Makšķerēšana jūrā

Zupa no butēm ir ĻOTI GARDA, :) Aš slienas saskrēja mutē. :)
18.septembris 2015, 22:07 | links
 
Nekas nevar buut gardaaks par uz jurjas krastaa nupat nokjertu busju vai butu zivju zupu.Nepieciesjams:vieta,guns,katls,butes un darzenji.Butes izkjidaa,nogriezj filejas.Asakas,spuras liek varities,kad saak variities,pavaara ,tad iznjem butes sastavdaljas no katla,pieber darzenjus,drusku pavaara un pieber sagrieztu fileju,pievieno garshvielas.Atrais variants:Samet katlaa visus darzenjus kas ir liidz,pavaara un piemet klaat izkjidaatus butes gabalus,ar visaam spuraam un aadu.ja ir veelme,tad var pieliet drusku snja un ogli iesviest.Rudenii butes ir treknas un gardas

Kirsis6666, 18.septembris 2015, 21:58


Būs jāpamēģina, citi gan saka, ka dārzeņi zupai zivju garšu noņemot. Bet sīpols noteikti neskādēs.
18.septembris 2015, 22:06 | links
 
Paņem tīru celofāna maisiņu,ieber tajā miltus, smalkos piparus, sāli (ja butes nav apsālītas) tad ieber tur butes, kārtīgi to maisu izgroza, izkrata, tad viņas tā labi aplīp ar miltiem un liek karstā eļļā uz pannas. Ja butes pavisam svaigas tad viņas vērpjas saka jau, ka āda jāņem nost. Es neņemu - apēdam ar visu. Vienīgi pirms cepšanas nomazgā gļotas un tad mitras ber maisā, bet, protams, ka var arī uz šķīvja apvārtīt.
18.septembris 2015, 22:04 | links
 
Nekas nevar buut gardaaks par uz jurjas krastaa nupat nokjertu busju vai butu zivju zupu.Nepieciesjams:vieta,guns,katls,butes un darzenji.Butes izkjidaa,nogriezj filejas.Asakas,spuras liek varities,kad saak variities,pavaara ,tad iznjem butes sastavdaljas no katla,pieber darzenjus,drusku pavaara un pieber sagrieztu fileju,pievieno garshvielas.Atrais variants:Samet katlaa visus darzenjus kas ir liidz,pavaara un piemet klaat izkjidaatus butes gabalus,ar visaam spuraam un aadu.ja ir veelme,tad var pieliet drusku snja un ogli iesviest.Rudenii butes ir treknas un gardas
18.septembris 2015, 21:58 | links
 
kūpinātas,un tāpat miltos vienu pusi apcep,griez otrādi un uz izceptās puses liec siera šķēli
18.septembris 2015, 20:52 | links
 
Es iztīru, apviļāju miltos un izcepu. Man garšo. Kūpinātavas man nav. Citi varianti nenāk prātā.
18.septembris 2015, 17:41 | links
 
Follijā, cepeškrāsnī un tad aukstas.
18.septembris 2015, 17:40 | links
 
Sveiki vīri!
Kamēr cope jūrā vēl īsti nav sākusies, varētu apspriest kādas ir iecienītākās bušu pagatavošanas receptes! Kā pagatavotas šīs zivis jums garšo viss labāk?
18.septembris 2015, 17:13 | links
 
17.09. no 19.00-23.00 uz 6 kātiem 5 mazmēra butes. Ventspils, betonka, bijušā pirmā viška.
18.septembris 2015, 09:27 | links
 
Ieliku bildes ar saviem kāta turētājiem bušu copei.
Pats izgatavoju, viegli un ērti. Ar 4,5m kātiem nolocīt nevar.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/jura-2059/

uzgulis, 17.septembris 2015, 22:03

Izskatās labi. Kā šo stiprinājumu var iedzīt nedaudz akmeņainā vai cietā gruntī ?

diametrs, 17.septembris 2015, 22:07


Cietai gruntij jāņem līdz vēlviens mazs palīglīdzeklis. 40cm garš, aptuveni, un 40mm resns koka puļķītis. To iebāž plastmasas trubā lai viņš atbalstās pret metāla stieņa stiprinājumu un dzen cik patīk. Puļķīti vēlams izvēlēties no kādas cieto koku sugas. Tāpat kā stiprinājums kurš savieno plastmasas trubu ar metāla trubu, tiek izgatavots no cieta koka. Manā izpildījumā no finiera.
Man, kā galdniekam, šādi darbi problēmas nerada.
18.septembris 2015, 07:23 | links
 
Vakar 16.09 pāvilostā no mola. 18:00-01:00 ar kolēği uz 5 kātiem dabūjām 12 gab. No kurām 3 varēja nosaukt par butēm. Labāk strādāja parastā garnele. Pa brīžiem parādijās maza zāle tad ari bute bija.
17.septembris 2015, 23:12 | links
 
Ieliku bildes ar saviem kāta turētājiem bušu copei.
Pats izgatavoju, viegli un ērti. Ar 4,5m kātiem nolocīt nevar.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/jura-2059/

uzgulis, 17.septembris 2015, 22:03


Izskatās labi. Kā šo stiprinājumu var iedzīt nedaudz akmeņainā vai cietā gruntī ?
17.septembris 2015, 22:07 | links
 
Ieliku bildes ar saviem kāta turētājiem bušu copei.
Pats izgatavoju, viegli un ērti. Ar 4,5m kātiem nolocīt nevar.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/jura-2059/
17.septembris 2015, 22:03 | links
 
sveiki
kas ķeras pāvilosta?
17.septembris 2015, 22:01 | links
 
Nu es ar savu arsenālu pazīmēšos, jo te forumā bildi ielikt nejēdzu.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-75232.htm

Domaataajs, 17.septembris 2015, 18:37


Izskatās vidējais pasmags
17.septembris 2015, 19:12 | links
 
Nu es ar savu arsenālu pazīmēšos, jo te forumā bildi ielikt nejēdzu.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-75232.htm
17.septembris 2015, 18:37 | links
 
Meisters. Ar metināšanu nav jābūt problēmām. Jelkurā mazajā servisā tev par attiecīgu samaksu sametinās ko vien vēlies. Toties būsi savā īpašumā ieguvis tādu kādu vēlies, nevis tādu kādus piedāvā. Starp citu ļoti labs materiāls ir no izpūtēju trubām. Bet to vēl jāsameklē. Jo jaunu trubu aplam neviens nebojās.
17.septembris 2015, 18:14 | links
 
p.s.
Armatūras vietā droši varat izmantot uz pusēm pārzāģētu 50mm Plānsienu trubu. Jo standartniece būs pasmaga kā armatūra.
17.septembris 2015, 18:03 | links
 
Izklausās labi

diametrs, 17.septembris 2015, 17:56

Galvenais, ka netiek "rīvēts" spoles kātiņš un kāts nav pārāk zemu. Jo atdurās pret "naglu". ;)
17.septembris 2015, 17:59 | links
 
Izklausās labi
17.septembris 2015, 17:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager