Makšķerēšana jūrā

sveiki, vai kaads zina kas notiek vidzemes juraa ar asari?
10.augusts 2015, 16:38 | links
 
Biju vakar dārgo aizvedis sauļoties uz Jūrkalni starp Zaķiem un Buru. Netīšām bagāžniekā bija iemesta viena makšķere un garneļu paka. No 11 - 16. Saules pamaz, līdz 14.30 ne piesitiena, pēctam cope sekoja copei, un padsmit krimināla izmēra butītes tika piemānītas. Copes agresīvas, bet uz garneļota āķa tie velli nespēj lāgā uzsēsties.
10.augusts 2015, 11:13 | links
 
Sestdien bijām starp Miķeļbāku un Irbi.
Bute ir, izmērs vidējais, labāk garšoja garnele.
Labi ka bija līdz hidra, jo vislabāk ķērās starp otro un trešo sēkli, tuvajā distancē tikai lapiņas.
10.augusts 2015, 09:45 | links
 
Raimond, tos distancerus ir lietderīgi palocīt šad tad pirms met jūrā, plastmasa mēdz palikt cieta dažādu apstākļu dēļ un rezultāts ir kāds ir. Esmu tādus gadījumus manījis bez tava teiktā. Bet pievilina tie zivi diezgan labi.

Domaataajs, 9.augusts 2015, 22:51


Biju pamanījis, ka uz tiem ķeras neslikti.
9.augusts 2015, 23:09 | links
 
Raimond, tos distancerus ir lietderīgi palocīt šad tad pirms met jūrā, plastmasa mēdz palikt cieta dažādu apstākļu dēļ un rezultāts ir kāds ir. Esmu tādus gadījumus manījis bez tava teiktā. Bet pievilina tie zivi diezgan labi.
9.augusts 2015, 22:51 | links
 
Labi strādā ari gruntenes vulgaris sistēma bez jelkādiem bumbuļiem un spīguļiem. :)

urmaas, 9.augusts 2015, 11:57


reizēm pat labāk nekā ar visādiem pribambasiem.
9.augusts 2015, 22:49 | links
 
Sveiki vīri!
Varbūt kāds andelē pašsietās sistēmas butēm? Ir bodē pirktās tācū gribētos arsenālā arī kāda meistara roku darbus iegūt:))) Tā teikt testiņam:)))
Rakstat pa taisno man.
Paldies.

mar4ello25, 8.augusts 2015, 17:27

Pats var uzkombinēt kādu gribi. No pirktajām labi strādā ZEBCO laikam poļu ar sarkaniem plastmasas distanceriem un sarkanu pavadiņas auklu. Arīdzan viena no lētākajām.
Pats es tagad kombinējamajām sistēmām piegriežu vērību. Sasien dažāda lieluma āķus uz pavadiņām ar un bez pērlītēm, tāpat pamatauklas gabalus ar cilpām vai karabīnēm galos, un tad kombinē 2;3;4 āķus kādu krāsu, kādu āķi utt. Distanceri to pašu metāla, tikai jānomazgā beigās un OK. Parasti lietoju kādu pārbaudītu sistēmu un tad kādu kombinētu eksperimentam.
Ja butei ir žors tad viņai po..., kāda tev tur sistēma.

Domaataajs, 9.augusts 2015, 11:49



Man kā reiz tie poļu distanceri ir klūzuši, kad lielāka zivs
9.augusts 2015, 17:28 | links
 
Labi strādā ari gruntenes vulgaris sistēma bez jelkādiem bumbuļiem un spīguļiem. :)
9.augusts 2015, 11:57 | links
 
Sveiki vīri!
Varbūt kāds andelē pašsietās sistēmas butēm? Ir bodē pirktās tācū gribētos arsenālā arī kāda meistara roku darbus iegūt:))) Tā teikt testiņam:)))
Rakstat pa taisno man.
Paldies.

mar4ello25, 8.augusts 2015, 17:27


Pats var uzkombinēt kādu gribi. No pirktajām labi strādā ZEBCO laikam poļu ar sarkaniem plastmasas distanceriem un sarkanu pavadiņas auklu. Arīdzan viena no lētākajām.
Pats es tagad kombinējamajām sistēmām piegriežu vērību. Sasien dažāda lieluma āķus uz pavadiņām ar un bez pērlītēm, tāpat pamatauklas gabalus ar cilpām vai karabīnēm galos, un tad kombinē 2;3;4 āķus kādu krāsu, kādu āķi utt. Distanceri to pašu metāla, tikai jānomazgā beigās un OK. Parasti lietoju kādu pārbaudītu sistēmu un tad kādu kombinētu eksperimentam.
Ja butei ir žors tad viņai po..., kāda tev tur sistēma.
9.augusts 2015, 11:49 | links
 
Šovakar atvedu mājās 14 gab normāla izmēra butes.Copēju ragā no 21-24.Strādāja krevete un rauda,brēču ignorēja.

leonids, 9.augusts 2015, 02:04


Jau rada strādā ? Tas priecē :)
9.augusts 2015, 10:08 | links
 
Šovakar atvedu mājās 14 gab normāla izmēra butes.Copēju ragā no 21-24.Strādāja krevete un rauda,brēču ignorēja.
9.augusts 2015, 02:04 | links
 
Vakar vakarā Sīkrags uz diviem kādas 20 gabalas 4h laikā, izmērs labs, garnele, tā ka bute ir un ķerās. Visas tika uzceptas turpat pludmalē uz pannas un līdzbraucēji noēda ar gardu muti. Jāsaka godīgi, tad bušu cope +20 grādos ir stipri patīkamāka par rudens izdzīvošanas pasākumu.

Janis147, 8.augusts 2015, 20:56


Kad makšķerējam -5 - +5 un vējā, tad tas ir grūtāk. Un kas ta rudenī 5 - 10 grādi plusā :) Un kā tad tie, kas sēž uz ledus vatenī un bez ausaines, lai dzird kad kaimiņš šnabi piedāvā :)
8.augusts 2015, 21:35 | links
 
Vakar vakarā Sīkrags uz diviem kādas 20 gabalas 4h laikā, izmērs labs, garnele, tā ka bute ir un ķerās. Visas tika uzceptas turpat pludmalē uz pannas un līdzbraucēji noēda ar gardu muti. Jāsaka godīgi, tad bušu cope +20 grādos ir stipri patīkamāka par rudens izdzīvošanas pasākumu.
8.augusts 2015, 20:56 | links
 
es jūs lasu,takā bazarā,takā tirgus bābas,_03 pamataukla,plus nopērc tuvākajān copes veikalāsistēmu butēm,un viss notiek,pilni spaiņi

leitis1976, 8.augusts 2015, 20:12


Veikalu sistēmām gadās, ka āķi aiziet, gadās arī citas vainas. Es sev jau sienu vairākus gadus. Un nejūtos nekāda tirgus bāba :)
8.augusts 2015, 20:27 | links
 
es jūs lasu,takā bazarā,takā tirgus bābas,_03 pamataukla,plus nopērc tuvākajān copes veikalāsistēmu butēm,un viss notiek,pilni spaiņi
8.augusts 2015, 20:12 | links
 
Sveiki vīri!
Varbūt kāds andelē pašsietās sistēmas butēm? Ir bodē pirktās tācū gribētos arsenālā arī kāda meistara roku darbus iegūt:))) Tā teikt testiņam:)))
Rakstat pa taisno man.
Paldies.

mar4ello25, 8.augusts 2015, 17:27


Domāju, ka mazpilsētu copes veikalu īpašnieki varētu tādus piedāvāt. Ja viņi piedāvā gruntenēm un fiderim sistēmas, varbūt arī kāds piedāvā arī sistēmas jūrai.
8.augusts 2015, 18:47 | links
 
Sveiki vīri!
Varbūt kāds andelē pašsietās sistēmas butēm? Ir bodē pirktās tācū gribētos arsenālā arī kāda meistara roku darbus iegūt:))) Tā teikt testiņam:)))
Rakstat pa taisno man.
Paldies.
8.augusts 2015, 17:27 | links
 
Vakar vakarā. sešas copes un divi shodi, šorīt uznāca negais un bija jārinās mājās bez zivīm,lai kautcik uzlabotu garīgo aizlaidīšu uz Buļļupi patrenkāt strīpainos.
8.augusts 2015, 11:07 | links
 
Lietpratēji, sakiet, vai Liepājas, Pāvilostas rajonā arī var cerēt uz kādu buti, vai tomēr jābrauc uz augšu?

turbo, 8.augusts 2015, 09:33


Šajā laikā labi būtu, piemēram, Užavā, bet jātrāpa uz pareizo vēju, lai nav straume + zāles
8.augusts 2015, 10:08 | links
 
Lietpratēji, sakiet, vai Liepājas, Pāvilostas rajonā arī var cerēt uz kādu buti, vai tomēr jābrauc uz augšu?
8.augusts 2015, 09:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager