Makšķerēšana jūrā

Nu tāda arī tā info ir, ka virs V-pils ķeras un pats janvāra beigās ielasīju čupiņu.
11.februāris 2015, 19:03 | links
 
Nu tā jau gluži nav, ka jūrā tagad neķeras, šorīt biju virs Ventspils- jūra mierīga, zāles nav, dažas, par brīnumu diezgan biezas un normāla izmēra butes, plus menčuks bonusā.



11.februāris 2015, 13:25 | links
 
Secinājums. Ūdens jūrā ir trīs grādus silts, tā ka, plakanās ir dziļākos ūdeņos.... tipa silda pakaļas... jāgaida pavasaris.
11.februāris 2015, 08:53 | links
 
Domataajs,paldies par ackaiti.tas ka plakanaas i maz pie krasta ir skaidrs. Dalja ir puscelja uz gotlandes ieplaku ,radiit pec nacejus. Profus nevajag njemt veraa,nav verts. Ja shonedelj plusi pa dienu pieturesies,tad brivdie nas var visadi bonusi piekerties plakanaas kjerot.......
11.februāris 2015, 00:27 | links
 
Vai,kur profs VĪZDEGUNĪGS,gadīsies arī pašam ar tējkaroti s-us smelt.Kolkā ledus nav pat priekš kokteiļa,pat priekš maziņa.
10.februāris 2015, 20:37 | links
 
Un tā, šodien pabūts Pāvilostā. Jāsaka tā, ir bijis sliktāk. Šodien vismaz goda bute ir izvilkta un amnestēta. Tam par godu vakariņās ir Pāvilostas zivju veikalā par piecīti iepirktas karsti kūpinātas reņģes un lašu vēderi. Tīkli ap molu krustu šķērsu. pagāju talāk no mola, bet pēčāk izrādījās, ka paralēli krastam ir novilkts hvz cik garš laikam mencu tīkls tāds sarkans. Pēc tam vēl pamētāju pie mola , bet nekā. Sēkļi nemanās un sekls arī neesot. Vakar vēl vējš vakarā esot bijis, ūdens duļķains. Tad nu šodien visi ar tīkliem jūrā no agra rīta, bet kuterīšus labi šūpoja no malas skatoties.
Uztaisīju ekskursiju līdz Burai. Liedagā oļi čupu čupām. Arī neredz sēkļus. Tika gods parunāt ar vietējo tīklu licēju. No rīta bija ielicis tīklus un pusdienlaikā bija taustīt, kas tur labs iekšā. Trāpīju brīdī, kad vīrs brauca malā. Nu divi menčuki kastē tā uz cm 50-55. Teica, ka vakarā ņemšot tīklus ārā. Rītā atkal vējš būšot Pēc vīra teiktā pēdējos divus gadus Liepājas- Pāvilostas pusē ar butēm diez kas nav. Pie Buras tagad vispār bušu nav, esot dziļumā, daļa it kā jau iznārstojusi. Bet labi vilkuši nesen esot pie Užavas bākas un virs Ventspils. Nu jā - Ovišos es pats nesen vilku neslikti priekš ziemas.
Vīrs esot rudenī tīklā dabūjis menčuku 3 kg ar 5 pīrsingiem lūpā. Pīrsingi ar auklām. Tā kā ja kāds rudens pusē Buras rajona palicis bez āķa, tad iespējams konkrētā zivtele pie vainas.
Par stintēm Sakas upē un lašiem jau ierakstījos citās sadaļās.
Resume - var braukt un atpūsties arī Liepājas galā ar makšķeri, ir iespēja tikt gan pie butes, gan mencas un lašveidīgā. Tas vai vērts katrs pats izlems. Es esmu apmierināts. No rīta pusceļā uz jūru tumsā pazūd lielās gaismas mašīnai. Kaut ko izdodas sačibināt, bet ožas receptori dod signālu smadzenēm, ka šitā laikam čibināt nevajag, līdz ar ko nevar dirnēt pie jūras līdz tumsai. Un tā ar gabarītgaismām atpakaļceļā garām 5 Ceļu Policijas posteņiem. Gods un Slava viņiem, jo viņi stāv uz gaidi ar radariem, un viņiem neinteresē kāds kurš brauc tikai ar gabarītiem. :) Kāpēc lai es būtu neapmierināts. Laiks šodien - pasaka!
V-pils galā gan vairāk gaļas varot dabūt. Ne asakas!
10.februāris 2015, 20:09 | links
 
atdzen bet pa vienai

profs, 9.februāris 2015, 23:10


Cik maksāsi gabalā, mož ar mašīnu varu vest?
10.februāris 2015, 18:46 | links
 
atdzen bet pa vienai
9.februāris 2015, 23:10 | links
 
man nafig pa lēto neko nevajag noķert.tu pa lēto uti vari līdz Rīgai dzīt.

profs, 9.februāris 2015, 23:04


Tev baigi utis vajag?
9.februāris 2015, 23:06 | links
 
man nafig pa lēto neko nevajag noķert.tu pa lēto uti vari līdz Rīgai dzīt.
9.februāris 2015, 23:04 | links
 
jūrā tagat makšķerē tie kas citu neko nemāk copēt.

profs, 9.februāris 2015, 21:43


Bet tu pamēģini ziemā jūrā tā pa lēto kaut ko noķert :D
9.februāris 2015, 22:07 | links
 
jūrā tagat makšķerē tie kas citu neko nemāk copēt.
9.februāris 2015, 21:43 | links
 
Kādas domas par copi pie Liepājā? ŠOdien sāk nomierināties ūdeņi, rīt vakar ir doma pamērcēt sistēmas...

sasodic, 9.februāris 2015, 11:13


Doma man ari ir rīt ko iemērkt jūrā, bet ne Liepājā
9.februāris 2015, 18:51 | links
 
Kādas domas par copi pie Liepājā? ŠOdien sāk nomierināties ūdeņi, rīt vakar ir doma pamērcēt sistēmas...
9.februāris 2015, 11:13 | links
 
Ziemelis Kolkā ir tieši sejā,līča pusē sānvējš.Amberi nenāk krastā vētras laikā,straume dzen gar krastu,kad pūtiens rimstas,ir vērts painteresēties.Pie norda jāskatās diezgan patālu no Kolkas.Jagribat redzēt kā vārās rags,laipni lūgti,tikai neizaiciniet likteni sērfojot vai kā citādi peldot,glābēji ir tālu,nav arī tiem kvalifikācijas strādāt ļoti ekstrēmos laika apstākļos.Sabaidīju?Neuztraucieties,tas nav joks.

leonids, 5.februāris 2015, 20:02


Nu vismaz es ar ziemas peldēšanu, kaitošanu un sērfošanu nenodarbojos. :)
Paldies par info!
5.februāris 2015, 21:16 | links
 
Ziemelis Kolkā ir tieši sejā,līča pusē sānvējš.Amberi nenāk krastā vētras laikā,straume dzen gar krastu,kad pūtiens rimstas,ir vērts painteresēties.Pie norda jāskatās diezgan patālu no Kolkas.Jagribat redzēt kā vārās rags,laipni lūgti,tikai neizaiciniet likteni sērfojot vai kā citādi peldot,glābēji ir tālu,nav arī tiem kvalifikācijas strādāt ļoti ekstrēmos laika apstākļos.Sabaidīju?Neuztraucieties,tas nav joks.
5.februāris 2015, 20:02 | links
 
Pēc patreizējā Windguru info svētdien Z vējš pie jūras virs 20 m/s. Pēc info no vietējiem dzintars tādos apstākļos nāks krastā vismaz no Ovišiem līdz Kolkai. Jājautā Leonīdam, ko viņš par to saka?
5.februāris 2015, 18:23 | links
 
Man jūra 17 km, bet diemžēl tas ir līcis. Vistuvākais ir Jaunciems 111km
5.februāris 2015, 08:12 | links
 
Bij doma uz piektdienu, bet 13 metrus R sola, it kā pierē, bet hvz kas un kā uz vietas.

Domaataajs, 4.februāris 2015, 23:22

Aizbrauc uz Ventspils molu upes pusē ?

diametrs, 4.februāris 2015, 23:24


Būtu jūra 100 km tuvāk, varētu izskatīt piedāvājumu.
4.februāris 2015, 23:35 | links
 
Bij doma uz piektdienu, bet 13 metrus R sola, it kā pierē, bet hvz kas un kā uz vietas.

Domaataajs, 4.februāris 2015, 23:22


Aizbrauc uz Ventspils molu upes pusē ?
4.februāris 2015, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager