Makšķerēšana jūrā

Villij,
saldi izklausās,kad brauksim uz to cop? :)
18.novembris 2014, 22:07 | links
 
Bums.
Siguldas mušai mazāki neder!

BrunoL, 18.novembris 2014, 21:56

Akmens_Viesi Kļūdu labojums!
18.novembris 2014, 22:02 | links
 
Redz Willijs nav radis citiem mutē skatīties!Vienkārši pierasts ir tā,ka ja kāds ieņēmis par mēru tad tiek pavadīts uz namiņu un nolikts pačučēt!Šis nu bija negadījums kad pačučāt negāja ne par ko!Un ja pēc tam vēl jāaizved mājās un jādabū kopā ar visām mantiņām iekšā pa durtiņām un jānoliek čučāt pārliecinoties par to ka viss ir kārtībā!Ko teiksiet par tādu variantu?Ja pēc ceļa vēl nenāk pie sajēgas!Da nu labi-Katram savs.
18.novembris 2014, 21:59 | links
 
Bums.
Siguldas mušai mazāki neder!
18.novembris 2014, 21:56 | links
 
starp citu - Salmo gaismiņas kopš Jūrkalnes mačiem joprojām deg labi, var likt uz kāta. Gardā biju nopircis kaut kādas ķīnīzeru, interesanti - pa vienai pirkt bija izdevīgāk nekā pārīti, salīdzinājumam dega spožāk, bet vienu nakti.
18.novembris 2014, 21:55 | links
 
Domaataajs.

Aizvācies lūdzu uz citu tēmu,nevajad pie..rst šo tēmu ar savām gudrībām.

vienkars, 18.novembris 2014, 21:13


es runāju par tēmu
18.novembris 2014, 21:50 | links
 
Raihs, kaut kāds paliels tas āķis jums, palaidnībās vai piestaigājat?
18.novembris 2014, 21:49 | links
 
Cope ap Miķeļbāku bija forša!Godīgi trīs spaiņi ar smukām butēm uz trijiem!Kaut gan patiesības labad jāsaka godīgi ka lielāko daļu savilku Es ((((((!Iemesls ļoti vienkāršs-Kādam nebija iemaņu meklēt attālumu,bet kādam ļooti pamaisīja stiprā dzira!Taisnību sakot copes pāriniekam!Nu ja pavisam godīgi tad tagadiņās jau Bijušajam!!!
Visa cope pa dienu un nedaudz pa tumsiņu jo tupēt nakti un klausīties jēgu pārdzēruša cilvēciņa murgos īslaicīgas pie samaņas nākšanas brīžos uzskatīju zem sava goda!Tāpēc vienkārši savācu copenītes un devos pačučāt,nu vismaz nakts melnumu točna!Kā teica viens krietns vīrs-Pa nakti ir jāguļ,bet jācopē pa dienu!Cope s distance visu laiku mainijās no tālas uz ,,pie kājām"!Visa zivtiņa tika noķerta uz reņģītes filejām un ļoti daudz lapinu tika atlaists paaugties jo copēju ar pamatīgiem āķiem!Tā lūk tas bija!Jūras gaiss ieelpots,kapija padzerta,580km nobraukti bez piedzīvojumiem izņemot vienu nekaunīgu roni kurš šņakarēja metrus simtpiecdesmit no krasta!P.S.Laikam būs jāatgriežās ,,Vintuļā Vilka" statusā jo vairāk nevienu copes gudrībās mācīt nevēlos!Pēc tam sāpīgi nāk apakaļ!)))))Ja nu vienīgi jāgaida uz mazbērniem?))))

willijs, 17.novembris 2014, 22:38


willijs, man Tev jājautā, kā tu ar tādiem sūda brāļiem vispār brauci uz copi. Lopi tādi, ņēma un piedzērās. Bet kur ta skatījās pats willijs, kamēr šamie koda.
Tie jau laikam bija svešie, ja nezināji ka gribēs pa druskai iemest.DDD
Ne asakas willij, galvenais,nesāc dzert no kreņķiem.
18.novembris 2014, 21:41 | links
 
Sezu Šķēde lepna vientulībā ar butēm :) laiks super. Butes keras. Beidzot izmeiginaju bomi pret feederi. Nu 2. Liek vienos vartos :)

lacuks007, 18.novembris 2014, 21:35

"Мерзнеш,Маугли?"
18.novembris 2014, 21:37 | links
 
Sezu Šķēde lepna vientulībā ar butēm :) laiks super. Butes keras. Beidzot izmeiginaju bomi pret feederi. Nu 2. Liek vienos vartos :)
18.novembris 2014, 21:35 | links
 
Lūk,spilgts piemērs no dropes copē. Vīrs sačakarēja man visu nakts copi! Toties es pārpārēm izbaudīju atriebības saldo garšu,kad pašrocīgi vilku to āķi ārā:)))
18.novembris 2014, 21:32 | links
 
Jā, pret šādiem ierobežojumiem var izdomāt daudz atrunu... Kā ar fotoradariem - godīgam braucējam tak it kā pret tiem nevajadzētu būt iebildumiem...
18.novembris 2014, 21:19 | links
 
Paldies par viedajiem padomiem!Tomēr atļaušos iebilst!Pirmkārt tas nenotiek pirmo reizi.Otrkārt runa iet par vispārējo drošību!!!Var jau būt ka dažam labam patīk notīties tajā momentā kad kāds ir pārlējies,bet man tas neder!Ja esi skaidrā tad taču ir jāuzņemās atbildība par tiem kam jūra līdz ceļiem1Vai ne tā karlsona draugs!Ja jau esi satāisījies braukt krietnu gabalu līdz jūrai tad kāpēc forša atpūta ir jāpārvērš banālā dzeršanā?
P.S.Viedi vārdi Jāni-divus kaifus reizē noķert nevar!
18.novembris 2014, 21:17 | links
 
Domaataajs.

Aizvācies lūdzu uz citu tēmu,nevajad pie..rst šo tēmu ar savām gudrībām.
18.novembris 2014, 21:13 | links
 
nu ja vēl patirpina tēmu par promilēm makšķerniekiem, tad uzreiz varbūt jāliek promiļu pārbaude pikniku ŗīkotājiem utt. ir jau kaut kāda administratīva atbildība par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, par piegružošanu utt. To tēmu var grozīt visvisādi. Kaut ko varbūt vajag aŗī, noteikt paaugstināta riska copes apstākļus . Piemēru es jau minēju iepriekš, varu atkārtot, laiva, kaut kādi objekti, piemēram, mols, stāvkrasts. Nu .... kaut kā tā.
18.novembris 2014, 21:05 | links
 
ovisu rajonaa no 8-16 busu daudz bet izmeers taads pasiiks.distance-super tuvaa.
18.novembris 2014, 20:47 | links
 
Ko jūs teiktu par priekšlikumu - makšķerējot, tāpat kā vadot auto, atļautās promiles - 0,5 (vai mazāk) un naudas sods arī ? Inspektoriem alkometrus un prēmijas par pieķertajiem žūpām ?
Domāju, ka atrisinātos arī liela daļa no dabas piesārņošanas problēmas.

atmos, 18.novembris 2014, 20:18


Domu, mēs protams, ka varam apspēlēt, galu galā medniekiem medībās un kamēr ierocis nav nolikts skapī 0,0 promiles. Makšķerniekiem jautājums no krasta, no laivas, no mola utt. Cipari jau ir ar tiem šmigotājiem, nezini cik tuvu viņam iet lai nedabūtu ar svinu pa galvu vai pīrsingu ar garneli vai reņģes fileju. Patiesībā te ir daudz apdomājamu lietu, jo mēdz izpeldēties, noslīkt, apsaldēties dzērumā, kaut gan to visu aŗī skaidrā mēdz izdarīt. Arī uzvedības kultūra ne vienmēr ir saistīta ar promiļu daudzumu.
18.novembris 2014, 20:45 | links
 
Piemeeram riit es dodos uz copi (4 cilveeki ) 450 km, nemam liidzi vienu 0.5 brendiju un viss, uzbrauciens vairaak , kaa par copes biedru izsakaas, nejau pirmo reizi taču brauca kopaa. Kaa saka man sieva atļauj maajaas dzert .

opusums, 18.novembris 2014, 20:26


jā, bet vārdu neminēja, foto neielika, viss anonīmi, vai vajadzēja to reklamēt, nu nezinu, bet varbūt tad labāk citi saprot kā viņu uzvedība konkrētā produkta ietekmē, liek justies apkārtējiem. No Jūrkalnes mačiem arī vienu komandu diskvalificēja dēļ šāda paša iemesla. Video ir moments, kad viņus sūta prom, bet ļoti īss.
18.novembris 2014, 20:35 | links
 
KOLKAS sacensību rezultātus var apskatīt Kolkas mājas lapā ar ļoti daudz bildēm.Teikšu uzreiz,mana nopelna tur nav.Šodien izmēģināju dienas copi apmēram,kur sestdien bija pēdējais sektors:tikai 10gab,ēsma bija visslepenākā brētliņa,distances dažādas.Sirsnīgs sveiciens visai copes brālībai valsts svētkos!

leonids, 18.novembris 2014, 20:19


Jā, rezultātus redzēju, savas intereses pēc grafiks uztaisīts, bedres un (vai) labāko amata meistaru sektori redzami, bet diez vai publicēšu, jo pats nepiedalījos. Bez tam visu jau arī rezultātos var izpētīt. Bildes arī labas. Priecīgus svētkus arī jūspusē.
18.novembris 2014, 20:27 | links
 
Piemeeram riit es dodos uz copi (4 cilveeki ) 450 km, nemam liidzi vienu 0.5 brendiju un viss, uzbrauciens vairaak , kaa par copes biedru izsakaas, nejau pirmo reizi taču brauca kopaa. Kaa saka man sieva atļauj maajaas dzert .
18.novembris 2014, 20:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager