Makšķerēšana jūrā

Es netaisītu tā lai kāts atdurtos pret zemi. Netīk man tā locīšanās. Var zem apakšējā gredzena pametināt stīpiņu. Tad i spole neatdursies i kāts nebūs pie zemes.

urmaas, 17.septembris 2015, 17:46

Un kā Tev ir ?

diametrs, 17.septembris 2015, 17:49

Es tev varu ieteikt-apukšējam riņķim, ārējā malā, Piemetināt 90* saliektu naglu. Pirmkārt līkums būs nedaudz zem riņķa un nebūs kātam vēlmes "netīšām" izkrist no riņķa. Līdz ar to iekšējā trubas mala(armatūras pusē) būs brīva un netraucēs sastumt turētājus kopā pretējos virzienos. Cerams, ka saprati domu. Itkā Sīkums, bet patīkami. :)
17.septembris 2015, 17:54 | links
 
var jau arī trubas netīt klāt ar skoču, bet uztaisit gredzenus uz stieņa, tad trubu tur iespīlē iekšā uz palikšanu kamēr viņa sadrūp. Vai izpilda to citā sev parocīgā veidā.
17.septembris 2015, 17:52 | links
 
Es netaisītu tā lai kāts atdurtos pret zemi. Netīk man tā locīšanās. Var zem apakšējā gredzena pametināt stīpiņu. Tad i spole neatdursies i kāts nebūs pie zemes.

urmaas, 17.septembris 2015, 17:46


Apakšā uzliec mazāku gredzenu. Un visu to var nopūst ar t.s plastmasas krāsu ko pūš automašīnām apakšā pret akmeņiem utt. mastika, antigrravy, vai kā tur viņa saucas.
17.septembris 2015, 17:50 | links
 
Palasījos caur tēmu, neatradu atbildi, tpc pajautāšu- kāda ir pieredze, ar tiem Zebco un Salmo kātu turētājiem, veikalā paskatījos, likās ok, bet kā ir praksē? Jūrā pieredze maza, šo sezon domāju nopietnāk pabraukāt, tpc arī jautāju.
Pats gan pagaidām izmantoju tikai parastās plastmasas santehnikas trubas, viņas daudz vietu aizņem un ne vienmēr sanāk zemē iedurt...

Meisters, 17.septembris 2015, 16:41

zinu kam ir rūpnieciski ražotie turētāji. Nu darbojas viņi. Ja var atļauties maksāt un ir slinkums meklēt trubu un stieni, tad droši var pirkt un lietot.

Domaataajs, 17.septembris 2015, 17:45


ok, paldies, mani bik samulsināja, tās plastmasas detaļas, domāju vai praksē, viņas neiet pa ggaisu, jo man kā pilsētas puikam, liekas ka lētāk/vieglāk ir nopirkt gatavus, nekā meklēt kādu kurš sametinās utml. bet jāpadomā vēl, man Skipera ideja patika, liekas visai parocīgi ;)
17.septembris 2015, 17:50 | links
 
Es netaisītu tā lai kāts atdurtos pret zemi. Netīk man tā locīšanās. Var zem apakšējā gredzena pametināt stīpiņu. Tad i spole neatdursies i kāts nebūs pie zemes.

urmaas, 17.septembris 2015, 17:46


Un kā Tev ir ?
17.septembris 2015, 17:49 | links
 
Es netaisītu tā lai kāts atdurtos pret zemi. Netīk man tā locīšanās. Var zem apakšējā gredzena pametināt stīpiņu. Tad i spole neatdursies i kāts nebūs pie zemes.
17.septembris 2015, 17:46 | links
 
Palasījos caur tēmu, neatradu atbildi, tpc pajautāšu- kāda ir pieredze, ar tiem Zebco un Salmo kātu turētājiem, veikalā paskatījos, likās ok, bet kā ir praksē? Jūrā pieredze maza, šo sezon domāju nopietnāk pabraukāt, tpc arī jautāju.
Pats gan pagaidām izmantoju tikai parastās plastmasas santehnikas trubas, viņas daudz vietu aizņem un ne vienmēr sanāk zemē iedurt...

Meisters, 17.septembris 2015, 16:41


zinu kam ir rūpnieciski ražotie turētāji. Nu darbojas viņi. Ja var atļauties maksāt un ir slinkums meklēt trubu un stieni, tad droši var pirkt un lietot.
17.septembris 2015, 17:45 | links
 
Ja iedzen dziļāk, kāts pret zemi, ja seklāk, kāta rokturis balstās uz gredzena. Iesaku gredzenus ar kaut ko aptīt, lai nebružā kātus
17.septembris 2015, 17:44 | links
 
Jau vairākus gadus izmantoju šādus turētājus:
no 60mm caurules nozāģē divus 5 - 10mm platus gredzenus un piemetina pie 10mm seškantes.
Stieņa garums 70 - 80cm. Vienu gredzenu piemetina stieņa augšējā galā, otru - 30cm zemāk. Attālumus starp gredzeniem var nedaudz pakoriģēt un visus trīs turētājus varēs salikt caur gredzeniem mazā buntē. Diemžēl šeit nevar pievienot bildi - jāiztiek ar aprakstu.

skiperis, 17.septembris 2015, 17:26


nedaudz percizēju- apakšējais gredzens sanāk bez atdures, tipa kāts karājas uz spoles? vai kāta rokturis balstās pret zemi?
17.septembris 2015, 17:42 | links
 
Paldies, par padomiem, mēģināšu kko tādu uzmeistarot ;) :D
17.septembris 2015, 17:36 | links
 
Man arī kaut kas līdzīgs, tikai ir ne visai resns armatūras stienis

diametrs, 17.septembris 2015, 17:29


Izmantoju jau 12 gadus
17.septembris 2015, 17:29 | links
 
Man arī kaut kas līdzīgs, tikai ir ne visai resns armatūras stienis
17.septembris 2015, 17:29 | links
 
Jau vairākus gadus izmantoju šādus turētājus:
no 60mm caurules nozāģē divus 5 - 10mm platus gredzenus un piemetina pie 10mm seškantes.
Stieņa garums 70 - 80cm. Vienu gredzenu piemetina stieņa augšējā galā, otru - 30cm zemāk. Attālumus starp gredzeniem var nedaudz pakoriģēt un visus trīs turētājus varēs salikt caur gredzeniem mazā buntē. Diemžēl šeit nevar pievienot bildi - jāiztiek ar aprakstu.
17.septembris 2015, 17:26 | links
 
Meistars... Paņem to pašu santehnikas trubu, pārgriez uz pusēm, tad paņem armatūras stieni un pie katras no šīm trubām divās vietās ar "makgaivereni" pietin klāt. Diezgan jau pasmagi sanāk, bet šādā veidā var ielikt iekšā vienu otrā un vietu aizņem divas reizes mazāk. Šādi notītas trubas man jau kalpo, ja nemaldos 4 vai 5 sezonas. Un akmeņos šādu stieni arī ir viegli ieļurināt iekšā. Var jau meistarot vēl glaunāk un piemetināt pie stienīša klāt vnk divus rimbuļus, vai ieslīgt vēl lielākās perversijās un sistēmās, bet tas katram savs.
17.septembris 2015, 17:24 | links
 
Diametrs
Tieši tā. :)
17.septembris 2015, 17:08 | links
 
Palasījos caur tēmu, neatradu atbildi, tpc pajautāšu- kāda ir pieredze, ar tiem Zebco un Salmo kātu turētājiem, veikalā paskatījos, likās ok, bet kā ir praksē? Jūrā pieredze maza, šo sezon domāju nopietnāk pabraukāt, tpc arī jautāju.
Pats gan pagaidām izmantoju tikai parastās plastmasas santehnikas trubas, viņas daudz vietu aizņem un ne vienmēr sanāk zemē iedurt...

Meisters, 17.septembris 2015, 16:41


Neviens neko tādu nelieto, visi meistaro paši. Svinu pa 5 EUR gabalā arī neliek
17.septembris 2015, 17:02 | links
 
Palasījos caur tēmu, neatradu atbildi, tpc pajautāšu- kāda ir pieredze, ar tiem Zebco un Salmo kātu turētājiem, veikalā paskatījos, likās ok, bet kā ir praksē? Jūrā pieredze maza, šo sezon domāju nopietnāk pabraukāt, tpc arī jautāju.
Pats gan pagaidām izmantoju tikai parastās plastmasas santehnikas trubas, viņas daudz vietu aizņem un ne vienmēr sanāk zemē iedurt...
17.septembris 2015, 16:41 | links
 
Sākot ar nākošo nedēļu būs pieejami bušu komplekti spole + kāts (420 cm, tests 250 grami)+ aukla = 28€ ar PVN. Ja pērc 5 gabalus - 25€ par komplektu. http://www.neoshop.lv/atputai-un-hobijam/makskeresana/makskerkati-un-aprikojums/makskeresanas-komplekti/komplekts-butem-lineaeffe-adriatic-kats-ar-vigor-spoli.html
17.septembris 2015, 12:59 | links
 
Vakar bijām Lielirbē. Vējš bija no krasta. Man 26gb., kolēğim 15gb. Izmērs visai vidējs. Varēja būt lielākas. Bet piriekš pirmās reizes šogad bija ok.

Nauris0404, 16.septembris 2015, 20:28

Pa dienu vai naktī ķērāt?
17.septembris 2015, 12:38 | links
 
Vakar bijām Lielirbē. Vējš bija no krasta. Man 26gb., kolēğim 15gb. Izmērs visai vidējs. Varēja būt lielākas. Bet piriekš pirmās reizes šogad bija ok.

Nauris0404, 16.septembris 2015, 20:28

Pa dienu vai naktī ķērāt?
17.septembris 2015, 12:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager