Makšķerēšana jūrā

Esmu dzimis un audzis KOLKĀ,ceru te arī nomirt un tikt apglabāts.Tas melnais humors,ko nevisi saprot,maķ jego....Šovakar drusku svinam,vairs īsti nesaprotam ko,tāpēc ar rītdienas līdzgājējiem kā būs,tā būs.Pēdējo reizi jūrā esmu copējis decembra vidū-rezultāts 0.

leonids, 17.janvāris 2015, 21:19


Sazināšos tad pēčāk caur pastu.
Katram savs humors pieņemams, tāpēc jau katrs aŗi esam individualitāte
17.janvāris 2015, 21:30 | links
 
Ar noteikumu,ka rītū būs līdzgājēji,sabildēšu .Esmukonservatīvs,telefons 7 gadi vecs,pamatfunkcija-zvanīt,ar bilžu aparātu-nav laika krāmēties,bet labu attiecību labad,esmu ar mieru nest to upur par,,zināmu atlīdzību,,.

leonids, 17.janvāris 2015, 19:47



Labas attiecības ir svarīga lieta, bet no manas puses tuvākajās dienās līdziešana nesanāk. Varam sazināties caur personālo mailu, apmainīties numuriem un tad jau sarunāt laika gaitā. Nekas jau par velti mūsdienās nenotiek, tas skaidrs!

Domaataajs, 17.janvāris 2015, 21:00


Kā tautā saka, es būšu lielgabalu gaļa" :)
Pirmdien uz savas ādas izmēģināšu copes iespējas. Visi līdzbraucēji atkrituši, pārsvarā darba dēļ. Ja kāds tukumnieks vēlas, var piedalīties

diametrs, 17.janvāris 2015, 21:09


Te jau viens otrs pat bildes ir ielicis,tā kā vismaz pirmais no gaļas sugas neesi šogad. :)
17.janvāris 2015, 21:28 | links
 
Esmu dzimis un audzis KOLKĀ,ceru te arī nomirt un tikt apglabāts.Tas melnais humors,ko nevisi saprot,maķ jego....Šovakar drusku svinam,vairs īsti nesaprotam ko,tāpēc ar rītdienas līdzgājējiem kā būs,tā būs.Pēdējo reizi jūrā esmu copējis decembra vidū-rezultāts 0.
17.janvāris 2015, 21:19 | links
 
Ar noteikumu,ka rītū būs līdzgājēji,sabildēšu .Esmukonservatīvs,telefons 7 gadi vecs,pamatfunkcija-zvanīt,ar bilžu aparātu-nav laika krāmēties,bet labu attiecību labad,esmu ar mieru nest to upur par,,zināmu atlīdzību,,.

leonids, 17.janvāris 2015, 19:47



Labas attiecības ir svarīga lieta, bet no manas puses tuvākajās dienās līdziešana nesanāk. Varam sazināties caur personālo mailu, apmainīties numuriem un tad jau sarunāt laika gaitā. Nekas jau par velti mūsdienās nenotiek, tas skaidrs!

Domaataajs, 17.janvāris 2015, 21:00



Kā tautā saka, es būšu lielgabalu gaļa" :)
Pirmdien uz savas ādas izmēģināšu copes iespējas. Visi līdzbraucēji atkrituši, pārsvarā darba dēļ. Ja kāds tukumnieks vēlas, var piedalīties
17.janvāris 2015, 21:09 | links
 
Ar noteikumu,ka rītū būs līdzgājēji,sabildēšu .Esmukonservatīvs,telefons 7 gadi vecs,pamatfunkcija-zvanīt,ar bilžu aparātu-nav laika krāmēties,bet labu attiecību labad,esmu ar mieru nest to upur par,,zināmu atlīdzību,,.

leonids, 17.janvāris 2015, 19:47


Labas attiecības ir svarīga lieta, bet no manas puses tuvākajās dienās līdziešana nesanāk. Varam sazināties caur personālo mailu, apmainīties numuriem un tad jau sarunāt laika gaitā. Nekas jau par velti mūsdienās nenotiek, tas skaidrs!
17.janvāris 2015, 21:00 | links
 
Ar noteikumu,ka rītū būs līdzgājēji,sabildēšu .Esmukonservatīvs,telefons 7 gadi vecs,pamatfunkcija-zvanīt,ar bilžu aparātu-nav laika krāmēties,bet labu attiecību labad,esmu ar mieru nest to upur par,,zināmu atlīdzību,,.

leonids, 17.janvāris 2015, 19:47

Ar noteikumu,ka rītū būs līdzgājēji,sabildēšu .Esmukonservatīvs,telefons 7 gadi vecs,pamatfunkcija-zvanīt,ar bilžu aparātu-nav laika krāmēties,bet labu attiecību labad,esmu ar mieru nest to upur par,,zināmu atlīdzību,,.

leonids, 17.janvāris 2015, 19:47

Ar noteikumu,ka rītū būs līdzgājēji,sabildēšu .Esmukonservatīvs,telefons 7 gadi vecs,pamatfunkcija-zvanīt,ar bilžu aparātu-nav laika krāmēties,bet labu attiecību labad,esmu ar mieru nest to upur par,,zināmu atlīdzību,,.

leonids, 17.janvāris 2015, 19:47


Tu arī esi Užavā ?
17.janvāris 2015, 20:59 | links
 
Ar noteikumu,ka rītū būs līdzgājēji,sabildēšu .Esmukonservatīvs,telefons 7 gadi vecs,pamatfunkcija-zvanīt,ar bilžu aparātu-nav laika krāmēties,bet labu attiecību labad,esmu ar mieru nest to upur par,,zināmu atlīdzību,,.
17.janvāris 2015, 19:47 | links
 
diametr, tas Užavas pusē,pie Jūrkalnes vispār esot līdz nepazīšanai, bet tur pats neesmu bijis, nav laika, jātrin boris nākam ned ceru beidzot ventas attekas pamocīt, tak salu sola :)

gugumons, 17.janvāris 2015, 18:09



Man miera nav. Pirmdien laižu uz Ovīšiem, ja tur būs neciešami, tad uz Ventspils mola upes pusē.
17.janvāris 2015, 19:05 | links
 
diametr, tas Užavas pusē,pie Jūrkalnes vispār esot līdz nepazīšanai, bet tur pats neesmu bijis, nav laika, jātrin boris nākam ned ceru beidzot ventas attekas pamocīt, tak salu sola :)
17.janvāris 2015, 18:09 | links
 
No rietumkrasta virs Liepājas. Vējiņš biju ir, viļņi ar mazliet. Sānstraumes nav. Copēju ar draudzeni.Man nekā,bet viņai menca 1,7.kg.Copēju jūrā ira forša:)

peter, 17.janvāris 2015, 15:32


Skaista menca, bildi redzēju. Ka tik nav mencu puisis, ja pie draudzenes atnāca? :)
17.janvāris 2015, 17:59 | links
 
Domātāj,ja vari atbrauc pabildē dažš objekts ir pazudis,cits izmainījies līdz napazīšanai.Ūdens izskatās ļoti cerīgs ar smuku duļķi,bet zāle izskalota biezā klājienā,var staigāt kā dievs pa ūdens virsu.Esmu neplānoti aizņemts,nevaru pārbaudīt,kas jūrā dzīvo.Ūdens temperatūra varētu būt par kādu grādu augstāka.

leonids, 17.janvāris 2015, 15:08


Oi, nu paldies par piedāvajumu! Patiesībā nagi jau dikti niez. Gan kādu bildi uzzīmēt ar fočuku,gan zivtiņu ielikt maisā :)
Vienīgi baidos, ka tad, kad būšu gatavs braukt, būs atkal sals atpakaļ un zivtiņai ēstgriba pazudusi :(

A ko, pašam foto nav? Pat ne teļeponā?
17.janvāris 2015, 17:57 | links
 
No rietumkrasta virs Liepājas. Vējiņš biju ir, viļņi ar mazliet. Sānstraumes nav. Copēju ar draudzeni.Man nekā,bet viņai menca 1,7.kg.Copēju jūrā ira forša:)
17.janvāris 2015, 15:32 | links
 
Domātāj,ja vari atbrauc pabildē dažš objekts ir pazudis,cits izmainījies līdz napazīšanai.Ūdens izskatās ļoti cerīgs ar smuku duļķi,bet zāle izskalota biezā klājienā,var staigāt kā dievs pa ūdens virsu.Esmu neplānoti aizņemts,nevaru pārbaudīt,kas jūrā dzīvo.Ūdens temperatūra varētu būt par kādu grādu augstāka.
17.janvāris 2015, 15:08 | links
 
es gan neiešu,jūra izkāpusi no krasta..neredzu jēgu,es maziņš ,tik tālu iemest nespēšu pat :),bet mēģinat,a ja nu sanāks:)

gugumons, 16.janvāris 2015, 22:48


Kurā vietā to redzēji, varbūt, ka citur labāk ?
17.janvāris 2015, 12:40 | links
 
es gan neiešu,jūra izkāpusi no krasta..neredzu jēgu,es maziņš ,tik tālu iemest nespēšu pat :),bet mēģinat,a ja nu sanāks:)
16.janvāris 2015, 22:48 | links
 
Leonīd-atrodi laiku un ej izlūkos.Visas cerības uz Tevi.!

maqinenza, 15.janvāris 2015, 23:57


Domāju braukt pirmdien, laikam uz Ovīšiem
16.janvāris 2015, 08:20 | links
 
Leonīd-atrodi laiku un ej izlūkos.Visas cerības uz Tevi.!
15.janvāris 2015, 23:57 | links
 
Vietu atrast varētu,vēl draza nav aizgājusi.Ar to jāņemās tāpat kā ar zāli.Ļoti gribētos pamēģināt,bet man fiziski nav laika.

leonids, 15.janvāris 2015, 22:04


Nākamnedēļ ap vidu tādu klusāku laiku sola, bet nevar saprast kas ar temperatūrām būs, viens saka, ka tāds pats kā tagad, cits salu sola.
15.janvāris 2015, 22:50 | links
 
Vietu atrast varētu,vēl draza nav aizgājusi.Ar to jāņemās tāpat kā ar zāli.Ļoti gribētos pamēģināt,bet man fiziski nav laika.
15.janvāris 2015, 22:04 | links
 
CEH,painteresējies,vai var liedagā nostāties,kāds līmenis.

leonids, 14.janvāris 2015, 19:22


Un kā izskatās? Līdz krastam tak nevarētu būt.
14.janvāris 2015, 19:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager