Makšķerēšana jūrā

Jūrā nav ko tagad darīt, nepārtraukti kārtīgs rullis, jagaida kad pierims....

chaips, 14.janvāris 2015, 17:35

Patreizējās prognozes stāsta, ka pēc 20.tā datuma vējš kritīsies, bet sāks salt.

Domaataajs, 14.janvāris 2015, 17:56



Es domāju aizlaist pirmdien vai trešdien. Būs OK
14.janvāris 2015, 19:48 | links
 
CEH,painteresējies,vai var liedagā nostāties,kāds līmenis.
14.janvāris 2015, 19:22 | links
 
Jūrā nav ko tagad darīt, nepārtraukti kārtīgs rullis, jagaida kad pierims....

chaips, 14.janvāris 2015, 17:35


Patreizējās prognozes stāsta, ka pēc 20.tā datuma vējš kritīsies, bet sāks salt.
14.janvāris 2015, 17:56 | links
 
Jūrā nav ko tagad darīt, nepārtraukti kārtīgs rullis, jagaida kad pierims....
14.janvāris 2015, 17:35 | links
 
Vai kāds nav bijis uz jūru pameiģinājis noķert kādu buti. Un kāda izskatās jūra nav ledus gar krastu??
14.janvāris 2015, 13:21 | links
 
Nekas labs tur nebūs,plasmasas pudelēs tādi grādi nav domāti ilgstoši uzglabāt,paliek tik pretīgi sīva,nelietojama manta,ka pat ienaidniekam tādu nepiedāvātu.
12.janvāris 2015, 19:20 | links
 
Sveiciens copmaniem.Reiz makskerejot Ovisos satiku senu draugu. Atcerejamies senos laikus un zudijamies ka nav neviena pudele lidz. Ta nu katru reizi braucot uz Ovisiem man soma pudele ceriba ka atkal satiksu draugu Tomer manas ceribas nepiepildijas.Nolemu ka ta pudele man vienkarsi lieka nasta un kopa ar malcinu iekuram paraku tuveja kapaar ceribu ka noderes nakoso reizi. bet nakosa vairs nepienaca.Sakas vetras un ziema klat. Toties plastmasas pudele ar gradiem 70 gaida nakoso sezonu.

Asaka13, 12.janvāris 2015, 16:01


Būs kā vīns pagrabā nogatavojies tik ar nopietniem grādiem!:)
12.janvāris 2015, 18:54 | links
 
Sveiciens copmaniem.Reiz makskerejot Ovisos satiku senu draugu. Atcerejamies senos laikus un zudijamies ka nav neviena pudele lidz. Ta nu katru reizi braucot uz Ovisiem man soma pudele ceriba ka atkal satiksu draugu Tomer manas ceribas nepiepildijas.Nolemu ka ta pudele man vienkarsi lieka nasta un kopa ar malcinu iekuram paraku tuveja kapaar ceribu ka noderes nakoso reizi. bet nakosa vairs nepienaca.Sakas vetras un ziema klat. Toties plastmasas pudele ar gradiem 70 gaida nakoso sezonu.

Asaka13, 12.janvāris 2015, 16:01


Normāla tev 70 grādīga inde. :D
12.janvāris 2015, 17:08 | links
 
Sveiciens copmaniem.Reiz makskerejot Ovisos satiku senu draugu. Atcerejamies senos laikus un zudijamies ka nav neviena pudele lidz. Ta nu katru reizi braucot uz Ovisiem man soma pudele ceriba ka atkal satiksu draugu Tomer manas ceribas nepiepildijas.Nolemu ka ta pudele man vienkarsi lieka nasta un kopa ar malcinu iekuram paraku tuveja kapaar ceribu ka noderes nakoso reizi. bet nakosa vairs nepienaca.Sakas vetras un ziema klat. Toties plastmasas pudele ar gradiem 70 gaida nakoso sezonu.
12.janvāris 2015, 16:01 | links
 
gugumons. jau iepriekš paldies. visiem labajiem copmaņiem laimīgu jauno gadu un drošu ledu zem kājām.
31.decembris 2014, 15:56 | links
 
Laimīgu un zivīm bagātu 2015 kazas gadu.Lai butes pašas krastā lektu :):):)
31.decembris 2014, 14:10 | links
 
AivarsTukums aizrakstīšu privāti, te tēmu tākā negribas piesārņot, bet par to Jaunajā gadā jau :)
31.decembris 2014, 11:11 | links
 
prātīgu svinēšanu,vieglu sagaidīšanu,veiksmi,kādu eiriku,un galvenais veselību visiem copmaņiem, drpomaņiem un citādi līdzīgi domājošajiem :) un ne asakas Jaunajā 2015 gadā :)

ps. sieviņa vēl pačukstēja lai novēlu visiem ,,saprotošas otrās pusītes,, :)
31.decembris 2014, 11:10 | links
 
Gribētu novēlēt visiem Laimīgu jauno gadu, īpaši jūras makšķerniekiem ! Lai jaunā gadā interesantas copes un labi lomi !
Ne asakas !
31.decembris 2014, 10:34 | links
 
gugumons.pastāti labāk kas notiek jūsu puses upēs ledus peRiodā. mana upe ir VENTA.
31.decembris 2014, 00:29 | links
 
Rudenī vēl nodomāju, ka drīz aizklapēs bodīti. Loģisks iznākums. Tā jau pēc noteikumiem nedrīkst enkuroties kuģu ceļā, bet daļa vispār ignorē kuģu satiksmi, pavākties malā nejēdz. No sērijas - nav jau tramvajs, apbrauks.
Ja nekas nemainīsies no makšķernieku puses, aizliegs copi visā ostas akvatorijā. Vispār laikam ir aizliegta, bet līdz šim uz to pievēra acis.
30.decembris 2014, 20:01 | links
 
Par šādu iznākumu nemaz nebrīnos. Liels nopelns ir arī liepājnieku dzeltenajam kuterim, vienreiz bijām kādus 100-200 metrus viņu "varoņdarba" . Lielais kuģis nobrauca tik tuvu, bet šie pat enkuru neizcēla. Tā nebija vienīgā reize...tad jau spriedām , ka labi tas viss nebeigsies.
30.decembris 2014, 18:40 | links
 
Tā būs lielākā muļķība aizliegt ielaist laivu pie karostas kanāla, sanāk lai iebrauktu jūrā, vajadzēs no ezera braukt.
30.decembris 2014, 17:43 | links
 
 
Man,kā kolceniekam,tā lieta ir savādāka,nekā arājiem.Laikā kad aizsalst riņķi,spole pietinas ar kaudzi,es uz jūru copēt neeju.Infu par buti dabūju no zvejniekiem,vai viņas ir tīklos,vai nav:uz šo brīdi tās ir pie malas,bet patālu,koncentrācija pašķidra.Vairāk kā 3nedēļas butu pie malas nebija.Ziemā viņas ceļo lielākus riņķus,varbūt guļ,ierakušās gruntī,bet tad bradājot kādu iztraucētu.Ja ir lietojams ledus,es labprātāk investēju braucienam uz Ventu māmuļu.Ar tādu pašu domu,kā citi uz jūru:nutik būs,nu tik vilksim.Paslavējiet sevi un paziņas ar ieguvumiem,nezūdieties par nesasniegto,to noteikti dabūsiet nākamgad.Ne asakas! ps:īsts copmanis nomainīs rīkus atbilstoši sezonai.
28.decembris 2014, 21:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager