās.videja kādi 10-15cm, augšējā vietām krita cauri.tiku pie pāris smukam raudinam.

Pavasarī šis ledus kusīs vienkārši pa minūtēm.
Esam prātīgi.

Vēl par Leju.
Aizlidu līdz pretejam krastam,sāk virsējā daļa krist cauri.urbju tur 3cm virsējā un 3cm apakšējā kārta.
Bez mums bija vēl 8viri.divi sēdēja, vienā tocka nekustīgi,raudinas varbūt gaidīja.
Divi skraidīja kā mēs meklējot,un divi vecāki vīri 18m sēkli asari gaidīja.sodien bez zivīm.

Varbūt atkal pilnais mēness.varbut ļoti zemais spiediens.varbut,laika maiņa.varbut mums visiem neveicās.
30.janvāris 2021, 19:42 | links
 
Vīri padalas ar info.
Kāds ledus stāvoklis uz ezeriem.
Lejas ezers.
Ārdavs.
Sīvers.
Vai kāds cits tuvumā esošs.

nipijs38, 29.janvāris 2021, 19:20

Ja Sīvers ir ejams, par ko bija iepriekšējās dienās rakstīts, tad Lejs, Cārmans un Ārdavs ir noteikti ejami.
30.janvāris 2021, 19:30 | links
 

Tikai 1 rauda un 2 asari.
30.janvāris 2021, 18:36 | links
 
Vīri padalas ar info.
Kāds ledus stāvoklis uz ezeriem.
Lejas ezers.
Ārdavs.
Sīvers.
Vai kāds cits tuvumā esošs.
29.janvāris 2021, 19:20 | links
 

Kur vakar sēdēju, vispār 0 zivju. Aizgājām tālu uz 14 metriem, mikro zivis, pārsvarā ķīši. Tuvāk pie krasta dažas nelielas raudas. Ezera vidū sēdēja liels bars ļaužu, kā pēc pavēles visi piecēlās un devās mājup. Stundu iet uz turieni ne visai gribējās. Eholotā šur tur rādīja lielas zivis, raustīja tik mazās.
29.janvāris 2021, 16:45 | links
 
Uz lielā Ludzas ezera spaiņiem neker bet savi 6 kg var mierīgi noķert tikai izmers gan vēletos lai butu lielāks. Plaudāki plaukstas lielumā. Ļoti reti kad trāpās kāda 250 gr.
29.janvāris 2021, 06:07 | links
 
badapiicka [28.01.21]: Par stundu saķēru 6 raudas un plaužus.

Alex, 28.janvāris 2021, 17:33

kādā svarā bij plauži?[/quote]Mazā ezerā mazi plauži, toties bez tārpiem.
28.janvāris 2021, 22:48 | links
 
Abavnieks [28.01.21]: Alex [17:33]: Rāznā ledus 12 cm. Līdz pusdienām 3 lielas raudas. Dažreiz tārpu apēda. Dziļums 4.5 m. Citi aizgāja vēlāk uz ezera vidu, un noķēra lielos plaužus. Daži jau 10:30 devās mājup. Eholotā ieliku slikto bateriju, nācās zivis skatīties zem ūdens-redz ļoti labi, zivju bari nestaigā, pa 1 raudai.

Pusdienās devos mājās, paēdu un uz Adamovu. Ledus 21 cm. Cilvēku daudz vairāk nekā Rāznā. Barā nelīdu, i aukla par īsu, dziļums 7 m. Tuvāk krastam vispār nerausta, pēc stundas pirmā rauda - gandrīz tikpat liela kā Rāznā! Par stundu saķēru 6 raudas un plaužus. Citi līdz 16:00 saķēra 2-3 kg, bet dažs labs vēl mazāk!
Saka, ka Ludzā spaiņiem ķer, bet forumos bildes neesmu redzējis.

Ir vērts braukt uz Rāznu, nāksies paskraidīt, daudz zivju nebūs, toties visas lielas!Auklu gan uztin vairāk par 7m...
Ir, ir, nez kāpēc decembrī nopirku jaunu, jutu ka noderēs.
28.janvāris 2021, 22:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager