Makšķerēšana jūrā

Ar to uzparikti baigais čakars.Mūsu likumdošana neatvēl braukt ar automoto tehniku liedagā.Par āķu jadām neesmu interesējies.Lai 4 āķus nogādātu 3-5simtus m jūrā,interesanti,bet nerentējas,laika kavēklis-brīnišķīgs.Fosfors ,cik esmu dzirdējis,reaģē uz berzi,triecienu,saulē tas kļūst ātrāks.Starp citu,tai drazā ir ļoti daudz beigtu butu un grunduļu,respektīvi-grunts zivju.

leonids, 19.janvāris 2015, 19:57


Būtu apdauzītas pret grunti?
Neesmu pārbaudījis, bet runā, ka reizēm vētrā labi ķeroties, respektīvi zivs pie krasta.
19.janvāris 2015, 20:51 | links
 
Diametr,Tu viens drosminieks,kas ieliki atskaiti?

leonids, 19.janvāris 2015, 20:33


Nesapratu ? Drosminieks, ka uzrakstīju, vai ka aizbraucu ? Neviens līdzbraucējs netika darbdienā, braucu no Tukuma viens pats. Biju apskatījies, ka vēja virziens, stiprums der, der temperatūra un atmosfēras spiediens, kā arī vēja virziens daudzmaz nemainīgs
19.janvāris 2015, 20:41 | links
 
Diametr,Tu viens drosminieks,kas ieliki atskaiti?
19.janvāris 2015, 20:33 | links
 
Šodien biju Ovīšos no 8.45 līdz 16.45.
18 butes, dažāda lieluma. Brīžiem ņēma garneli, brīžiem uz reņģes fileju. No rīta un vakarā netālu no krasta metu, pa dienu pēc iespējas tālāk, brienamās neuzvilku, tā ka metu no krasta. Jūra paskalojusi pie kāpas tādu kā dīķi, kuram bez zvejnieku pāri tikt nevar. Biju Ovīšos pretī bleķa būdai.
19.janvāris 2015, 20:27 | links
 
Ar to uzparikti baigais čakars.Mūsu likumdošana neatvēl braukt ar automoto tehniku liedagā.Par āķu jadām neesmu interesējies.Lai 4 āķus nogādātu 3-5simtus m jūrā,interesanti,bet nerentējas,laika kavēklis-brīnišķīgs.Fosfors ,cik esmu dzirdējis,reaģē uz berzi,triecienu,saulē tas kļūst ātrāks.Starp citu,tai drazā ir ļoti daudz beigtu butu un grunduļu,respektīvi-grunts zivju.
19.janvāris 2015, 19:57 | links
 
Mācās,kā jāķer!


aakkis, 19.janvāris 2015, 14:41


jūrā pie A vēja, no Ovīšiem līdz Kolkai DA, kaut kur tā laikam sanāk, bet vajag attiecīgu stiprumu un aiz stāvkrasta būs kā būs. Ideja pati par sevi laba, ja var ienest sistēmu jūrā tālāk kā iemetienā, kad līdz zivij netiec. Nepamēģināsi neuzzināsi.
19.janvāris 2015, 18:33 | links
 
labriit kungi,gan cope gandzintara mekleesana protams ir forsa lieta,tik esam uzmaniigi ka nepielasa juuras fosforu dzintara vietaa,jo var sanaakt s..di.jauku dienu visiem.

litelboi, 19.janvāris 2015, 07:19


Vasarā protams, ka vienkāršāk, visu ko salasi uzlec uz akmeņa saulītē. Kad uzsilst, fosfors sadeg.
19.janvāris 2015, 18:19 | links
 
KOLKAS pusē fosfors nav atrasts,vismaz es par tādu gadījumu neesmu dzirdējis.Dzintara bizness nav mans lauciņš,ja kāja aizķeras-paceļu,nu reizēm eju mērķtiecīgi.Bargu naudu,acis nepamirkšķinot,maksā ķīnieši.
19.janvāris 2015, 17:24 | links
 
Viens vīrs pie mums ar tādu uztaisījis, kad būs pilnībā gatavs solīja uzaicināt uz demonstrāciju.
19.janvāris 2015, 15:07 | links
 
Mācās,kā jāķer!
19.janvāris 2015, 14:41 | links
 
labriit kungi,gan cope gandzintara mekleesana protams ir forsa lieta,tik esam uzmaniigi ka nepielasa juuras fosforu dzintara vietaa,jo var sanaakt s..di.jauku dienu visiem.
19.janvāris 2015, 07:19 | links
 
Dažš labs,kurš ņēmās visu dienu aizgāja ar pilnām kabatām,ir arī izcili eksemplāri.Mēs ar mazbērniem tā plezīra pēc,bet bija forši.

leonids, 18.janvāris 2015, 22:13


Runā, ka dabīgais dzintars ejot uz galu, būšot dārgs nākotnē :)
18.janvāris 2015, 23:13 | links
 
Dažš labs,kurš ņēmās visu dienu aizgāja ar pilnām kabatām,ir arī izcili eksemplāri.Mēs ar mazbērniem tā plezīra pēc,bet bija forši.
18.janvāris 2015, 22:13 | links
 
Makšķeri neiemetu,līdzgājēji bija dzintaru zoķētāji.

leonids, 18.janvāris 2015, 19:46


kaut ko pa to drazu varēja aŗī atrast?
18.janvāris 2015, 20:06 | links
 
Makšķeri neiemetu,līdzgājēji bija dzintaru zoķētāji.
18.janvāris 2015, 19:46 | links
 
Ieliku ar citu palīdzību dažas bildes,varat apskatīt.Vai nu es slikti saprotu,vai CL ir veca programma,bet tas vilkās ļoooti ilgi.

leonids, 18.janvāris 2015, 18:15


Nu labāk lēnām, bet ar rezultātu. Bild's pa smuko!
18.janvāris 2015, 18:24 | links
 
Ieliku ar citu palīdzību dažas bildes,varat apskatīt.Vai nu es slikti saprotu,vai CL ir veca programma,bet tas vilkās ļoooti ilgi.
18.janvāris 2015, 18:15 | links
 
Tik smuka zivs...tautu jau biki pakacināt vajag, tāpēc jau bildi ieliku, bez tam sen ta nav bijusi aktivitāte dēļ visām vētram un vējiem:D
17.janvāris 2015, 22:17 | links
 
Esmu dzimis un audzis KOLKĀ,ceru te arī nomirt un tikt apglabāts.Tas melnais humors,ko nevisi saprot,maķ jego....Šovakar drusku svinam,vairs īsti nesaprotam ko,tāpēc ar rītdienas līdzgājējiem kā būs,tā būs.Pēdējo reizi jūrā esmu copējis decembra vidū-rezultāts 0.

leonids, 17.janvāris 2015, 21:19
Esmu dzimis un audzis KOLKĀ,ceru te arī nomirt un tikt apglabāts.Tas melnais humors,ko nevisi saprot,maķ jego....Šovakar drusku svinam,vairs īsti nesaprotam ko,tāpēc ar rītdienas līdzgājējiem kā būs,tā būs.Pēdējo reizi jūrā esmu copējis decembra vidū-rezultāts 0.

leonids, 17.janvāris 2015, 21:19

Sazināšos tad pēčāk caur pastu.
Katram savs humors pieņemams, tāpēc jau katrs aŗi esam individualitāte

Domaataajs, 17.janvāris 2015, 21:30

Decembris nebija piemērots vēju nepastāvības un biežu spiediena izmaiņu dēļ

diametrs, 17.janvāris 2015, 21:38


Nu tā tas dabā iekārtots, nevar tak ļaut visas butes no jūras izmakšķerēt :D
17.janvāris 2015, 21:41 | links
 
Esmu dzimis un audzis KOLKĀ,ceru te arī nomirt un tikt apglabāts.Tas melnais humors,ko nevisi saprot,maķ jego....Šovakar drusku svinam,vairs īsti nesaprotam ko,tāpēc ar rītdienas līdzgājējiem kā būs,tā būs.Pēdējo reizi jūrā esmu copējis decembra vidū-rezultāts 0.

leonids, 17.janvāris 2015, 21:19

Esmu dzimis un audzis KOLKĀ,ceru te arī nomirt un tikt apglabāts.Tas melnais humors,ko nevisi saprot,maķ jego....Šovakar drusku svinam,vairs īsti nesaprotam ko,tāpēc ar rītdienas līdzgājējiem kā būs,tā būs.Pēdējo reizi jūrā esmu copējis decembra vidū-rezultāts 0.

leonids, 17.janvāris 2015, 21:19

Sazināšos tad pēčāk caur pastu.
Katram savs humors pieņemams, tāpēc jau katrs aŗi esam individualitāte

Domaataajs, 17.janvāris 2015, 21:30


Decembris nebija piemērots vēju nepastāvības un biežu spiediena izmaiņu dēļ
17.janvāris 2015, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager