Makšķerēšana jūrā

Biju 5 augustaa uz jaunciemu aizbraucis no 19.00 līdz 4 rītā cope priekš augusta ok. 21 bute visas biezas un izmėrs ok. Meigināju tikai garneli jo cits nekas nebija. Kad paradijas riita saule cope arī beidzās.
7.augusts 2015, 19:48 | links
 
Paskatījos ka jūra kā spogulis un nolēmu aizlaist kādu doršu padzenāt, sistēmas saliktas un pilkeri arī tagad tikai ceļš līdz jūrai un tad jau redzēs kā būs gājis. Rīt iemetīšu rezumē kas un kā.
7.augusts 2015, 14:17 | links
 
Sveiki,
Kāda info par karūsām Engurē vai Mērsragā.
Un nav par karstu, lai viņas medītu šobīd?
Nekad neesmu bijis, bet nu dikti gribās pameiģināt.
7.augusts 2015, 06:53 | links
 
Laikam būs Tev jāklausa... ;))
5.augusts 2015, 09:23 | links
 
Kamēr čigānu saule debesīs jāķer pa tumsu un ģīmis nenosvilst.:)
5.augusts 2015, 08:51 | links
 
Menca jūrā neņem... Pa visu dienu tikai 4gb. Tikai ģoimi nodedzināju...
5.augusts 2015, 08:26 | links
 
Doma bija vairāk kā atpūta nevis cope, bet bija prieks arī kautko pavilkt. :)

Llama, 4.augusts 2015, 20:35

Pavilkt arī pieder pie atpūtas:D
4.augusts 2015, 21:45 | links
 
Doma bija vairāk kā atpūta nevis cope, bet bija prieks arī kautko pavilkt. :)

Llama, 4.augusts 2015, 20:35

Pavilkt arī pieder pie atpūtas:D
4.augusts 2015, 21:45 | links
 
Doma bija vairāk kā atpūta nevis cope, bet bija prieks arī kautko pavilkt. :)
4.augusts 2015, 20:35 | links
 
Prieks palasīt,ka jūrā jau var noķert sakarīgu skaitu ar butēm.tad tik mēneša beigās būs arī jāatklāj sezona.
4.augusts 2015, 19:36 | links
 
Prieks palasīt,ka jūrā jau var noķert sakarīgu skaitu ar butēm.tad tik mēneša beigās būs arī jāatklāj sezona.
4.augusts 2015, 19:36 | links
 
13 zivis ir ZĪME... :)
/bišķi skauž/
4.augusts 2015, 16:29 | links
 
Vakar ar Diametrs izdomājām aizbraukt nomedīt kādu buti, sākumā braucām uz Jaunciemu, bet zāles bija nejēgā, pārbraucām uz ovīšiem, pēc 1h bija pirmā bute. Cope ar pauzēm, bute bieza, bonusā breksis, izmērs labs, trāpijās arī mazākas. Man 13, diametram 7-8 butes. Bija arī uz Diametra sietās sistēmas vienīgais duplets. Laiks jauks, zivs ir, atpūta super.

Llama, 4.augusts 2015, 15:05


Gribēju piebilst, ka pirmoreiz copējām kopā, bija ļoti feini
4.augusts 2015, 15:27 | links
 
Vakar ar Diametrs izdomājām aizbraukt nomedīt kādu buti, sākumā braucām uz Jaunciemu, bet zāles bija nejēgā, pārbraucām uz ovīšiem, pēc 1h bija pirmā bute. Cope ar pauzēm, bute bieza, bonusā breksis, izmērs labs, trāpijās arī mazākas. Man 13, diametram 7-8 butes. Bija arī uz Diametra sietās sistēmas vienīgais duplets. Laiks jauks, zivs ir, atpūta super.
4.augusts 2015, 15:05 | links
 
Sovakar ari es atklaju busu sezonu!Biju izluk brauciena ar meitu uz paris h rezultata 6 labas un super biezas butes, dazam vedera bija tubites nebiju domajis ka tg vinas ir tik biezas! Biju saraiku puse!
4.augusts 2015, 00:14 | links
 
Hei! vai kāds zin tagad butes ķeras???

koks1997, 3.augusts 2015, 15:53



Ķeras.Viennozīmīgi ķeras!
Vai tev ķersies?
Nu to gan neviens nezin....
3.augusts 2015, 22:43 | links
 
koks1997,
kāda jēga tev atbildēt, ja reiz tu lasīt neproti?
3.augusts 2015, 22:20 | links
 
Hei! vai kāds zin tagad butes ķeras???
3.augusts 2015, 15:53 | links
 
Rietumu parasti nevaru ciest. Ja mazs, nekas, ja lielāks - straume, duļķe. Kaut gan citur tāds process arī pie DR. Užavā esmu pagājušajā gadā bijis divreiz, abas reizes straumes un zāle. Kaut kā vairāk esmu piešāvies posmā - Ovīši - Mazirbe. Nu tīrais austrums arī ir kā ir. Glābiņš - aiz Ovīšu bākas, aiz raga. Nav tik viegli nokļūt. Kājām tālu, ar auto - smiltis
2.augusts 2015, 22:46 | links
 
Diametr,
Tu taču zini,ka zāles maisās gar krastu bieži,ZA vai R,bet vai tas spēj ''kratīt'' bušenieku.Ja galīgi neveicas,pabraucam citur,bet cope notiks tā vai tā.
Taču plusu,man liekas,vairāk,no krasta nekad tik stipri nepūš,kā no juŗjas,sēdi vēro kātus un mierigi sapņo par lielo buti!
Viļņi ar nav tik lieli-jūŗja mierīgāka.
Ir gan gadījies,ka iemetot 100m aukla aiziet nebūtībā,kas nekad nav noticis pie citiem vējiem.
Vienvārdsakot,''klimats'' copei man liekas labāks.
2.augusts 2015, 22:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager