Zebrus ezers

skiperis paldies par info,brauksim otrdien pamēģināt!cik saprotu saliņa tur ir viena apmēram pa vidu kreisajā pusē?
21.jūnijs 2009, 22:40 | links
 
Evardsons. Tas izrunāts. Biju trešdienas pēcpusdienā no 16-20 pa nullēm. Ne uz dzīvo, ne uz dažādiem mānekļiem. Trīs laivas izbrauca krastā, kad mēs gājām iekšā un arī nevienam nekas. Vovaans. Sargam bija svaigi notīrīti kādi padsmit ''finierīši''. Esot noķēris pie saliņas.
21.jūnijs 2009, 20:51 | links
 
Sveiki kungi,sakiet ludzu ka ar brekšiem zebrū sastāv šogad? iepriekš paldies!!!
21.jūnijs 2009, 19:36 | links
 
Dzirdēju , ka labi ķērās aizvakar zandarti zebrū, kā veicās? :)
20.jūnijs 2009, 15:01 | links
 
sogad neesmu bijis zebrusaa bet pagasgad biju tur pa nullem tur tas udens dulkains visus gadus un tas nau labi man ta liekas
20.maijs 2009, 22:58 | links
 
Biju Zebrū viena Līdaciņa 1.5 kg, bet viena aizgāja :(!
18.maijs 2009, 18:10 | links
 
Nu kā tad Zebrū tagad ķerās, kāds ir bijis?
Pats vienu reizi bet uz nullēm!
28.aprīlis 2009, 18:44 | links
 
Pats neesmu redzējis, bet bauma nāk no pierīgas copmaņiem. Varbūt aprīļo... :))) Evardsons. Auklu liec pēc savām izjūtām, ja mācēsi kausēt, tad tievāku, bet ja celsi pa gaisu.... Tavā pusē jau pagrūti atsniegt līņu vietas - sekla plata niedru josla. Ja nu kempinga līcī?Tu esi blakus, Tev labāk redzams. Ne asakas!
4.aprīlis 2009, 20:12 | links
 
Cik lielu auklu līnim likt?
4.aprīlis 2009, 13:57 | links
 
skiperi,Lielupee linji jau?udens taa kaa kafija....ja nu vienigi lichos kaut kur,bet tur jau vel ledus biskji ir....
4.aprīlis 2009, 12:56 | links
 
Esmu. ''Villiku'' pusē, bet tagad nebraukāju uz Zebru. Dzirdēju, ka Lielupē jau pirmie līņi ir noķerti. Ne asakas!
4.aprīlis 2009, 12:53 | links
 
Sveiks Skiperi, Gribēju pajautāt. Cik noprotu esi kaislīgs makšķernieks,Vai Zebrū kādu līni esi noķeris?
Rūdis!
4.aprīlis 2009, 10:53 | links
 
Pareizi, atceros.
4.aprīlis 2009, 10:50 | links
 
Evardsons. Protams, tikai sen Tev nav televizors plīsis... :)))
3.aprīlis 2009, 16:02 | links
 
Nu jā, tur ir vieta kur tikt pie Zebrus, bet es neielaižu svešus, vai nepazīstamus cilvēkus! Tikai radiniekus vai ļoti labus draugus! Skiperi, vai es Tevi pazīstu!?
3.aprīlis 2009, 14:12 | links
 
Evardsons. Labrīt, Andžu- brāl! Re ku Tu arī esi te uzradies. Tagad varēsi pats visiem interesentiem pastāstīt par ezeru un kā ar Tevi piebraukšanu sarunāt, bet ceļu uz Tavu saimniecību es uzrakstīju pareizi - pārlasi uzmanīgāk. Es rakstīju, kā no šosejas braukt. Lai Tev veicās. Andris TV.
3.aprīlis 2009, 08:36 | links
 
Skiperi-nevis pa kreisi bet pa labi no Bikstiem, starp citu nokļūt tur ir AIZLIGTS, tur ir privātīpašums.
Priekšā ir bomis.
2.aprīlis 2009, 21:09 | links
 
Vairis30. Vārdā viņam Andris, bet telefonu esmu pasējis.
9.marts 2009, 19:32 | links
 
Skiperis,
kā to lejascisku saimnieku var sazvanīt vai uz tevīm atsaukties
9.marts 2009, 11:35 | links
 
Labākais piebraucamais ceļš ir uzreiz aiz kaķeniekiem, norāde uz Zebrus ezeru, tālāk jābrauc līdz norādei uz Latvijas valsts mežu laivu bāzi, pirms laivu bāzes jānogriežas pa labi un jābrauc līdz pilskalnam, kur lielākā daļa atstāj arī autiņus bet ekstrēmisti brauc pa taisno virsū uz ledus. Lai veicas, mums vakar trijatā visu dienu galīgi pa tukšo.
9.marts 2009, 11:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager