Makšķerēšana jūrā

Vai esi mēģinājis uz mormišku ?
24.augusts 2015, 21:53 | links
 
Šodien Kolkā ūdens t+23,bute mazaktīva.Pēc pāris dienām laika apstākļi mainīsies,tad arī pārbaudīšu.Pirms kādām dienām viens džeks te interesējās par āķiem butu sistēmām.Es sistēmas sienu pats,lietoju Kobras 6.numura āķus,vēlāk rudenī,kad bute savu maujamo ver vaļā plati jo plati,lietoju 2. vai1.nr.Lielākas izredzes,ka aizkacēsies spožais,lai gan esmu dabūjis normālu spožo ar mazo āķi,krunku tur.Un vēl:ziemassvētku eglīti es netaisu,tas ir no3 āķiem tikai vienam ir fosforizējoša pērlīte.
24.augusts 2015, 21:49 | links
 
Vakar ūdens t* bija jau 18*. Laikam jau tāpēc, ka vējš iegriezās no jūras.
Kā jau Skipers stāsta-bērnudārzs kožās, ja atrodi. Bij ari mēri. vismaz bij ko mājās atvest un bij ari pāris kukaiņi kurus iznāca tikai pieturēt! Reņģe gan tai pusē ir biezā slānī. Kādu pat iznāca aizcemmerēt. Izmērs ļoti labs.
Starp citu. Pāvilostā pie mola ir nogrimis bagars. To var redzēt un šamais ir aplikts ar bojām. Esiet uzmanīgi braucot garām.
24.augusts 2015, 07:27 | links
 
Paldies Skiper. Man čoms bija iegājis jūrā pagājušajās brīvdienās, vispār bez copes.
23.augusts 2015, 22:28 | links
 
Papildināšu: ar doršu vēl bēdīgi. Šodien divi vīri pārbaudīja gan Pāvilostas, gan Akmensraga ''točkas'' - nepilna norma. Bet cerība ir - parādījies ''bērnudārzs'', jūlijā pat tā nebija.,
23.augusts 2015, 20:23 | links
 
Vakar zvanīju Pāvilostniekiem, teicās viena laiva esot 10gb izvedusi krastā. Ūdens 14 grādi - drīz jau vajadzētu sākties. Iespējams šodien būs vēl informācija no mūsu foruma biedriem - solījās, ka mēģinās.
23.augusts 2015, 16:07 | links
 
No drošiem avotiem- šodien pa dienu buts nejem. Pa visu dienu 1 vai 2 max. Ja vīriem pietiks cepuma un pacietības, tad zināšu vairāk. Pagaidām tā...
22.augusts 2015, 21:19 | citēt | nosūdzēt | links


Skiperi, varbūt vari pačukstēt kāda situācija ar dorš, vai nav jau pienākusi?
23.augusts 2015, 15:14 | links
 
Vakar savilku labas butes pie Mazirbes netālu. Kopā 3kg pa dienas vidu uz garneles
23.augusts 2015, 10:12 | links
 
Augustā ir vakari kad peldēties normāli nevar aiziet. Sanāk visu laiku kāpt virsū šamējām. :))
22.augusts 2015, 22:47 | links
 
Augustaa ar labi var savilkt plakanaas,ne gluzji pilnu spaini,bet vairaak par pusspanni noteikti.Te ieprieks bija jautajums par akjiem,njemot veraa busju lielumu vietejaa juura,Tad parak lie lus nevajag,bet asiem tiem ir jaabuut.
22.augusts 2015, 22:04 | links
 
No 20 līdz šim brīdim čoms esot izvilcis trīs butes.Tas kautkur ap Lūžņu.

valens, 22.augusts 2015, 21:44


Arī labi. Tagad sāksis līdz k;adiem 04.00
22.augusts 2015, 21:49 | links
 
No 20 līdz šim brīdim čoms esot izvilcis trīs butes.Tas kautkur ap Lūžņu.
22.augusts 2015, 21:44 | links
 
Pa dienu šajā laikā reti kad ņem, nu pievakare, vēla pēcpusdiena. Kaut gan šogad arī labāk nekā citus gadus augustā
22.augusts 2015, 21:28 | links
 
No drošiem avotiem- šodien pa dienu buts nejem. Pa visu dienu 1 vai 2 max. Ja vīriem pietiks cepuma un pacietības, tad zināšu vairāk. Pagaidām tā...
22.augusts 2015, 21:19 | links
 
Uz vienu pašu slieku parasti neņem. Apgrauzta mēdz būt, bet neuzķeras

diametrs, 22.augusts 2015, 11:59


ņem uz vella paraušanu, tikai man līdz šim vienīgi sīkās butes uz sliekām trāpījušās.
22.augusts 2015, 15:02 | links
 
Sezonas sākumā mēģinu likt mazākus āķus, kaut gan daudzi saka, ka ķeras arī uz lielajiem. Vispār jau arī bieži svarīga vietas izvēle. It kā tie sēkļi, bet blakus tāda kā pāreja, kur sēklis mazāks vai vispār nav. Naktī var mēģināt, kur ieliekta krasta līnija, drusku gaišākā, kur taisna vai izliekta, ar domu dabūt tālāk no krasta. Un ieliektajā varbūt kādas sīkās piepeld, bet ne visai, kaut gan mēdz būt pie krasta drusku dziļāks.
22.augusts 2015, 12:15 | links
 
Uz vienu pašu slieku parasti neņem. Apgrauzta mēdz būt, bet neuzķeras
22.augusts 2015, 11:59 | links
 
Vai lieli āķi ? Cik tālu meti ? Vai liki pie garneles arī slieku ?

Sitemas pirktas, aki tur dizgan lieli. Uz slieku meginaju atseviski, vienu makskeri ar 3 akim uz slieku metu. Vakara gaju ieksa udeni(udens silts) un metu talu(150m). Pa nakti no krasta, pirmaja dziljuma.
22.augusts 2015, 11:52 | links
 
Blakus viri skatijas vel 3 tiklus, pa dienu bija tikai 7 butes vinem. (( man lidz jurai 180km, nepaveicas. Nu nekas meginasu vel, tas tikai augusts.

luksofor, 22.augusts 2015, 11:21


Vai lieli āķi ? Cik tālu meti ? Vai liki pie garneles arī slieku ?
22.augusts 2015, 11:24 | links
 
Blakus viri skatijas vel 3 tiklus, pa dienu bija tikai 7 butes vinem. (( man lidz jurai 180km, nepaveicas. Nu nekas meginasu vel, tas tikai augusts.
22.augusts 2015, 11:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager