Makšķerēšana jūrā

Un vēl!
Lapsas, kuras čiepj garneles u.c ēsmu nebija, toties pēc aborigēnu teiktā ir parādījies vesels bars vilku. Varētu būt vecais pāris ar metienu. Jūras malā sniegā bija lielas pēdas, kurām es uzmanību nepievērsu, jo ne dēļ tā biju atbraucis, kolēģis gan bija pētījis un teica, ka nu nemaz pēc suņa neizskatās. Ja aborigēni būtu pateikuši pirms došanās uz jūru, vismaz kolēģis toč nebūtu gājis, jo tur caur kāpu mežu sanāk pasoļot. Anekdote ir noformēta būs attiecīgajā sadaļā, bet smieklīgi nebija to uzzinot. Tā kā, ja brauciet uz Ovišu pusi īpaši pa slepenām vietām, labāk vieni paši to nedariet un pabrīdiniet citus. Vilks it kā izvairās no cilvēka, un viņiem tur ēdamais ir, bet tā kā tagad viņš dzīvo blakus cilvēkiem, turklāt vēl kādu brīdi būs barā un ja viņus pieradinās pie pamestajām garnelēm, var sanākt nepatīkami.
Ielikšu pāris bildes par copi.

Domaataajs, 25.janvāris 2015, 12:54



Es pirmdien biju viens ... Un tās pēdas arī redzēju ...
25.janvāris 2015, 12:58 | links
 
Un vēl!
Lapsas, kuras čiepj garneles u.c ēsmu nebija, toties pēc aborigēnu teiktā ir parādījies vesels bars vilku. Varētu būt vecais pāris ar metienu. Jūras malā sniegā bija lielas pēdas, kurām es uzmanību nepievērsu, jo ne dēļ tā biju atbraucis, kolēģis gan bija pētījis un teica, ka nu nemaz pēc suņa neizskatās. Ja aborigēni būtu pateikuši pirms došanās uz jūru, vismaz kolēģis toč nebūtu gājis, jo tur caur kāpu mežu sanāk pasoļot. Anekdote ir noformēta būs attiecīgajā sadaļā, bet smieklīgi nebija to uzzinot. Tā kā, ja brauciet uz Ovišu pusi īpaši pa slepenām vietām, labāk vieni paši to nedariet un pabrīdiniet citus. Vilks it kā izvairās no cilvēka, un viņiem tur ēdamais ir, bet tā kā tagad viņš dzīvo blakus cilvēkiem, turklāt vēl kādu brīdi būs barā un ja viņus pieradinās pie pamestajām garnelēm, var sanākt nepatīkami.
Ielikšu pāris bildes par copi.
25.janvāris 2015, 12:54 | links
 
Un tā! Vakār! kamēr izkasījamies utt. Kolēģa slepenā vieta Ovišos. No 16:00- 22:00 man 19 butes, 2,9 kg. + dažas amnestētās. Kolēģim apmēram uz pusi mazāk jo 3 reizes nomainīja dislokācijas vietu kamēr atrada buti. No piedāvātā zviedru galda, izvēlējās tikai un vienīgi jēlo Francijas izcelsmes (tā bija veikalā rakstīts) tīģergarneli neskatoties uz to, ka tā gan pirkta veikalā kur viss vienmēr svaigs izplatīja ap sevi aizdomīgu aromātu, izskatījās aizdomīgi un saturēja aizdomīgu šķidru konsistenci krūšu daļā.
Labākā cope no sākuma līdz apmēram 18:00, 7-8 butes stundā. pēc tam ūdens sāka kristies, mazliet vējš ar pieaugošu straumi un zāļu daudzumu.
25.janvāris 2015, 12:43 | links
 
Es arr taisos uz jūriņ, tikai pie kaimiņiem, un zem vāka. Rīt pazvanīšu mastadoriem no Irbes šauruma un iemetīšu kas jauns! Ne asakas ! Respect brīvajiem ūdeņiem, bet es gaidu un sapņoju par leddd!
24.janvāris 2015, 22:19 | links
 
šodien trijatā bijām pie Miķeļbākas,zāle gan tuvumā gan tālumā, beigās atradām vienu tīru ieplaku, bet.... . No9-00 līdz 17-00 pa visiem 4-as plakanās, izmērs labs, 400-500g ,tas arī viss. Jāsagaida vēl ,,matadora,, mini-Me atskaite.
24.janvāris 2015, 22:12 | links
 
Esmu pieLiepajas,shvaki,bet butes ir. Promenadee stintenieku no rita bij pamaz un esosjie neko daudz ne vilka. Vienigais labums,ka petertirguu vareej brecju nopirkt. Laiks ideaals straadaa sisteema bez bumbaam.
24.janvāris 2015, 13:22 | links
 
Nu, nu - man jau nu gan par vēlmi ielikt atskaiti un norādīt aptuveno copes vietu nebūtu ko pārmest. Ja nu vienīgi tad, kad rudens sākumā savairojas visādi mazie meža dīvainīši, kuri pat nemēģina atšķirt sīku reņģi no normālas brēčas un dragā uz pusizkusu garneli, kā to vēlējis viedais Einis.
No rīta braucam no V-pils uz augšu. Nekad janvāra pēdējā dekādē nav mēģināts, bet neredzu iemeslu, lai priekš pāris pannām nesavilktu. It sevišķi, ja iegūta pareizā izcili svaigā ēsma.
24.janvāris 2015, 00:12 | links
 
Dzejnieki labi...bet beigu beigās kāda zives atskaite???
Tikai murkšķēt māk vai līdz jūrai arī aizkļūt (pats nespēju laika trūkuma pēc, bet, ja būs laba atskaite, būs arī laiks pašam) :D

JankaZB, 23.janvāris 2015, 23:20


Es gan biju un vēl būšu :)
23.janvāris 2015, 23:22 | links
 
Dzejnieki labi...bet beigu beigās kāda zives atskaite???
Tikai murkšķēt māk vai līdz jūrai arī aizkļūt (pats nespēju laika trūkuma pēc, bet, ja būs laba atskaite, būs arī laiks pašam) :D
23.janvāris 2015, 23:20 | links
 
mini_Me, otrais teikums, kā devīze, ir labs

usis, 23.janvāris 2015, 21:40


Dzejoļnieki ... Ne jau dzejot, bet butes ķert vajag
23.janvāris 2015, 22:10 | links
 
usis
Bet rītdien ir jāpamēģina pašam (Goldingenas zaļās ilgspējīgas puikiņi arī piedalās). Kā tad vēl var uzzināt, ka cope jūrjā janvāra beigās ir nožēlojama?
23.janvāris 2015, 22:05 | links
 
mini_Me, otrais teikums, kā devīze, ir labs
23.janvāris 2015, 21:40 | links
 
Protams. Bet viņš savu sapņu aprakstos pavēra ceļu citai šo sapņu realizējošai paaudzei. Nez vai šeit (ar copi Jūrjā vajadzētu meklēt kādu saikni.
23.janvāris 2015, 21:34 | links
 
kāds slavens francūzis tālāk par degungalu lāgā nebraucis regulāri devās rezultatīvos literālipasaulīgos ceļojumos, gan zem ūdens, gan pa gaisu un vēl 5 dažādos veidos:)
23.janvāris 2015, 21:28 | links
 
Jūrjas makšķerēšanas ilgstošais korifejs Einis, kurš pats visas sezonas garumā pie sālsūdens copes netiek pat ne 10 reizes "CL" decembra numurā ir devis skaidru norādi visiem interesentiem ziemas periodā: "Tu atbarauc pie...(vietas nosaukums), kad neviens nebrauc. Kad praktiski visi ūdeņi ir pārklāti ar ledu un tikai jūrja ir vaļā. Kad...aukla mēdz iesalt starp riņķiem un jūrja knapi šūpojas.
Lūk tad nāk īstā bute!"
Eini - uz priekšu! Gaidām rezultatīvas atskaites!
23.janvāris 2015, 20:52 | links
 
Nu vīri un sievas palielās ar lomiem, vakar vairāki manīti Ziemupē.Doma laisties uz jūru tikai nezinu vai ir vērts.Pāris vārdos uzmetat:)

Aktiivais, 23.janvāris 2015, 11:10


Pievilkusies, ka nevar pār lūpu pārspļaut. Jāpamēģina būs brīvdienās aizripināt, jūras gaisu ieelpot, tikai gan mazliet mīnusus sola.
23.janvāris 2015, 18:04 | links
 
Nu vīri un sievas palielās ar lomiem, vakar vairāki manīti Ziemupē.Doma laisties uz jūru tikai nezinu vai ir vērts.Pāris vārdos uzmetat:)
23.janvāris 2015, 11:10 | links
 
Nu nezinu gan, man kkaa vairaak par 2euro gramaa neviens nav vel taisijies dot par dzintaru.. Kaareiz domaaju vienu gabalinu nodiilot kkur.

jankelis, 20.janvāris 2015, 21:15

Pašam kāds ķīnietis jāmeklē:)
Bet tādu cenu deva tie, kas dzintara rotas taisa?

Domaataajs, 21.janvāris 2015, 19:39


Pagaidaam izskataas, ka darisana bijusi ar paarpirceejiem tikai..

jankelis, 22.janvāris 2015, 08:14


Nu no tiem jau vairāk nedabūsi. jāinteresējas pie tiem kas rotas taisa, tie zina cenu, protams, ka aŗī max nemaksās. Tāpat zirnīša lielumam arī nebūs tāda cena, kā teiksim, valrieksta.
22.janvāris 2015, 11:45 | links
 
Nu nezinu gan, man kkaa vairaak par 2euro gramaa neviens nav vel taisijies dot par dzintaru.. Kaareiz domaaju vienu gabalinu nodiilot kkur.

jankelis, 20.janvāris 2015, 21:15

Pašam kāds ķīnietis jāmeklē:)
Bet tādu cenu deva tie, kas dzintara rotas taisa?

Domaataajs, 21.janvāris 2015, 19:39



Pagaidaam izskataas, ka darisana bijusi ar paarpirceejiem tikai..
22.janvāris 2015, 08:14 | links
 
Viss,siekala tek ,brivdienaas jabrauc megjinaat plakanaas vaigaa skatiit un pie 3D plazmas pasedeet un ozonu ieelpot. Vo!

Kirsis6666, 21.janvāris 2015, 20:38


Kā vienā labā krievu multenē - Analogično, šef! :)
21.janvāris 2015, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager