Makšķerēšana jūrā

Jau pagāja,bet vēl jau arī rudens ir atstājis sekas uz dažu galvām.:)))
16.novembris 2014, 23:08 | links
 
Laikam pilnmeeness naak.. Shitaads sviests te saacies..
6dien choms Luuznhaa labi savilka. Kaa tagad ar rezultaatiem tajaa pusee?

Chaky, 16.novembris 2014, 22:57

jauns mēness 22.novembrī būs, pilns, laikam 6.decembrī
16.novembris 2014, 23:07 | links
 
Laikam pilnmeeness naak.. Shitaads sviests te saacies..
6dien choms Luuznhaa labi savilka. Kaa tagad ar rezultaatiem tajaa pusee?
16.novembris 2014, 22:57 | links
 
Cerēsim ka tā arī būs, tomēr būs kompānija vai nebūs braucu tā pat,viena galva , viena bēda

chupakabris1, 16.novembris 2014, 21:43


viena galva , viena bēda.
Loti pareiza un pārbaudīta doma ;)
Vēlreiz ne asakas!
16.novembris 2014, 21:47 | links
 
Cerēsim ka tā arī būs, tomēr būs kompānija vai nebūs braucu tā pat,viena galva , viena bēda
16.novembris 2014, 21:43 | links
 
Jā mežciems , tas ir par galvaspilsētu

chupakabris1, 16.novembris 2014, 21:14


Nebūs mans maršruts, un arī darbi saplānoti gan svētku periodam, gan pēčak, bet lai forša kompanja sarodas.
16.novembris 2014, 21:18 | links
 
Jā mežciems , tas ir par galvaspilsētu
16.novembris 2014, 21:14 | links
 
Pārsvarā jav otro dienu te visi muld pa vis kauko tikai ne pa tēmu. Portāls domāts copes lietām.
Rīt no Mežciema dodos pamedit butes,ir divas brīvas vietas. izbraucu 12-30 atgriežos nākošajā dienā ap 15-00

chupakabris1, 16.novembris 2014, 20:36


brīvdienas šoreiz ar svētdienu nebeidzas, līdz ar ko eiforija. nu varbūt, ka ne visiem ;)
Ne asakas!
Starp citu - Mežciemu LV ir vairāk kā viens, bet es domāju, ka iedomājos galvaspilsētu.
16.novembris 2014, 21:00 | links
 
Jā nav ko teikt! Glauni komentāri par copi jūrā!
16.novembris 2014, 20:59 | links
 
Ir copes portāls - Delfim.................un ir ziņu portāls Delfi............................ Mīļo cilvēk, izlasi-saproti, tad raksti par tēmu :):):)
Priecīgus svētkus!

raihs

Vissmaz delfim.lv viens otru tā ne...irs ,kā tas notiek šeit.Un saitam nav ne vaina.

vienkars, 16.novembris 2014, 20:13

nu par attiecībām komentāros visos portālos mēs varam diskutēt,rakstīto var dažādi uztvert, domāju, ka jebkuram saitam nav ne vaina, ja nu vienīgi katram sava auditorija. Es arī agrāk delfus skatījos, tagad tikai apollo, kāpēc - pavisam vienkārši, man pietiek ar vienu ziņu portālu kaut gan es zinu, ka katrā portālā informācija un tās traktējums atšķiras. Jā un apollo komentētāji nevar komentēt anonīmi, t.i izgāzt žulti visiem nav atļauts. tas ir forši. Un tas ir mans subjektīvais viedoklis, un es neuzstāju, lai visi tam piekristu.

Domaataajs, 16.novembris 2014, 20:22

mastrojani, 16.novembris 2014, 20:27


sorry, tiešam nezināju, no dzīves atpalicis, izgāzos kā veca sēta :(

bet vispār domēnu izsniegšanai ir noteikums, ka nedrīkst būt līdzīgi nosaukumi lai nesajauktu, tā gan nav copes opera.
16.novembris 2014, 20:56 | links
 
Rīt no rīta uz bušu copi kkur pie jūras ...
ja būs laiks (cermas ka nebūs :D )
būs dzīvā atskaite forumā ;)
16.novembris 2014, 20:55 | links
 
Un tas ir vēl viens copesdelfu idiotisms-nosaukt saitu ar copi vispār nesaistītā nosaukumā,pie tam kas līdzinās ziņu portāla nosaukumam. Tad kā man būtu jāsaka -"delfu admins" vai "delfimu admins" ,a ???:)
16.novembris 2014, 20:41 | links
 
Pārsvarā jav otro dienu te visi muld pa vis kauko tikai ne pa tēmu. Portāls domāts copes lietām.
Rīt no Mežciema dodos pamedit butes,ir divas brīvas vietas. izbraucu 12-30 atgriežos nākošajā dienā ap 15-00
16.novembris 2014, 20:36 | links
 
Ir copes portāls - Delfim.................un ir ziņu portāls Delfi............................ Mīļo cilvēk, izlasi-saproti, tad raksti par tēmu :):):)
Priecīgus svētkus!

raihs

Vissmaz delfim.lv viens otru tā ne...irs ,kā tas notiek šeit.Un saitam nav ne vaina.

vienkars, 16.novembris 2014, 20:13

nu par attiecībām komentāros visos portālos mēs varam diskutēt,rakstīto var dažādi uztvert, domāju, ka jebkuram saitam nav ne vaina, ja nu vienīgi katram sava auditorija. Es arī agrāk delfus skatījos, tagad tikai apollo, kāpēc - pavisam vienkārši, man pietiek ar vienu ziņu portālu kaut gan es zinu, ka katrā portālā informācija un tās traktējums atšķiras. Jā un apollo komentētāji nevar komentēt anonīmi, t.i izgāzt žulti visiem nav atļauts. tas ir forši. Un tas ir mans subjektīvais viedoklis, un es neuzstāju, lai visi tam piekristu.

Domaataajs, 16.novembris 2014, 20:22
16.novembris 2014, 20:27 | links
 
raihs

Vissmaz delfim.lv viens otru tā ne...irs ,kā tas notiek šeit.Un saitam nav ne vaina.

vienkars, 16.novembris 2014, 20:13


nu par attiecībām komentāros visos portālos mēs varam diskutēt,rakstīto var dažādi uztvert, domāju, ka jebkuram saitam nav ne vaina, ja nu vienīgi katram sava auditorija. Es arī agrāk delfus skatījos, tagad tikai apollo, kāpēc - pavisam vienkārši, man pietiek ar vienu ziņu portālu kaut gan es zinu, ka katrā portālā informācija un tās traktējums atšķiras. Jā un apollo komentētāji nevar komentēt anonīmi, t.i izgāzt žulti visiem nav atļauts. tas ir forši. Un tas ir mans subjektīvais viedoklis, un es neuzstāju, lai visi tam piekristu.
16.novembris 2014, 20:22 | links
 
raihs

Vissmaz delfim.lv viens otru tā ne...irs ,kā tas notiek šeit.Un saitam nav ne vaina.
16.novembris 2014, 20:13 | links
 
Iz dzīves.
Šai pusē šis kantoris Strenčos.
Mūsu anštaltē ar bija viens Asais,kuru periodiski turp vizināja.Vienu rīt šis darbā ierodas ar slēpēm.Sniega vēl nav.Viens no direktora vietniekiem sēdina kungu,toreiz gan visi bija biedri,Volgā un aizved kur nākas.Nonākuši galvenā ārsta kabinetā,nokārtojuši formalitātes,Asais dodas durvju virzienā.Dakteris:Uz kurieni?Jāpaliek! Asais:Jā,jā!Viņš paliks!(rāda uz šefu)

BrunoL, 16.novembris 2014, 19:57


Labs!:)
16.novembris 2014, 20:01 | links
 
Oi, tikko tik patiesu domu ieraudzīju iesakam draugos. Piedodiet, ka ne par copes lietām jūrā :)

Es dzīvoju sabiedrībā, kurā 10 cilvēki iesaka draugiem kvalitatīvus ekonomiskos pētījumus, bet 1000 to kā krievu meitene dejojot piekakā bikses.
16.novembris 2014, 19:59 | links
 
Bruno,
man kā žirafei ,tik tagadiņ pieleca...:)
A kādēļ ne ,svētdienas vakars kā ne kā...:D
16.novembris 2014, 19:58 | links
 
Iz dzīves.
Šai pusē šis kantoris Strenčos.
Mūsu anštaltē ar bija viens Asais,kuru periodiski turp vizināja.Vienu rīt šis darbā ierodas ar slēpēm.Sniega vēl nav.Viens no direktora vietniekiem sēdina kungu,toreiz gan visi bija biedri,Volgā un aizved kur nākas.Nonākuši galvenā ārsta kabinetā,nokārtojuši formalitātes,Asais dodas durvju virzienā.Dakteris:Uz kurieni?Jāpaliek! Asais:Jā,jā!Viņš paliks!(rāda uz šefu)
16.novembris 2014, 19:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager