Makšķerēšana jūrā

Bij doma uz piektdienu, bet 13 metrus R sola, it kā pierē, bet hvz kas un kā uz vietas.
4.februāris 2015, 23:22 | links
 
var jau nebraukt
4.februāris 2015, 23:02 | links
 
Tikko no jūras. Divatā bijām Jaunciemā. Bez mums bija vēl divi pa vienam. Tiem nebija nekā.
Mums bija dažāda izmēra butes, lielu nebija. No rīta aiz pirmā sēkļa ķērās, vēlāk tālumā. Pārmaiņus uz reņģi, gan uz garneli. Pēcpusdienā uz salakas fileju. Piemānīja laika prognoze. Solīto mākoņu vietā visu dienu spoža saule no kādiem 11.00 laikam. Nedaudz paglāba ceļojošs ledus vižņu lauks, zem kura bija pa kādai butei. Kad tas atgāja no krasta, aizgāja arī butes. Pievakares krēslā gandrīz nekas. Laiks bija labs šašliku cepšanai, biju izmeties pat kreklā. Kājas gan sala. Copei saules bija par daudz. Man, neskaitot atlaistās butes, 15 gab

diametrs, 4.februāris 2015, 21:45

Man pie spilgtas saules ir labs kļovs uz butēm gadījies. Tiesa gan, zāles bija apakšā.
Kājās vajag attiecīgus apavus ziemas apstākļiem :)

Domaataajs, 4.februāris 2015, 22:29


Bija man siltie zābaki, bet ar tiem nevar iebrist

diametrs, 4.februāris 2015, 22:35

Laimiigais,Tev vismaz jura neshupojas,brivdienaas sola vetru,bet jabrauc. Kolka varbuut.
4.februāris 2015, 23:01 | links
 
tad jāņem lielāki gumijnieki un jāvelk lieka zeķe
4.februāris 2015, 22:49 | links
 
Tikko no jūras. Divatā bijām Jaunciemā. Bez mums bija vēl divi pa vienam. Tiem nebija nekā.
Mums bija dažāda izmēra butes, lielu nebija. No rīta aiz pirmā sēkļa ķērās, vēlāk tālumā. Pārmaiņus uz reņģi, gan uz garneli. Pēcpusdienā uz salakas fileju. Piemānīja laika prognoze. Solīto mākoņu vietā visu dienu spoža saule no kādiem 11.00 laikam. Nedaudz paglāba ceļojošs ledus vižņu lauks, zem kura bija pa kādai butei. Kad tas atgāja no krasta, aizgāja arī butes. Pievakares krēslā gandrīz nekas. Laiks bija labs šašliku cepšanai, biju izmeties pat kreklā. Kājas gan sala. Copei saules bija par daudz. Man, neskaitot atlaistās butes, 15 gab

diametrs, 4.februāris 2015, 21:45

Man pie spilgtas saules ir labs kļovs uz butēm gadījies. Tiesa gan, zāles bija apakšā.
Kājās vajag attiecīgus apavus ziemas apstākļiem :)

Domaataajs, 4.februāris 2015, 22:29



Bija man siltie zābaki, bet ar tiem nevar iebrist
4.februāris 2015, 22:35 | links
 
Tikko no jūras. Divatā bijām Jaunciemā. Bez mums bija vēl divi pa vienam. Tiem nebija nekā.
Mums bija dažāda izmēra butes, lielu nebija. No rīta aiz pirmā sēkļa ķērās, vēlāk tālumā. Pārmaiņus uz reņģi, gan uz garneli. Pēcpusdienā uz salakas fileju. Piemānīja laika prognoze. Solīto mākoņu vietā visu dienu spoža saule no kādiem 11.00 laikam. Nedaudz paglāba ceļojošs ledus vižņu lauks, zem kura bija pa kādai butei. Kad tas atgāja no krasta, aizgāja arī butes. Pievakares krēslā gandrīz nekas. Laiks bija labs šašliku cepšanai, biju izmeties pat kreklā. Kājas gan sala. Copei saules bija par daudz. Man, neskaitot atlaistās butes, 15 gab

diametrs, 4.februāris 2015, 21:45


Man pie spilgtas saules ir labs kļovs uz butēm gadījies. Tiesa gan, zāles bija apakšā.
Kājās vajag attiecīgus apavus ziemas apstākļiem :)
4.februāris 2015, 22:29 | links
 
Tikko no jūras. Divatā bijām Jaunciemā. Bez mums bija vēl divi pa vienam. Tiem nebija nekā.
Mums bija dažāda izmēra butes, lielu nebija. No rīta aiz pirmā sēkļa ķērās, vēlāk tālumā. Pārmaiņus uz reņģi, gan uz garneli. Pēcpusdienā uz salakas fileju. Piemānīja laika prognoze. Solīto mākoņu vietā visu dienu spoža saule no kādiem 11.00 laikam. Nedaudz paglāba ceļojošs ledus vižņu lauks, zem kura bija pa kādai butei. Kad tas atgāja no krasta, aizgāja arī butes. Pievakares krēslā gandrīz nekas. Laiks bija labs šašliku cepšanai, biju izmeties pat kreklā. Kājas gan sala. Copei saules bija par daudz. Man, neskaitot atlaistās butes, 15 gab
4.februāris 2015, 21:45 | links
 
Aivar,atvainojos,ka tik vēlu atbildu,vakar nemaz nepieķēros pie datora.To 10-12 gadu laikā,kopš aktīvi makšķerēju jūrā,uz grunteni esmu dabūjis tikai 1 asari,to pašu vasarā.Kolkas pusē to ir maz,vai tie ir par tālu no krasta,aizsniegt nevaram.Esmu dzirdējis,ka vēl kāds ir dabūjis kādu,bet tā nav konkrēta infa.Arī šajā gadalaikā,jūrā ar lomiem ir skaudīgi,izņēmums bija 2005.gads pēc janvāra vētras,tad arī janvāra pēdējā nedēļā cauri bija.Ja būs labvēlīgi apstākļi,februāra otrajā pusē,apmēram mēnesi varēsim provēt ķert spožos,mūsu pusē jūra ir vienīgā vieta,kur var ķert likumīgus lašveidīgos.
4.februāris 2015, 19:41 | links
 
Izskatās, ka būs varbūt par kādu grādu siltāks, nekā domāju
3.februāris 2015, 21:07 | links
 
Nu rīt jāpamēģina papeldināt makšķerāķus jūrā :) Stipru aukstumu nesola, cerams, ka izdosies mietus iedzīt krastā un vilki neapēdīs :)

diametrs, 3.februāris 2015, 17:12


Kārtīgi uzasini tad jau iedzīs, un vēl vilkam sānos varēsi iebakstīt :)
3.februāris 2015, 18:22 | links
 
Nu rīt jāpamēģina papeldināt makšķerāķus jūrā :) Stipru aukstumu nesola, cerams, ka izdosies mietus iedzīt krastā un vilki neapēdīs :)
3.februāris 2015, 17:12 | links
 
Leonīd Sveicināts vai asaris piepeld arī ziemā uz gruntenēm .ja nevēlies atbildi nesniedz .PS. Tavas un Manas zivītes citi nepaņems. Ne asakas.
3.februāris 2015, 01:32 | links
 
Vakar Ziemupes pusē, laikā no kādiem plkst.14.00 līdz plkst.18., pie lietus un slapja sniega, diezgan čābīgi...uz diviem 7 butes (man 2:)). Citādi jau bija forši, vēja nebija, vilnis nebija, zāles nebija. Divi vīri bija sastapti pie Saraiķiem, tie sēdējuši no 09. Uz abiem divas butes.nu kaut kā tā, bet skābeklis saelpots:)))
1.februāris 2015, 14:50 | links
 
Pasaciņa par dioksīnu tika palaista gaisā ļoti augstā līmenī,lai lobētu norvēģu broileru ievešanu jauno,tajā laikā,ES dalībvalstu tirgos,kas netika īpaši slēpts.Nenozvejo jau tādu daudzumu vietējo lašveidīgo,lai piepildītu tirgu.

leonids, 30.janvāris 2015, 16:53


Škiet, ka mūsējie spožie un pumpainie drīkst būt tikai makšķernieku un vaislas materiāla ķērāju lomos.
30.janvāris 2015, 17:58 | links
 
Pasaciņa par dioksīnu tika palaista gaisā ļoti augstā līmenī,lai lobētu norvēģu broileru ievešanu jauno,tajā laikā,ES dalībvalstu tirgos,kas netika īpaši slēpts.Nenozvejo jau tādu daudzumu vietējo lašveidīgo,lai piepildītu tirgu.
30.janvāris 2015, 16:53 | links
 
cope jūrā ir forša- vai nu tu noķersi , vai varbūt tevi. ;)

Juurasbullis, 29.janvāris 2015, 21:44


Jā, visādi var gadīties!
29.janvāris 2015, 21:50 | links
 
cope jūrā ir forša- vai nu tu noķersi , vai varbūt tevi. ;)
29.janvāris 2015, 21:44 | links
 
cope jūrā ir forša- vai nu tu noķersi , arī tevi. ;)
29.janvāris 2015, 21:43 | links
 
tie ir dioksīnu saturoši un bīstami, vēl pa krastu klejo vilki, kādu gadu pat manīts lācis

usis, 29.janvāris 2015, 21:27


Lācim vajadzētu tā kā gulēt un ķepu sūkāt.
29.janvāris 2015, 21:29 | links
 
tie ir dioksīnu saturoši un bīstami, vēl pa krastu klejo vilki, kādu gadu pat manīts lācis
29.janvāris 2015, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager