Makšķerēšana jūrā

ir aizsargjoslu likums, kur noteikts ka kaapu zona ir 150 metri no juuras... pats biju aizvakar tajaa pašaa armijas daļaa , par laimi nenoštraafeeja, cope bija suudiiga.
20.novembris 2014, 21:56 | links
 
Ja nebija zimes kaapu zona var apstriideet.

opusums, 20.novembris 2014, 21:38


Ja zīme ir tad viss ja zīmes nav tad paši vainīgi!Lai liek zīmi lai cilvēki zina cik tālu var braukt un kur nevar braukt!Bet tas jau ir speciāli uztaisīts lai Latvijas ekonomiku uzlabotu šie sodi!!Ka tik pēctam neuzliek zīmi un nepasaka ka tā zīme jau sen tur ir!Jo tādu gadījumu ar ir saskārušies cilvēki vajag nofotogrāfēt jeb nofilmēt to vietu!Lai ir lietišķie pierādījumi!
Ķipa tā kautkā!
20.novembris 2014, 21:49 | links
 
Par brauksjanu kaapaas viss ir ljoti nosaciiti. Luuznja man liekas ka ietilpst kaut kaadaa dabas liegumaa(tjipa Ovisju). Uzjava-tur driikst piebraukt,jo vieteejaa dome to ir paredzeejusi,iekartojot vietas. Ar to gribu pateikt,ka pasvaldiibas savas probleemas risina peec saprasjanas un iespeejaam. Vel jau ir taada iespeeja,ja ir kadaa vietaa uzlikts sods vai kk taa,portalaa tiesas.lv(ja nemaldos)uzdodot sakariigus jautajumus,var sanjemt sakariigas atbildes. Ir parbaudiits. Gan par citu teemu,bet ir labi:).
20.novembris 2014, 21:47 | links
 
Vakar Saraiķos izcili slikta cope no ~17-22:oo uz diviem kādas 10 butes un viens lasis vai taimiņš.
20.novembris 2014, 21:47 | links
 
Ja nebija zimes kaapu zona var apstriideet.
20.novembris 2014, 21:38 | links
 
O- Bļin! tagad būs jāmeklē cita piebraukšana pie jūras!(Lužnā). Bet tad jau sanāk, ka Užavā pie laipām arī nevar braukt,tak tur vēl tuvāk nekā lužņā!
20.novembris 2014, 21:09 | links
 
Izskatās, ka bagātajā Ventspilī sāk aizsērēt trubas gals. Kā citādāk izskaidrot Lembja kalpu aktivitātes piekrastē 19.novembrī.
Degradētajā krievu armijas daļā, vietā kur kādreiz acīmredzot stāvēja haubices pret jūru, izrādās kāpu aizsargjosla. Diviem auto trekni "plāksteri" (100 tugriki). Pateicība par "apzinīgo makšķernieku" s**u vākšanu. Padalieties ar pieredzi kā oponēt šiem nagu maucējiem!?

P.S. Cope izcili slikta. No 08:00 līdz 16:00 - 17. gab., kolēģim 7. Tālā distance.

Bēdīgs sezonas noslēgums!!!
20.novembris 2014, 20:18 | links
 
Paveicās! Tieši tur arī līmē plāksterus...
20.novembris 2014, 19:27 | links
 
Atvaino diametr! nu tik izlasīju, ka jautāji par tālumu un uz ko ņēma! Principā mans dēls makšķerēja no krasta, bet es ar tērpu bridu-rezultātā,viņš man ielika par 6 galvām! dienas laikā, jāsaka gan , ka izmērs man dziļumā bija labāks, viņam vairāk lapiņas! Copējam tik uz garneli!....... viens interesējās par piebraukšanu pie Lužņas!!! Es pats braucu pa lužņas ceļu, kreisā pusē ir māja, aiz tās ass līkums pa kreisi un aiz līkuma pagrieziens pa labi,mēžā braucot turēties pa kreisi!Ideāli piebraukt pie jūras!!! ar kājām nav tālu!!!
20.novembris 2014, 19:24 | links
 
lūžņa 8:oo-14:20 + -11kg 67 gab. 5-6 lapiņas amnestētas , tradicionālo garneli ņēma ne pārāk , pārsvarā viss loms uz svaigu tīģergarneli , laiks vienkārši ideāls !
20.novembris 2014, 18:33 | links
 
Zīmes tur tiešām nav (kreisajā pusē), bet neviens nav atcēlis 300m aizsargājamo kāpu joslu - tādēļ arī plāksteri. Zaļā lapiņa darbojas visu laiku, bet neaizliedz aiz viņas braukt. Viņa aizliedz nobraukt no ceļa, celt teltis, kurināt ugunskurus utt.
20.novembris 2014, 18:18 | links
 
Tikko no Lūžņām. 10min laikā varēja noķert vairāk kā Kolkā visu maču laikā noķēru :D Izmērs varēja būt labāks, bet skaits diezgan labs. Raudu un garneli ņēma vienlīdz labi. Visas zivis uzreiz pie krasta, kur sākas dziļums vairāk par 30cm. Nepilnu 4h laikā 12l spainis gandrīz pilns.
20.novembris 2014, 18:17 | links
 
Bet jebkurā gadijuma sūdus aiz sevis savācat, vai ta tik grūti savas garneļu pakas un tukšās taras aizvākt aiz sevis
20.novembris 2014, 16:35 | links
 
Tur pie tiem pagrabiem braucot zīmes nebija agrāk. A zaļa lapiņa no novembri līdz aprilim ja nemaldos! tad nederbojās.
20.novembris 2014, 16:32 | links
 
Ja ļoti operatīvi iebrauc, izkrāmējās 1 min. laikā, tad mašīnu aizdzen uz stāvvietu, tad viss ir oki. Ja pieķer, tad dabūs pa pilno. Bet...ir viens maziņš bet. :D
20.novembris 2014, 16:24 | links
 
Ups, paldies par brīdinājumu! Tik dārgu parkingu man gan nevajag!:)

Fishmens, 20.novembris 2014, 15:39


Ja turpināsim cūkoties un pēc sevis atstāt sūdu kalnus, lētāki parkingi drīz vairs nebūs.
20.novembris 2014, 16:19 | links
 
Ups, paldies par brīdinājumu! Tik dārgu parkingu man gan nevajag!:)
20.novembris 2014, 15:39 | links
 
Fišmans Lūžņā kādu gabalu pirms zimes ka tālāk braukt nevar uz līkuma gāja mazs celiņs pa labi ieksā tu var piebraukt pavisam netālu no jūras. Tur pie jūras kautkādi krievu armijas pagrabi bija. Karoč brauc un skaties, pats tur kādu laiku neesmu bijis, vairāk uz užavas pusi braucu

Edgars1982, 20.novembris 2014, 13:45



Brauc brauc tur, tik nebrīnies ja nākot no copes logā būs kvīts 70-100eur :))
20.novembris 2014, 15:13 | links
 
tākā 24.25 ir brīvs meklēju kompanjonu uz butēm no Rigas.
var braukt 23. vakarā. vairāk gribas kādam piemesties klāt, bet ja novācas kompānija pašam mašīna ar ir
20.novembris 2014, 14:39 | links
 
Fišmans Lūžņā kādu gabalu pirms zimes ka tālāk braukt nevar uz līkuma gāja mazs celiņs pa labi ieksā tu var piebraukt pavisam netālu no jūras. Tur pie jūras kautkādi krievu armijas pagrabi bija. Karoč brauc un skaties, pats tur kādu laiku neesmu bijis, vairāk uz užavas pusi braucu
20.novembris 2014, 13:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager